inzercia, predaj, predám, bazár

Váľanda

Kategória: Postele

Predám zachovalu váľandu s úložným priestorom rozťahovacia
Váľanda
Podobné inzeráty
POSTEL- Váľanda - úložný priestor-KONDELA  ALEX - uplne nova
Uplne nová postel-váľanda: Alex VALANDA MOLITAN FALCONE 25 SV HNEDA kupovaná v Kondele. Iba osobný odber. Presná stránka postele: Alex VALANDA MOLITAN FALCONE 25 SV HNEDA: PS: kontaktovať najprv emialom, resp. SMS. PS: nevhodný darček /ešte zabalený v krabici, možný osobný odber/.
Váľanda LUSTIK Lonis 235 T
Váľanda LUSTIK Lonis 235 T Váľanda LUSTIK Lonis 235 T Váľanda ( posteľ ) s úložným priestorom FLINE Lustik Lonis 235 T od výrobcu Vendelín Florek Liptovský Mikuláš, vyrobená v roku 1999. Úložný priestor z LDTD morený dub ( tmavohnedý ) má rozmer 73,4 x 192,3 x 24 cm. Lôžko je tvorené mäkkým matracom z polyuretánovej peny ( PUR ), čalúnené tmavohnedou látkou 2. sk . s rozmerom 81 x 195 x 16 cm . Celkové rozmery postele sú 195 x 81 x 40 cm Nôžky postele sú z pevného plastu a sú podlepené akostnými plstenými klzákmi na ochranu podlahy pred poškriabaním. Oba kolíky zdvíhacieho mechanizmu sú prestrihnuté. Cena : xx € -------------------------- Možnosti platby : 1. Osobne v hotovosti 2. Prevodom na účet ( platba vopred ) Možnosti dodania : 1. Osobne Inzerát platí do jeho zmazania. Odpovede prosím len písomne e-mailom, nie telefonicky. POZOR !!! Uveďte prosím Vašu e-mailovú adresu nie len do poľa „Váš e-mail“ , ale aj do poľa „Text správy“ , lebo inak Vám moja odpoveď nebude systémom doručená !!!
Váľanda
Predám rozkladaciu váľanda, rozmery šírka 80 cm dĺžka 203 cm s operadlom. Po rozložení plocha na spanie 155 cm. Váľanda máj aj úložný priestor. Váľanda je v dobrom zachovalom stave, vhodná na chalupu ci chatu.
Váľanda
Predám rozkladaciu váľanda, rozmery šírka 80 cm dĺžka 203 cm s operadlom. Po rozložení plocha na spanie 155 cm. Váľanda máj aj úložný priestor. Váľanda je v dobrom zachovalom stave.
Posteľ ( váľanda ) s úložnou skrinkou.
Posteľ ( váľanda ) s úložnou skrinkou Posteľ ( váľanda ) na nôžkach s dočasným úložným priestorom a prístennou doskou pevne pripevnenou k posteli. Na nôžkach sú prilepené akostné plstené klzáky na ochranu podlahy pred poškrabaním. Dvierka na úložnej skrinke sú na pántoch, preto sa dajú otvoriť čím sa využije celková ložná plocha postele. Posteľ má tri tuhé matrace na ktorých je tenký mäkký ložný matrac. Matrace sú voľne položené, takže je možnosť ich výmeny za iný moderný matrac. Posteľ je kvalitná - pevná, nehýbe sa a nevŕzga - proste Made in ČSSR 1966. Rozmery ložnej plochy 192 x 82 x 43 cm, výška skrinky so sklopenými dvierkami 73 cm, výška skrinky s vyklopenými dvierkami 97 cm. Cena : 30 € -------------------------- Možnosti platby : 1. Osobne v hotovosti 2. Prevodom na účet ( platba vopred ) Možnosti dodania : 1. Osobne Inzerát platí do jeho zmazania. Odpovede prosím len písomne e-mailom, nie telefonicky. POZOR !!! Uveďte prosím Vašu e-mailovú adresu nie len do poľa „Váš e-mail“ , ale aj do poľa „Text správy“ , lebo inak Vám moja odpoveď nebude systémom doručená !!!
váľanda TAMARA rohová na nohe
Predám čisto nové váľandy TAMARA rohová na nohe. Slovenský výrobok. Váľanda je s úložným priestorom o rozmeroch 200x90x49cm. Matrac váľandy je z kvalitnej PUR peny s tuhosťou T3037. Váľanda je spevnená 2 priečkami naviac pre vačšiu nosnosť a stabilitu. Vhodné do ubytovní, penziónov ako aj do študentských a detských izieb. Ľavý aj pravý roh. Možné prevedenie aj bez nohy. 2 roky záruka. Možnosť výberu z veľkého množstva poťahových látok. Cena v obchodoch 315,-€. Moja cena 199,-€