Vodič Vysokozdvižného vozíka

Kategória: Priemysel a výroba

Do automobilového priemyslu v Žiline hľadáme vodičov VZV.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- zabezpečenie príjmu a výdaju materiálu
- nákladky a výkladky materiálu
- trojzmenný pracovný režim

Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilná práca na trvalý úväzok
- príplatok za prácu v noci
- príplatok za prácu nadčas a cez sviatok
- príplatok za prácu cez víkend nad rámec zákonníka práce
- príspevok na stravovanie
- Letný a zimný bonus
- doprava zo žel. stanice v Žiline na všetky zmeny
- Pracovné oblečenie
- mzda od 1000 - 1200 eur

Požadujeme :
Preukaz VZV
skúsenosti na pozícií vodiča vysokozdvižného vozíka