inzercia, predaj, predám, bazár

Technik výstupnej kontroly

Kategória: Priemysel a výroba

Technik výstupnej kontroly – Nemecko/živnosť / nástup ihneď
Hľadáme technikov výstupnej kontroly /plastové diely do automobilového priemyslu:
- NÁSTUP IHNEĎ
- Výstupná kontrola kvality materiálov / plast
- Vykonávanie kontroly výrobkov s cieľom ich označenia a vylúčenia v prípade, že tieto výrobky nevyhovujú technickej dokumentácii, normám alebo požiadavkám zákazníka
- Sortovacie / triediace práce

- ubytovanie zabezpečené (300e mesiac)
- príspevok na vozidlo
Mzdové podmienky:
18 EUR/hod.
Podľa pracovných skúseností.

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Stabilná a dlhoročná práca v prosperujúcej spoločnosti
- Čestné a férové jednanie
- Včasné vyplácanie faktúr

Prax na pozícii/v oblasti:
kontrola plastových dielov 1 rok

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- samostatnosť
- manuálna precíznosť a zručnosť
- práca v kolektíve
- spoľahlivosť a zodpovednosť za vykonanú prácu
- pracovné nasadenie, precíznosť
- flexibilita na zadané pracovné úlohy od nadriadeného
- zodpovednosť a férovosť medzi zamestnancami
- chuť pracovať
- uprednostňujeme páry
- vodičský preukaz výhodou
Technik výstupnej kontroly
Podobné inzeráty
QA/QC TEAM Poľsko
Hľadáme pracovné pozície: -QA/QC inšpektor/technik -Zástupca QA/QC inšpektora/technika -IWE/IWT, IWI-C Miesto výkonu prác: centrálne Poľsko Termín nástupu: od júla 2023 Trvanie projektu: 30 mesiacov Pracovný čas: 20 pracovných dní/mesiac – 10 hod/denne Mzdové podmienky: • QA/QC inšpektor/technik a IWE/IWT, IWI-C: od 40,-€ / hod. SZČO • Zástupca QA/QC inšpektora/technika: od 35,-€ / hod. SZČO Benefity: • Dovolenka: 25 dní / rok • Príspevok na ubytovanie do 1000,-€/mes. • Príspevok na cestu do 1000,-€/mes. Popis projektu: • Papierenský priemysel • Prestavba papierne, navýšenie výkonu výroby buničiny • Modifikácia kotla a výstavba nového kotla • Výstavba „papermachine“ Podmienky: • min SŠ s maturitou • certifikáty NDT: VT2, PT2, RT2, UT2, MT2, LT2 + PED, IWE/IWT • prax na pozícii: min 5 rokov • jazykové znalosti: AJ úroveň B2 • vodičský preukaz skup. B Náplň práce: • Kontrola kvality vykonaných montážnych prác, kontrola kvality vo zváraní a kontrola NDT prác na montážnom pracovisku podľa príslušnej technickej dokumentácie a špecifikácie a priebežná kontrola s tým spojenej sprievodnej dokumentácie, vypracovanie správ a reportov • Vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly, príprava a spracovanie sprievodnej dokumentácie • kontrola dodržiavania montážnych procesov a štandardizovaných postupov, vykonávanie testov kvality a s tým spojená administrácia
PRACOVNÍK NA VÝSTUPNEJ KONTROLE - KECHNEC
Náplň práce: • 100 % kontrola dielov na výstupe • zachytávanie chýb na kontrolovaných dieloch, dodržiavanie postupu kontroly kvality • vizuálna kontrola odliatkov a korekcie na výrobkoch podľa špecifikácie • manipulácia, balenie a označenie výrobkov podľa baliacich predpisov • automatické skenovanie výrobkov, označovanie baliacich jednotiek a dodržiavanie stanoveného layout pracoviska výstupnej kontroly • dodržiavanie procesu Riadenia Nezhodných výrobkov, ich systémové označenie, vyhodnotenie Mzdové podmienky (brutto): 960 - 1 200 EUR/mesiac 800 € základná mzda + 160 € variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus, stravné lístky v hodnote 5,60 €, príplatky za nadčasy, príplatky za zmennosť Konečná výška základnej mzdy závisí od skúsenosti kandidáta. Podmienky: stredoškolské vzdelanie s maturitou Osobnostné predpoklady a zručnosti - zodpovedný prístup k práci; - precíznosť a dôslednosť; - spoľahlivosť a flexibilita; - práca v zmennosti
Pracovník výstupnej kontroly
Do našej spoločnosti DCA Industry s.r.o., hľadáme pracovníka výstupnej kontroly. Požiadavky na kandidáta: - meranie s 3D zariadeniami - 3D rameno, 3D laser - Microsoft Excel, Word - pokročilý - znalosť čítania výkresovej dokumentácie - znalosť softvéru PolyWorks - výhoda Náplň práce: - meranie s 3D zariadeniami - 3D rameno, 3D laser - vstupná a výstupná kontrola, meranie a vystavovanie meracích protokolov - schvaľovanie vzorových kusov Požadované vzdelanie: - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - vysokoškolské I. stupňa - vysokoškolské II. stupňa Možnosť spolupráce formou prac.pomeru alebo formou živnosti Platové podmienky: Plat 10 Eur/hod.+ dohoda V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email: dcaindustry@ alebo ma kontaktujte na t.č.
Technik kontroly - Auditor Nemecko
Technik kontroly – Auditor Nemecko/živnosť / nástup ihneď Hľadáme technikov kontroly /strešné okná - interiér do automobilového priemyslu: - NÁSTUP IHNEĎ - Kontrola kvality materiálov / strešné okná interiér - Vykonávanie kontroly výrobkov s cieľom ich označenia a vylúčenia v prípade, že tieto výrobky nevyhovujú technickej dokumentácii, normám alebo požiadavkám zákazníka - Sortovacie / triediace práce Mzdové podmienky: 24 - 27 EUR/hod. Vlastné vozidlo je podmienkou Nemecký jazyk podmienkou Ubytovanie nezabezpečuje zamestnávateľ Zamestnanecké výhody, benefity: - Stabilná a dlhoročná práca v prosperujúcej spoločnosti - Čestné a férové jednanie - Včasné vyplácanie faktúr Prax na pozícii/v oblasti: kontrola strešné okná/interiér 1 rok Osobnostné predpoklady a zručnosti: - samostatnosť - manuálna precíznosť a zručnosť - práca v kolektíve - spoľahlivosť a zodpovednosť za vykonanú prácu - pracovné nasadenie, precíznosť - flexibilita na zadané pracovné úlohy od nadriadeného - zodpovednosť a férovosť medzi zamestnancami - chuť pracovať František Birošík - birosik@
Technik kontroly – Auditor Nemecko/živnosť
Technik kontroly – Auditor Nemecko/živnosť / nástup ihneď Hľadáme technikov kontroly /strešné okná - interiér do automobilového priemyslu: - NÁSTUP IHNEĎ - Kontrola kvality materiálov /rework strešné okná interiér - Vykonávanie kontroly výrobkov s cieľom ich označenia a vylúčenia v prípade, že tieto výrobky nevyhovujú technickej dokumentácii, normám alebo požiadavkám zákazníka - Sortovacie / triediace práce Mzdové podmienky: 25 - 27 EUR/hod. Vlastné vozidlo je podmienkou Nemecký jazyk podmienkou / úroveň dohovoru Ubytovanie nezabezpečuje zamestnávateľ Zamestnanecké výhody, benefity: - Stabilná a dlhoročná práca v prosperujúcej spoločnosti - Čestné a férové jednanie - Včasné vyplácanie faktúr Prax na pozícii/v oblasti: Rework / kontrola strešné okná/interiér 1 rok Osobnostné predpoklady a zručnosti: - samostatnosť - manuálna precíznosť a zručnosť - práca v kolektíve - spoľahlivosť a zodpovednosť za vykonanú prácu - pracovné nasadenie, precíznosť - flexibilita na zadané pracovné úlohy od nadriadeného - zodpovednosť a férovosť medzi zamestnancami - chuť pracovať František Birošík - birosik@
Technik kontroly - Auditor Nemecko
Technik kontroly – Auditor Nemecko/živnosť / nástup ihneď Hľadáme technikov kontroly /strešné okná - interiér do automobilového priemyslu: - NÁSTUP IHNEĎ - Kontrola kvality materiálov /rework strešné okná interiér - Vykonávanie kontroly výrobkov s cieľom ich označenia a vylúčenia v prípade, že tieto výrobky nevyhovujú technickej dokumentácii, normám alebo požiadavkám zákazníka - Sortovacie / triediace práce Mzdové podmienky: 25 - 27 EUR/hod. Vlastné vozidlo je podmienkou Nemecký jazyk podmienkou / úroveň dohovoru Ubytovanie nezabezpečuje zamestnávateľ Zamestnanecké výhody, benefity: - Stabilná a dlhoročná práca v prosperujúcej spoločnosti - Čestné a férové jednanie - Včasné vyplácanie faktúr Prax na pozícii/v oblasti: Rework / kontrola strešné okná/interiér 1 rok Osobnostné predpoklady a zručnosti: - samostatnosť - manuálna precíznosť a zručnosť - práca v kolektíve - spoľahlivosť a zodpovednosť za vykonanú prácu - pracovné nasadenie, precíznosť - flexibilita na zadané pracovné úlohy od nadriadeného - zodpovednosť a férovosť medzi zamestnancami - chuť pracovať František Birošík - birosik@