inzercia, predaj, predám, bazár

Trojkolka

Kategória: Odrážadlá

Predám detskú trojkolku v dobrom stave.
Trojkolka
Podobné inzeráty
Trojkolka SmarTrika
Predam trojkolku v dobrom stave. Trojkolka rastie s dietatom od 10 mesiacov do 3 rokov. Inovatívna technológia Touch Steering umožní rodičom plne ovládať trojkolku len jemným dotykom a umožňuje extra ľahké manévrovanie aj v ostrých zákrutách. Celokovová konštrukcia trojkolky v kombinácii s odolným plastom je stabilná a pevná. Zabudovaný ochranný bezpečnostný pás v tvare písmena Y a ochranná hrazda na ruky prinášajú deťom pocit istoty a bezpečia pri jazde. Vyvýšené, ergonomicky tvarované sedadlo poskytuje deťom komfort na oddych a pohodlné sedenie. Kolieska su plastove. Trojkolka smarTrike rastie s vašim dieťaťom v 4 krokoch Krok 1: Trojkolka ovládaná rodičom. V 10 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom jeho nôžky oddychujú na stúpačkách. Ergonomické sedadlo zabezpečuje príjemný pocit a oporu chrbta. Krok 2: Trojkolka sprevádzaná rodičom. V 18 mesiacoch môžete dieťaťu odňať opierku chrbta a dieťa začína postupne pedálovať s pomocou rodičov a rodičovskej rúčky na korigovanie smeru a rýchlosti jazdy. V tomto období si dieťa užíva jazdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svoju prvú samostatnú jazdu. Krok 3: Tréningová trojkolka. V období 24 mesiacov sa trojkolka stáva tréningovým prostriedkom, kedy sa deti učia ako správne pedálovať Krok 4: Klasická trojkolka. Vo veku 30 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič môže odmontovať rodičovskú rúčku a kočík sa premení na krásnu detskú trojkolku.
Trojkolka s vodiacou tyčou
Nová len poskladana trojkolka Detská trojkolka smarTrike Fisher-Price Glee Plus je skvelý prvý dopravný prostriedok pre vaše dieťa. Jazda na detskej trojkolke je veľké dobrodružstvo a trojkolka predstavuje neoceniteľnú investíviu do zdravého vývoja vášho dieťaťa. Trojkolka pre deti smarTrike Glee Plus je určená hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov a rastie spolu s nimi až do 3 rokov veku. Kvalitné EVA kolieska trojkolky pre deti zaručujú tichú a pohodlnú jazdu. Detská trojkolka je prevedená v príťažlivej farebnej kombinácii ružovej farby, ktorá spolu s bielou konštrukciou vytvára svieži dizajn, ktorý si vaše dieťa obľúbi na prvý pohľad. Konštrukcia trojkolky je kovová, čo zabezpečuje vysokú stabilitu, trvanlivosť a bezpečnosť. Trojkolka rastie s vašim dieťaťom až do jeho 3 rokov, kedy je pripravené presedlať na svoj prvý bicykel.
Trojkolka s poťahom Baby Driver Comfort Pink Smoby
Predám len pár krát používanú trojkolku s poťahom Baby Driver Comfort Pink Smoby s EVA kolesami a intuitívnym ovládaním ružovej farby. Detská trojkolka Baby Driver Comfort je kvalitná a multifunkčná trojkolka pre deti z dielne francúzskych dizajnérov Smoby. Trojkolka Smoby má krásne ružové vyhotovenie v kombinácii so zelenou farbou, preto je vhodná hlavne pre dievčatká, s ktorými rastie od 10 mesiacov do 3 rokov. Trojkolka pre deti má ergonomicky tvarované sedadlo, preto sa dieťatko ani počas dlhej jazdy neunaví. Navyše toto sedadlo deti učí správne a zdravo sedieť. Hlavička dieťaťa je podopretá vysokou opierkou, takže sa mu bude sedieť príjemne aj počas spánku. Sedadlo je vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom a pevnou plastovou ohrádkou okolo pása dieťaťa, preto sa môže oprieť do ktorejkoľvek strany a vždy sedí bezpečne. Ohrádka pri riadidlách obsahuje dve spätné zrkadlá a páky ako v aute. Tieto jednoduché hračky na volante deti počas jazdy zabavia, každá jazda na trojkolke bude veselá. Riadidlá trojkolky obsahujú poistku, pomocou ktorej rodič ovláda smer jazdy dieťaťa. V prípade, že sa dieťatku už nechce pedálovať, rodič trojkolku zaistí a sám riadi smer jazdy. Predné koleso rodič ovláda pomocou rúčky. Dvojitá rodičovská rúčka je výškovo nastaviteľná a má držiak na fľašku, pohodlná horná časť rúčky má pripevnenú veľkú uzatvárateľnú tašku. Nad trojkolkou je slnečník s UV filtrom, polohovateľný do každej strany vďaka kĺbu. Pod nožičkami má dieťa stúpadlá, ktoré sa dajú sklopiť alebo odmontovať. Keď dieťa vyrastie, postupne sa z trojkolky odmontujú všetky pomocné a ochranné prvky a dieťa jazdí už len na klasickej základnej trojkolke. Je to pohodlná a bezpečná trojkolka pre deti od 10 mesiacov. V počiatočných mesiacoch používania slúži ako športový kočík. Smoby je francúzska spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, čo zaručuje vysokú kvalitu produktov, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy. Vlastnosti pevná kovová konštrukcia robustný kovový rám ružová farba hlavne pre dievčatá odnímateľná rodičovská rúčka, ktorá je výškovo nastaviteľná s rodičovskou taškou a držiakom na fľašu odpojiteľné stúpačky, zvonček volant s hračkami na zabavenie dieťatka praktická taška na uskladnenie drobností ergonomicky tvarované sedadlo s vyvýšenou chrbtovou oporou kvalitné gumené kolieska s tichým chodom praktická slnečná clona ako ochrana pred UV žiarením vyklápateľná nádoba na hračky v zadnej časti trojbodový bezpečnostný pás skladacie stúpadlá ochranná hrazda okolo pása vhodná od 10 mesiacov do 3 rokov intuitívne ovládanie smeru trojkolky pomocou vodiacej rúčky PC 135eur
Smart trike trojkolka 4v1
Predám SMART TRIKE trojkolku 4v1. Trojkolka je zelenej farby vhodná pre chlapcov i dievčatá málo používaná v dobrom stave. S pevnou a stabilnou kovovou konštrukciou, ktorá rastie s dieťaťom od 10 mesiacov až do 3 rokov (17 kg).  Stupeň 1 - Trojkolka riadená rodičom: od 10 mesiacov. Stupeň 2 - Trojkolka sprevádzaná rodičom: od 18 mesiacov. Stupeň 3 - Tréning trojkolky: od 24 mesiacov. Stupeň 4 - Klasická trojkolka: od 36 mesiacov.
Trojkolka EcoToys
Trojkolka s vodiacou tyčou – otočná | ružová Pre deti staršie ako 6 mesiacov Bezpečná a odolná oceľová konštrukcia Otočné sedadlo 360 ° Schopnosť odstrániť strechu, bariéry, rukoväť 5-bodové bezpečnostné pásy Bezpečnostné bariéry Rukoväť s možnosťou riadenia Skladacia strieška Koše na drobnosti Trojkolka s vodiacou tyčou – ružová | Model: YM-BT-2 PINK kombináciou niekoľkých funkcií „rastie“ s dieťaťom. Je vhodná pre deti od 1 do 5 rokov. Trojkolka ECOTOYS kombinuje mnoho praktických riešení, ktoré poskytnú vášmu dieťaťu pohodlnú a bezpečnú hru. Trojkolka má pohodlné operadlo, vďaka ktorému bude vaše dieťa sedieť pohodlne a bezpečnostné pásy ho chránia pred vypadnutím. Skladacia strecha chráni pred dažďom a slnkom. Otočné sedadlo: Sedadlo sa dá otočiť tak, aby sa dalo umiestniť smerom k rodičovi, alebo v smere jazdy. Dieťa na začiatku udržiava očný kontakt – čelí rodičovi, čo rodičovi umožňuje pozorovať dieťa počas prechádzky. Potom je možné sedadlo nastaviť v smere jazdy Odolné kolesá: Sú vyrobené z materiálu EVA odolného proti prepichnutiu vám umožnia baviť sa doma aj vonku. Ideálne na nerovnú a nespevnenú cestu. Veľké predné koleso robí bicykel veľmi stabilným a jeho manipulácia nie je problémom Bezpečnostné pásy: Zaisťujú bezpečnosť pri jazde. Extra vankúše zvyšujú pohodlie pri cestovaní a bránia oderom citlivej detskej pokožky. Technické parametre: Vekové rozpätie: od 6 mesiacov do 5 rokov Maximálna hmotnosť dieťaťa: 25 kg Hmotnosť produktu: 11,5 kg Konštrukcia: Kov Čalúnenie: 100% polyester Certifikáty: EN 71-1: 3, GTS Výrobca: ECOTOYS vyuzivane 3x povodna cena 99€
Trojkolka smarTrike 3v1
Dobrý deň, predám trojkolku 3v1. Vhodná je pre deti od 10 mesiacov do 3rokov. Je vybavená trojbodovým bezpečnostným pásom, oblúkovým pásom. Malé deti sú v bezpečí,majú vyložené nožičky,rodič ich pomocou rúčky vozí. Keď dieťatko vyrastie, rodičovská rúčka sa dá odmontovať, aj opierka na chrbát, vznikne klasická trojkolka. Trojkolka je vybavená clonou proti slnku,rodičovskou taškou, plastovým úložným boxom. Všetko sa dá odmontovať. Trojkolka je veľmi málo jazdená. Osobný odber.