Vedúca bufetu, výdaj stravy

Kategória: Obchod a predaj

Do bufetu v závodnom stravovaní hľadáme vedúcu bufetu, zodpovednú osobu za predaj a ponúkaný sortiment.
Náplň práce: predaj bufetového sortimentu, objednávanie tovaru, smenovka, výdaj stravy.
Prac.doba: Pon-Pia 5.00-14.00hod
Podobné inzeráty
Pomocná sila v závodnej kuchyni s výdajom BAGSEY s. r. o.
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Náplň práce: - Výkon všetkých pomocných prác potrebných k príprave stravy na výdaj, t. j. najmä čistenie ovocia a zeleniny, - Výdaj stravy (servírovanie, dekorovanie) - Umývanie riadu a umývanie všetkých kuchynských zariadení, - Dodržiavanie pokynov udelených kuchárom a pomocným kuchárom, - Udržiavanie čistoty v kuchyni, - Dodržiavanie všetkých hygienických a bezpečnostných predpisov. Práca na 3 zmeny (týždenná zmennosť), víkendy voľné Zamestnanecké výhody, benefity - stabilné miesto - celoročná prevádzka ( v čase pandémie nebol ani jeden náš zamestnanec prepustený) - doprava Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) Vodičský preukaz B Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti Zdravotný preukaz Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Prevádzka, ktorá sa zameriava na sortovanie a balenie spojovacieho materiálu. Počet zamestnancov 20-24 zamestnancov E-mail: poslať životopis
Predavačka do bufetu
Ponukame pracu pre predavačku do bufetu v Bratislave -Petržalke. Máme volne nasledújúce pozície. : Predavačka do stanku s darčekovým tovarom a občerstvením. šKOLENIE Tipos výhodou, nie však nutnosťou.Pracovná doba od 6.00 do 14,30 hod, víkendy volné. Nástupný plat 950€. Predavačka do bufetu s nástupným platom 1000€. Možnosť zamestnania na trvalý pracovný pomer alebo živnosť. Bližšie informácie na tel.čísle .
Čašník - Servírka, Výdaj obedového menu - aj pre študentky
Do svojho kolektívu by sme radi prijali šikovnú čašníčku, servírku na výdaj obedového menu. Prevádzka sa nachádza v OC Eperia na ulici Arm. Generála Svobodu. Požiadavky: - pracovitosť, - samostatnosť, - zodpovednosť. Pracovný čas: - 16:00 - 21:00 pondelok - piatok, - 09:00 - 21:00 sobota - nedeľa, - prípadne podľa dohody. Práca je vhodná pre študentky alebo ako brigáda popri zamestnaní, prípadne popri materskej dovolenke. Ponúkaný plat: - 4,00€/hod. v čistom. Nástup do práce: - ihneď. Náplň práce: - výdaj obedového menu, - práca s pokladňou. V prípade záujmu zašlite životopis na olejar1993@ čašníčka, pracovníčka výdaja obedov
Výdaj stravy
Máte záujem pracovať v oblasti závodného stravovania? Obsadzujeme miesta ako kuchár, pomocný kuchár/kuchárka, výdajca stravy, pomocná sila, pokladník. Mzda bude predmetom vzájomnej dohody na osobnom pohovore.
Asistentka predaja / vedúca predajne
Pracovná pozícia: Asistentka predaja/vedúca predajne Druh pracovného pomeru: plný úväzok Miesto práce: Moldavská cesta, Košice, Slovensko Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Predaj luxusného oblečenia a obuvi svetových značiek Zabezpečenie chodu prevádzky Aktívny predaj tovaru Vybavovanie reklamácií Práca s pokladňou Zamestnanecké výhody, benefity: Práca v stabilnej spoločnosti, mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie Osobnostné predpoklady a zručnosti: Kultivovaný slovný prejav, komunikácia, Organizovanie a plánovanie práce Tvorivosť (kreativita) Tímová práca Analyzovanie a riešenie problémov Stručná charakteristika spoločnosti (údaj prevzatý z firemného konta na ) Spoločnosť BAP invest, s.r.o. sa zaoberá predajom luxusného oblečenia a obuvi. Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) Ostatné znalosti: Microsoft Word - Pokročilý Microsoft Excel - Základy Hospodárska korešpondencia - Základy Skladové hospodárstvo - Základy Pokladňa - Základy Kontaktné údaje: simona.selecka@ admar@
Hľadám prácu
Dobrý deň,hľadám si prácu v Martine,ako predavačka,vedúca predajne,prípadne prevádzkarka.Som zodpovedná,flexibilná.Skúsenosti s takýmto druhom práce mám dlhoročné.Momentálne ešte pracujem v obchode so šperkami,ako vedúca (8 rokov ).Uvoľniť by som sa mohla koli novej práci cca do 2 mesiacov.