inzercia, predaj, predám, bazár

Upratovačka kancelárií v centre BA na dlhodobú spoluprácu.

Kategória: Brigády

Pre vlastnú potrebu hľadáme šikovnú a zodpovednú upratovačku pre dlhodobé upratovanie v dvoch vedľa seba stojacich administratívnych budovách v centre Bratislavy.
Vašou náplňou práce upratovačky bude:
- upratovanie spoločných priestorov (schodíšť, vestibulov, vstupných priestorov),
- upratovanie firemných bytov a kancelárií - pravidelné priebežné upratovanie podľa potrieb a dohody (vysávanie, umývanie podláh, utieranie prachu, ručné dočistenie priestorov, práca čistiacimi prostriedkami, čistenie toaliet kompletne + dopĺňanie hygienických prípravkov, umývanie riadu/naloženie/vyloženie umývačky, leštenie sklenených plôch a iné).
Pracovný čas a časový rozsah práce bude nasledovný:
každý utorok = štyri hodiny práce (so začiatkom práce po 17 hodine),
každý štvrtok = štyri hodiny práce (so začiatkom práce po 17 hodine),
každú sobotu = sedem - osem hodín práce (so začiatkom práce od 8 hod, alebo od 9 hod alebo od 10 hod ráno podľa dohody).
Všetky práce bude vykonávať jedna pracovníčka, prácu nerozdeľujeme medzi viacero osôb. Máme záujem o spoluprácu priamo s konkrétnou osobou, ktoré bude práce vykonávať. Upratovacie firmy nevolajte, nemáme záujem o sprostredkovateľov práce!
Mzda je 6€/ hodinu. Práca je vhodná najmä na živnosť.
Máme záujem iba o upratovačky z Bratislavy, ktoré nie sú viazané na medzimestskú dopravu.
Tel: alebo (ak nikto nezdvihne) .
Upratovačka kancelárií v centre BA na dlhodobú spoluprácu.
Podobné inzeráty
Hľadám si prácu ako upratovačka, chyžná, opatrovanie detí
Zdravím, ponukám svoje služby pre vaše detičky v Trnave, pochádzam z Filipín a hovorím po anglicky a kúsok už aj po slovensky,hľadám si prácu ako Au-Pair ( môžem komunikovať s deťmi po anglicky) alebo upratovačka v domácnosti, pomocné práce u vás doma,môžem pracovať v pracovné dni od 7 do 15:00 nakoľko mám dcérku ktorá chodí do škôlky, poprípade keď ide o starostlivosť o detičky po vzájomnej dohode aj po 15 tej s mojou dcérkou,cena za prácu po vzájomnej dohode. #Au-pair #upratovačka #Chyžná #anglický jazyk #english
Práce na záhrade a upratovacie práce
Šikovným, pracovitým a zodpovedným záujemcom a záujemkyniam ponúkame na dlhodobú spoluprácu upratovacie a záhradné práce v rodinných domoch a v kancelárii v Starom Meste v lokalite Slavín - Kalvária. Vašou náplňou upratovačky bude pravidelné priebežné upratovanie podľa potrieb a dohody (vysávanie, umývanie podláh, utieranie prachu, ručné dočistenie priestorov, práca čistiacimi prostriedkami, čistenie toaliet kompletne + dopĺňanie hygienických prípravkov, žehlenie a iné). Práce na záhrade zahŕňajú pravidelné kosenie, odstraňovanie buriny, sadenie, rýľovanie, priebežný zber ovocia a zeleniny a ďalšie práce podľa sezóny. Pracovný čas a časový rozsah práce bude podľa dohody, vieme sa prispôsobiť Vašim možnostiam. Máme záujem o spoluprácu priamo s konkrétnymi osobami, ktoré budú vykonávať upratovacie a/alebo záhradné práce. Mzda je od 6,50 € - 8,50 € za hodinu. Práca je vhodná na privyrobenie ku trvalému pracovnému pomeru, alebo na živnosť (živnostníkom bude mzda zvýšená o zákonné odvody). Žiadame záujemcov a záujemkyne s vážnym a dlhodobým záujmom o spoluprácu, aby ponuky zasielali e-mailom na: K ponuke treba priložiť svoj životopis a uviesť číslo telefónu na dohodnutie termínu pohovoru. Pre viac informácií volajte: .
Brigáda v Grid lasér arena
Hľadáme brigádnika/študenta/študentku ku nám do Laser Arény! Hľadáme iba študentov vysokých škôl, najlepšie zo Žiliny a okolia! :) Popis pozície: - Obsluha Grid Laser Arény (nastavovanie hier na PC a PS4, práca za pokladňou, vysvetlovanie pravidiel zákazníkom, základné upratovanie priestorov - cca 20/30min denne ako vysávanie, umývanie podlahy, utretie stolov a prachu na poličkách) Čo ponúkame: - 4€/hod v čistom + tringelty - zdarma hry v našej laser aréne - príjemné prostredie, veľmi milý a mladý kolektív - variabilnú pracovnú dobu - dlhodobú spoluprácu a brigádu počas celého roka Koho hľadáme: - usmievavých, optimistických a zodpovedných študentov/tky VŠ najlepšie zo Žiliny a okolia - je potrebná aspoň základná hovorová angličtina (mávame aj zahraničných zákazníkov) - taktiež je potrebná základná práca s PC Naša adresa: Dolné Rudiny 1. 010 01 Žilina Prosíme všetkých uchádzačov, aby v prípade záujmu poslali svoj ŽIVOTOPIS + FOTOGRAFIU na: info@ - na životopisy bez fotografie nebudeme odpovedať S vybranými uchádzačmi potom prebehne krátky a neformálny pohovor :) P.S.: všetci naši zamestnanci a brigádnici, ktorí u nás pracovali/pracujú opisujú túto prácu ako DREAM JOB ????Hľadáme brigádnika/študenta/študentku ku nám do Laser Arény! Hľadáme iba študentov vysokých škôl, najlepšie zo Žiliny a okolia! :) Popis pozície: - Obsluha Grid Laser Arény (nastavovanie hier na PC a PS4, práca za pokladňou, vysvetlovanie pravidiel zákazníkom, základné upratovanie priestorov - cca 20/30min denne ako vysávanie, umývanie podlahy, utretie stolov a prachu na poličkách) Čo ponúkame: - 4€/hod v čistom + tringelty - zdarma hry v našej laser aréne - príjemné prostredie, veľmi milý a mladý kolektív - variabilnú pracovnú dobu - dlhodobú spoluprácu a brigádu počas celého roka Koho hľadáme: - usmievavých, optimistických a zodpovedných študentov/tky VŠ najlepšie zo Žiliny a okolia - je potrebná aspoň základná hovorová angličtina (mávame aj zahraničných zákazníkov) - taktiež je potrebná základná práca s PC Naša adresa: Dolné Rudiny 1. 010 01 Žilina Prosíme všetkých uchádzačov, aby v prípade záujmu poslali svoj ŽIVOTOPIS + FOTOGRAFIU na: info@ - na životopisy bez fotografie nebudeme odpovedať S vybranými uchádzačmi potom prebehne krátky a neformálny pohovor :) P.S.: všetci naši zamestnanci a brigádnici, ktorí u nás pracovali/pracujú opisujú túto prácu ako DREAM JOB ????
Dlhodobá brigáda - celé Slovensko
Mystery Shopping je výskumná metóda, prostredníctvom ktorej sa zisťuje úroveň poskytovaných služieb. Špeciálne vyškolení spolupracovníci – mystery shopperi – vystupujú v roli fiktívnych zákazníkov, ktorí monitorujú obchodné a komunikačné schopnosti personálu, stav predajní atď. Pred samotnou realizáciou prebieha školenie, buď cez telefón alebo formou krátkeho testu. Podklady k realizácii dostanete v predstihu. Ide o zaujímavú a rôznorodú spoluprácu na projektoch najrôznejšieho typu – realizujeme Mystery Shopping v obchodoch, bankách, poisťovniach, reštauráciách, kaviarňach, hoteloch, lekárňach a pod. Jedná sa o spoluprácu dlhodobú na jednorazových i pravidelne sa opakujúcich projektoch – konkrétna realizácia práce mystery shoppera sa teda odvíja na základe aktuálne spracovávaných výskumných projektoch. Odmena mystery shoppera závisí na náročnosti projektu, obvykle ide o 6 – 15 Eur za jednu správne a kompletne prevedenú návštevu (počíta sa sem i čas strávený vyplňovaním dotazníkov). Štandardný Mystery Shopping zaberie i s vyplnením dotazníka cca 1 – 1,5 h. U náročnejších projektov býva odmena vyššia (20 – 30 Eur). V prípade, že o túto ponuku máte záujem o túto spoluprácu, prosím zaregistrujte sa do našej databázy externistov na kde si zaškrtnete typy spolupráce, o ktoré máte záujem a tiež miesta, v ktorých môžete vykonávať mystery shoppingy. Z tejto databázy priamo oslovujeme záujemcov na konkrétne projekty. Zmluvný vzťah: Dohoda o brigádnickej práci študentov Práca na živnosť Dohoda o vykonaní práce Dohoda o pracovnej činnosti Požiadavky:- vek min. 18 rokov - vlastný automobil výhodou, nie podmienkou - dochvíľnosť - dobrá znalosť gramatiky - komunikácia (jednanie s ľuďmi) - samostatnosť - pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) - prístup k internetu a základné PC zručnosti
Dlhodobá brigáda -  lokalita celé Slovensko
Mystery Shopping je výskumná metóda, prostredníctvom ktorej sa zisťuje úroveň poskytovaných služieb. Špeciálne vyškolení spolupracovníci – mystery shopperi – vystupujú v roli fiktívnych zákazníkov, ktorí monitorujú obchodné a komunikačné schopnosti personálu, stav predajní atď. Pred samotnou realizáciou prebieha školenie, buď cez telefón alebo formou krátkeho testu. Podklady k realizácii dostanete v predstihu. Ide o zaujímavú a rôznorodú spoluprácu na projektoch najrôznejšieho typu – realizujeme Mystery Shopping v obchodoch, bankách, poisťovniach, reštauráciách, kaviarňach, hoteloch, lekárňach a pod. Jedná sa o spoluprácu dlhodobú na jednorazových i pravidelne sa opakujúcich projektoch – konkrétna realizácia práce mystery shoppera sa teda odvíja na základe aktuálne spracovávaných výskumných projektoch. Odmena mystery shoppera závisí na náročnosti projektu, obvykle ide o 6 – 15 Eur za jednu správne a kompletne prevedenú návštevu (počíta sa sem i čas strávený vyplňovaním dotazníkov). Štandardný Mystery Shopping zaberie i s vyplnením dotazníka cca 1 – 1,5 h. U náročnejších projektov býva odmena vyššia (20 – 30 Eur). V prípade, že o túto ponuku máte záujem o túto spoluprácu, prosím zaregistrujte sa do našej databázy externistov na kde si zaškrtnete typy spolupráce, o ktoré máte záujem a tiež miesta, v ktorých môžete vykonávať mystery shoppingy. Z tejto databázy priamo oslovujeme záujemcov na konkrétne projekty. Zmluvný vzťah: Dohoda o brigádnickej práci študentov Práca na živnosť Dohoda o vykonaní práce Dohoda o pracovnej činnosti Požiadavky: - vek min. 18 rokov - vlastný automobil výhodou, nie podmienkou - dochvíľnosť - dobrá znalosť gramatiky - komunikácia (jednanie s ľuďmi) - samostatnosť - pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) - prístup k internetu a základné PC zručnosti
Dlhodobá brigáda - celé Slovensko
Mystery Shopping je výskumná metóda, prostredníctvom ktorej sa zisťuje úroveň poskytovaných služieb. Špeciálne vyškolení spolupracovníci – mystery shopperi – vystupujú v roli fiktívnych zákazníkov, ktorí monitorujú obchodné a komunikačné schopnosti personálu, stav predajní atď. Pred samotnou realizáciou prebieha školenie, buď cez telefón alebo formou krátkeho testu. Podklady k realizácii dostanete v predstihu. Ide o zaujímavú a rôznorodú spoluprácu na projektoch najrôznejšieho typu – realizujeme Mystery Shopping v obchodoch, bankách, poisťovniach, reštauráciách, kaviarňach, hoteloch, lekárňach a pod. Jedná sa o spoluprácu dlhodobú na jednorazových i pravidelne sa opakujúcich projektoch – konkrétna realizácia práce mystery shoppera sa teda odvíja na základe aktuálne spracovávaných výskumných projektoch. Odmena mystery shoppera závisí na náročnosti projektu, obvykle ide o 6 – 15 Eur za jednu správne a kompletne prevedenú návštevu (počíta sa sem i čas strávený vyplňovaním dotazníkov). Štandardný Mystery Shopping zaberie i s vyplnením dotazníka cca 1 – 1,5 h. U náročnejších projektov býva odmena vyššia (20 – 30 Eur). V prípade, že o túto ponuku máte záujem o túto spoluprácu, prosím zaregistrujte sa do našej databázy externistov na kde si zaškrtnete typy spolupráce, o ktoré máte záujem a tiež miesta, v ktorých môžete vykonávať mystery shoppingy. Z tejto databázy priamo oslovujeme záujemcov na konkrétne projekty. Zmluvný vzťah: Dohoda o brigádnickej práci študentov Práca na živnosť Dohoda o vykonaní práce Dohoda o pracovnej činnosti Požiadavky: - vek min. 18 rokov - vlastný automobil výhodou, nie podmienkou - dochvíľnosť - dobrá znalosť gramatiky - komunikácia (jednanie s ľuďmi) - samostatnosť - pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) - prístup k internetu a základné PC zručnosti