inzercia, predaj, predám, bazár

Vycapne zariadenie Lindr kontakt 40/K Green line

Kategória: Potravinárske stroje

Prenájmem dvojpákové výčapné zariadenie značky Lindr kontakt 40/K Green line.

-Zariadenie má dva výčapné kohúty a umožňuje čapovanie dvoch nápojov.

-Lindr KONTAKT 40/K Green Line má vstavaný vzduchový kompresor, ktorý obsahuje tlmič a molekulový filter nasávaného vzduchu.

-Kompresor KONTAKT 40/K Green Line sa dá vypnúť na zadnej strane prístroja tlačidlom a alternatívne tlakovať napríklad CO­2, ktoré viem poskytnúť tiež.

Prenájom je komplet aj s príslušenstvom (narážacie hlavy, sanitačný súdok..)

-Chladiaci výkon Lindr KONTAKT 40/K Green Line je 35 až 50 litrov, tj. 70 - 100 kvalitne vychladených pív za hodinu.


Osobný odber Bratislava, po dohode viem priviesť.

30€-jeden deň
40€-piatok-sobota
50€-piatok-nedeľa
pri prenájme sa účtuje vrátna záloha.
Vycapne zariadenie Lindr kontakt 40/K Green line
Podobné inzeráty
Výčapné zariadenie PYGMY 20/K Green Line
Predám nové nerozbalené Výčapné zariadenie PYGMY 20/K Green Line Chladenie na pivo Lindr PYGMY 20/K Green Line so vstavaným vzduchovám kompresorom má výkon 15 až 20 litrov, tj. 30 - 40 kvalitne vychladených pív za hodinu v domácom prostredí. Vhodné pre akcie okolo 10 až 15 osôb. Chladenie Lindr PYGMY 20/K Green Line MÁ vstavaný vzduchový kompresor. Osobný odber v NR alebo dohodou.
Výčapné zariadenie Klarstein Beerkules
Predám nikdy nepoužité, rozbalené výčapné zariadenie Klarstein Beerkules s kompletným príslušenstvom. Aktuálna cena nového zariadenia v obchodoch je 320 € aj so zľavou, normálne 400 €. Predám ho za 260 €. Pôvodnú krabicu už bohužiaľ nemáme, preto preferujem osobné prevzatie (okolie Trenčína alebo prípadne Bytče), poštou nechcem zasielať. O zariadení: Výčapné zariadenie Klarstein Beerkules vám zaistí skutočný pôžitok z dokonale vychladeného piva nielen v domácom prostredí, a je tak ideálnym doplnkom na záhradné oslavy či večierky. Výkonný chladiaci kompresor s technológiou UltraFast Cooling ochladí súdok piva z izbovej teploty na teplotu od 2 do 12 ° C, a to to len za 4 hodiny. Teplotu chladenia si pritom môžete ľahko nastaviť pomocou LED displeja či 6 prednastavených programov. Tlakový systém s CO2 kartušou sa naproti tomu postará o bohatú penu. Indikátor hladiny navyše informuje o zostávajúcom množstve piva vo výčapným zariadení Klarstein. Kľúčové vlastnosti výčapného zariadenia Klarstein Beerkules, čierneho: Výčapné zariadenie v elegantnom dizajne Vhodné použitie do barov, párty stanov aj domácností Výkonný chladiaci kompresor s technológiou UltraFast Cooling Súdok piva ochladí na teplotu od 2 do 12 ° C za 4 hodiny Jednoduché nastavenie teploty chladenia pomocou LED displeja 6 prednastavených programov chladenie Tlakový systém s CO2 kartušou zaistí bohatú penu Indikátor hladiny informujúci o zostávajúcom množstve piva Klarstein Beerkules je vyrobený z plastu a ušľachtilej ocele Odkvapkávacia miska zachytí každú kvapku piva Univerzálna prípojka pre kompatibilitu so všetkými 5litrovými sudmi Farebné prevedenie: strieborno-čierne Klarstein Beerkules umožní nielen načapovanie dokonale vychladeného piva, ale takisto zaujme svojim moderným dizajnom. Luxusné čierne plastové diely sú doplnené o brúsenú ušľachtilú oceľ, vďaka čomu vynikne jeho elegantné prevedenie. Výčapné zariadenie je vybavené odkvapkávacou miskou, tá zachytí každú kvapku piva, ktorá nestečie priamo do pohára. Univerzálna prípojka sa potom postará o kompatibilitu so všetkými 5litrovými sudy či sudy so vstavaným výčapným systémom. Výčapné zariadenie Klarstein Beerkules je tak skvelým doplnkom nielen do barov a party stanov, ale svoje uplatnenie nájde aj v domácom prostredí. Rozmery: 48 × 47 × 27,2 cm hmotnosť: 11 kg
Výčapné zariadenie Klarstein Beerkules
Predám nikdy nepoužité, rozbalené výčapné zariadenie Klarstein Beerkules s kompletným príslušenstvom. Aktuálna cena nového zariadenia v obchodoch je 287 € so zľavou, bežná cena 400 €. Predám ho za 249 €. Pôvodnú krabicu už bohužiaľ nemáme, preto preferujem osobné prevzatie (okolie Trenčína alebo prípadne Bytče), poštou nechcem zasielať. O zariadení: Výčapné zariadenie Klarstein Beerkules vám zaistí skutočný pôžitok z dokonale vychladeného piva nielen v domácom prostredí, a je tak ideálnym doplnkom na záhradné oslavy či večierky. Výkonný chladiaci kompresor s technológiou UltraFast Cooling ochladí súdok piva z izbovej teploty na teplotu od 2 do 12 ° C, a to to len za 4 hodiny. Teplotu chladenia si pritom môžete ľahko nastaviť pomocou LED displeja či 6 prednastavených programov. Tlakový systém s CO2 kartušou sa naproti tomu postará o bohatú penu. Indikátor hladiny navyše informuje o zostávajúcom množstve piva vo výčapným zariadení Klarstein. Kľúčové vlastnosti výčapného zariadenia Klarstein Beerkules, čierneho: Výčapné zariadenie v elegantnom dizajne Vhodné použitie do barov, párty stanov aj domácností Výkonný chladiaci kompresor s technológiou UltraFast Cooling Súdok piva ochladí na teplotu od 2 do 12 ° C za 4 hodiny Jednoduché nastavenie teploty chladenia pomocou LED displeja 6 prednastavených programov chladenie Tlakový systém s CO2 kartušou zaistí bohatú penu Indikátor hladiny informujúci o zostávajúcom množstve piva Klarstein Beerkules je vyrobený z plastu a ušľachtilej ocele Odkvapkávacia miska zachytí každú kvapku piva Univerzálna prípojka pre kompatibilitu so všetkými 5litrovými sudmi Farebné prevedenie: strieborno-čierne Klarstein Beerkules umožní nielen načapovanie dokonale vychladeného piva, ale takisto zaujme svojim moderným dizajnom. Luxusné čierne plastové diely sú doplnené o brúsenú ušľachtilú oceľ, vďaka čomu vynikne jeho elegantné prevedenie. Výčapné zariadenie je vybavené odkvapkávacou miskou, tá zachytí každú kvapku piva, ktorá nestečie priamo do pohára. Univerzálna prípojka sa potom postará o kompatibilitu so všetkými 5litrovými sudy či sudy so vstavaným výčapným systémom. Výčapné zariadenie Klarstein Beerkules je tak skvelým doplnkom nielen do barov a party stanov, ale svoje uplatnenie nájde aj v domácom prostredí. Rozmery: 48 × 47 × 27,2 cm hmotnosť: 11 kg
Predám pípu s podstolovým chladeným
Predám pípu s podstolovým chladeným. Jedná so o: Podstolové chladenie: Výčapný stojan: výčapné kohúty: 3x narážač Bajonet, Kombi a plochý. odkvapávacia miska, Co2 flaša, trubky, rychlospojky, sanitárny sud na čistenie. Dôvod predaja - zdravotný stav.
Predám pípu s podstolovým chladeným
Predám pípu s podstolovým chladeným. Jedná so o: Podstolové chladenie: Výčapný stojan: výčapné kohúty: 3x narážač Bajonet, Kombi a plochý. odkvapávacia miska, Co2 flaša, trubky, rychlospojky, sanitárny sud na čistenie. Dôvod predaja - zdravotný stav. Dohoda možná.
Výčapné zariadenie Lindr
Predám kompletné nevyužité výčapné zariadenie Lindr As-40. Je 100% funkčné. Po dohode nožem k tomu poskytnut aj plnú flašu CO2. Vodné podstolové chladenie AS-40 Green Line je určené na profesionálne čapovanie nápojov do reštaurácií, barov a hostinských zariadení s menšou výtočou. Je vybavené vstavaným čeričom, ktorý zaisťuje rovnomernú teplotu v celom vodnom kúpeli. V prípade potreby je možné čerič upraviť a použiť ako dochladzovacie čerpadlo s výtlakom 1,2m. Pôvodná cena 1000e. Predavam za 500e. Osobný odber v NR alebo dohodou.