inzercia, predaj, predám, bazár

tiếng Việt Hľadáme Vietnamskeho kolegu

Kategória: Priemysel a výroba

Ponuka práce pre Vietnamsky hovoriaceho uchádzača s praxou v strojárskej výrobe.
Tvojou úlohou bude prekladať a spolupracovať na projekte vo výrobnej hale.
Je potrebné aby si vedel Vietnamsky a Slovensky alebo Česky.
Ponúkame ti ubytovanie a výhodné platové podmienky, ktoré budú upresnené na pohovore.
Náplň práce:
-Zámočnícke práce
-Zadelovanie úloh pre kolegov
-Udržiavanie poriadku na pracovisku

Viac info
email: personal@
tiếng Việt Hľadáme Vietnamskeho kolegu
Podobné inzeráty
Hľadáme kolegu montéra .
Hľadáme montéra zo ZH + okolia. na živnosť alebo aj trvalý prac pomer . Prípadne brigádnik ak niekto pracuje na smeny a chce si privyrobiť. Práca je vhodná pre mužov-fyzicky zdatný a manuálne zručný .Jedná sa o servisné montážne práce - výmeny filtračných elementov + drobné zámočnícke a mechanické práce. Práca si vyžaduje cestovanie po celej SR. Cestu a ubytovanie zabezpečujeme . Hľadáme kolegu , čo má chuť pracovať !!! Sme na trhu už 11 rokov, sme stabilná spoločnosť , korektné jednanie a pravidelné vyplácanie je u nás samozrejmosťou. pre viac info najlepšie napíšte mail .
Riadenie a obsluha automatickej vyroby VYROBA PELIET
Do nasho timu hladame kolegu na vyrobu peliet. Jedna sa o pripravne prace, presun materialu a manipulaciu s nim, balenie. Hladame kolegu, ktory po zauceni bude zvladat chod a obsluhu celej vyroby. Osobne predpoklady: samostatnost, manualna zrucnost, zodpovednost, technicke myslenie. Vzdelanie: stredoskolske bez maturity, stredoskolske s maturitou, vysokoskolske I.stupna, vysokoskolske II.stupna Miesto prace: obec Štefanova, okres Pezinok Termin nastupu: dohodou Druh pracovneho pomeru: plny uvazok Jazykove znalosti: Slovensky jazyk C1 pokrocily Vodicsky preukaz: B Praca je vhodna aj pre aktivneho pana na dochodku. K platu moznost osobneho ohodnotenia, viac info na osobnom pohovore. Email:info@
Riadenie a obsluha automatickej vyroby VYROBA PELIET
Do nasho timu hladame kolegu na vyrobu peliet. Jedna sa o pripravne prace, presun materialu a manipulaciu s nim, balenie. Hladame kolegu, ktory po zauceni bude zvladat chod a obsluhu celej vyroby. Osobne predpoklady: samostatnost, manualna zrucnost, zodpovednost, technicke myslenie. Vzdelanie: stredoskolske bez maturity, stredoskolske s maturitou, vysokoskolske I.stupna, vysokoskolske II.stupna Miesto prace: obec Štefanova, okres Pezinok Termin nastupu: dohodou Druh pracovneho pomeru: plny uvazok, zivnost, brigáda Jazykove znalosti: Slovensky jazyk C1 pokrocily Vodicsky preukaz: B Praca je vhodna aj pre aktivneho pana na dochodku. K platu moznost osobneho ohodnotenia, viac info na osobnom pohovore. Email:info@
Operátor CNC
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do kolektívu výrobnej spoločnosti hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude: - obsluha gravírovačky - obsluha CNC rezačiek - pravidelná kontrola a údržba zverených obrábacích strojov - vykonanie výstupnej kontroly vyrábaných kusov Na obsluhu gravírovačky a rezačky nového kolegu zaškolíme, avšak uvítame predošlé skúsenosti s gravírovaním alebo elektro invazívnym obrábaním kovov (rezačky/drátorez). Práca je v trojzmennej prevádzke (6:00-14:00-22:00) od pondelka do piatka. Finálna mzda závidí od predošlých skúseností kandidáta a bude predmetom osobného pohovoru. Benefity a ďalšie výhody: - 20% osobné ohodnotenie (mesačne) - dochádzkový bonus 70 eur - bezplatné a bezproblémové parkovanie - výborná dopravná dostupnosť - príplatok za sťažené prostredie 0,72 eur/hod. - príspevok do DDS - stravovanie v areáli, príspevok na stravovanie nad rámec zákona - možnosť práce nadčas resp. práce na náhradné voľno - interné zaučenie a zaškolenie - možnosť kariérneho rozvoja v rámci spoločnosti Všeobecne požadované znalosti: - dobrá pracovná morálka - zodpovednosť a spoľahlivosť - ochota učiť sa -manuálna zručnosť -precíznosť -trpezlivosť Prax na pozícii/v oblasti: -obrábanie kovov
Oživovanie automatizačných strojov a zariadení
Spoločnosť ARPIS s.r.o. hľadá kolegov do svojho Tímu. Náplň práce a informácie o pracovnom mieste: Commissioning engineer v oblasti oživovania automatizačných strojov a zariadení. Počet voľných miest: 3 Náplň práce: V našom tíme radi privítame kolegu, zodpovedného za oblasť priemyselnej alebo procesnej automatizácie, samostatného s praktickými skúsenosťami s uvádzaním automatizačných liniek a systémov do prevádzky u našich zákazníkov. Náš partner je Nemecká spoločnosť s pôsobením po celom svete. Hľadáme kolegu, ktorý je samostatný, flexibilný, ochotný cestovať a má rád pobyt v zahraničí. Súčasťou pracovnej náplne bude aj: Elektrický commissioning zariadenia, jeho oživenie a uvedenie do prevádzky. Spolupráca so softvérovým oddelením, oddelením elektrického dizajnu, procesným inžinierom, projektovým manažérom a site manažérom + dodržanie časového harmonogramu Informácie pre uchádzača: Zamestnanecký pomer alebo SZČO - Pracovný pomer na neurčitý čas (Dlhodobá spolupráca), platové podmienky po pohovore Požiadavky: Požadovaný stupeň vzdelania: Stredoškolské - Automatizácia, Mechatronika, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa - v oblasti elektrotechniky, alebo priemyselnej automatizácie Prax: aspoň 2 roky, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, Nemecký jazyk nie je podmienkou, ale výhodou. Schopnosť tímovej práce, zodpovednosť a analytické myslenie. Vodičské oprávnenie: skupina B1 Životopis v anglickom jazyku môžete zaslať prosím na tento email: martin.kopunec@