inzercia, predaj, predám, bazár

Vedrá po omietke cca 20 l

Kategória: Stavebný materiál

KOMUNIKACIA MAILOM!!!

Dobrý deň, predám vedrá po omietke, cca 16 ks plus malé vedierka. Všetko spolu ako na foto. S krytom na vedro, uzatvárateĺné. Treba umyť. Vhodné aj na uskladnenie krmiva, obilia, na predaj hnoja atd.. Cca 300 kg. Osobný odber Jablonové.
Vedrá po omietke cca 20 l
Podobné inzeráty
Vedrá po omietke cca 20 l
Dobrý deň, predám vedrá po omietke, cca 16 ks plus malé vedierka. Všetko spolu ako na foto. S krytom na vedro, uzatvárateĺné. Treba umyť. Vhodné aj na uskladnenie krmiva, obilia. Cca 300 kg. Osobný odber Jablonové.
Predam za výhodnú cenu silikonovú omietku
Predám 3 vedrá silikonovej omietky a k tomu polka vedra penetraku v tej istej farbe. Vedrá maju 25 kg a sú uskladnené v tmavej pivnici. Zostalo mi to z omietania chatky na jesen. Toto mnozstvo stací tak na asi na 20 m2. Cena je oproti nakupnej cene nízka. Za jedno vedro som dal 46 eur.Teraz za vsetko 100 eur.
Baumit Fraba svetlo siva silikónová 1,5mm
3 a pol vedrá výdatnosť jedného vedrá je cca 12m2 Všetko spolu 100€
Fasádna omietka
Ponúkam fasádnu omietku PCI 2mm,roztieraná.Základná + 4 vedrá z hnedej,spolu na cca 200m2.Cena za vedro.Pridám 3 vedrá penetráku.Farebnosť ako na poslednej fotografii
Plechové,kovové,Zinkovane vedra
Predám staré poctivé plechové vedrá-niektore nové ani raz nepoužité!Zopár použitých ...cca 20kusov
Baumit GranoporTop akrylátová omietka 25kg nevybalene
Predam akrylátovú omietku Baumit GranoporTop farba life nova nevybalena mam 4 vedrá po 25 kg plocha ktoru natriete je zo 100 kg je cca 40m2 je to zbytok zo stavby povodna cena bola 60 euro/vedro ja predavam 35euro/vedro iba spolu vseteky 4 vedra