inzercia, predaj, predám, bazár

ZÁBAVNÝ PARK- STEAM FACTORY – ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA - BRIGÁDA

Kategória: Brigády

Do zábavného parku STEAM FACTORY, nachádzajúceho sa v OC Optima hľadáme milých, šikovných a komunikatívnych ľudí na pozíciu: ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA - BRIGÁDA. Možnosť práce od 16 rokov. Prax na podobnej pozícii je výhodou.
Náplň práce:
- obsluha a komunikácia so zákazníkom
- obsluha baru
- príprava kávy a nápojov
- servírovanie a podávanie jedál a nápojov
- priebežné udržiavanie čistoty
- obsluha pokladne
- aktívny predaj kávy, nápojov, miešaných nápojov, fresh nápojov, vína, čapovaných nápojov
- ďalšie súvisiace činnosti podľa pokynov nadriadeného
Pracovná pozícia je na Dohodu.
Plat od 3,50€ do 4,50€, bližšie informácie budú špecifikované na pracovnom pohovore.
Bližšie informácie poskytneme vybraným uchádzačom.
Životopisy môžete zasielať na email: kosice@ alebo priniesť osobne na recepciu Steam Factory.
ZÁBAVNÝ PARK- STEAM FACTORY – ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA - BRIGÁDA
Podobné inzeráty
ZÁBAVNÝ PARK- STEAM FACTORY – ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA - BRIGÁDA
Do zábavného parku STEAM FACTORY, nachádzajúceho sa v OC Atrium Optima hľadáme milých, šikovných a komunikatívnych ľudí na pozíciu: ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA - BRIGÁDA. Možnosť práce od 16 rokov. Prax na podobnej pozícii je výhodou. Náplň práce: - obsluha a komunikácia so zákazníkom - obsluha baru - príprava kávy a nápojov - servírovanie a podávanie jedál a nápojov - priebežné udržiavanie čistoty - obsluha pokladne - aktívny predaj kávy, nápojov, miešaných nápojov, fresh nápojov, vína, čapovaných nápojov - ďalšie súvisiace činnosti podľa pokynov nadriadeného Pracovná pozícia je na Dohodu. Plat od 3,50€ do 4,50€, bližšie informácie budú špecifikované na pracovnom pohovore. Bližšie informácie poskytneme vybraným uchádzačom. Životopisy môžete zasielať na email: manager@ alebo priniesť osobne na recepciu Steam Factory.
Čašník / Čašníčka TPP
Do zábavného parku STEAM FACTORY, nachádzajúceho sa v OC Optima hľadáme milých, šikovných a komunikatívnych ľudí na pozíciu: ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA - TPP. Prax na podobnej pozícii je výhodou. Náplň práce: - obsluha a komunikácia so zákazníkom - obsluha baru - príprava kávy a nápojov - servírovanie a podávanie jedál a nápojov - priebežné udržiavanie čistoty - obsluha pokladne - aktívny predaj kávy, nápojov, miešaných nápojov, fresh nápojov, vína, čapovaných nápojov - ďalšie súvisiace činnosti podľa pokynov nadriadeného Pracovná pozícia je na TPP. Plat je 850€ v hrubom/mesiac + priplatok za vikend, sviatok,nadcas. Praca na tretinovy uvazok. Bližšie informácie poskytneme vybraným uchádzačom. Životopisy môžete zasielať na email: kosice@ alebo priniesť osobne na recepciu Steam Factory.
2 až 3 mesačná brigáda pre čašníčku a chyžnú - Nástup ihneď
Ponúkame 2 voľné miesta na pozíciu - čašníčka/čašník- raňajky, ( príprava stolov ,pomoc prípravy raňajok, - jednoduchá práca bez nutnosti zaúčania) a chyžná, v menšom hoteli Sanders v meste Sluis -Holandsko. Záujemca na pozíciu čašník-čašníčka by mal mať skúsenosti s prácou v reštaurácii a ovládať jazyk ( privítať hostí, opýtať sa ako sa majú, či im chutilo...) Chyžná- základy anglického jazyka. Jedná sa o 2 až 3 mesačnú prácu, resp. brigádu, ktorá je vhodná pre študentky-študentov alebo absolventky/absolventov bez praxe v obore. Práce je možná aj pre pár, nakoľko ubytovanie je v samostatnom byte. V hoteli sú už aj naši další zametnanci zo Slovenska. Ubytovanie a strava je zabezpečená a uhradená. POŽIADAVKY: základy anglického jazyka PLATOVÉ PODMIENKY: čašník/čka 2000,-/netto mesiac, za celý turnus 6000 eur + nadčasy chyžná 1800,-/netto mesiac, za celý turnus 5400 eur Cesta je zabezpečená a hradená PRÁCA JE LEN NA ŽIVNOSTENSKÝ LIST. - pre brigádnikov-mladých bez skúsenosti so ŽL, ( naša spoločnosť Vám živnosť otvorí a po ukončení práce ukončí a vybaví všetky formality..) TERMÍN NÁSTUPU: ihneď Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovnej ponuky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom: PEOPLE24 s.r.o. S.Chalupku 1237/4, 071 01 Michalovce Tel/Mob: 0911 97 24 24 E-mail: info@
Brigáda v Nemecku ako čašníčka v reštaurácií
Brigáda v Nemecku ako čašníčka v reštaurácií PRÁCA v NEMECKU /blízko Koblenz/ Na posilnenie tímu ponúkame prácu v reštaurácií a cukrárni pre dievčatá na pozíciu čašníčka. (Vhodné pre kamarátky alebo sestry) Nástup možný 03. 04. 2023. Predpokladaný koniec: 03. 10. 2022. Typ úväzku: brigáda aj TPP Mzda: 1300€/mesačne netto + tringelt. Ubytovanie aj strava je zabezpečená. Znalosť nemeckého jazyka je vítaná, ale nie je povinná. V prípade obojstrannej spokojností, môže pracovný pomer trvať aj dlhšie ako do 03. 10. 2023. Krátky životopis spolu s fotkou vás žiadam poslať na t.č.: 37 cez WhatsUpp. Kontaktovať na len na číslo, ktoré je uvedené v inzeráte. Reštauráciu vlastní Slovenka. Termín nástupu aj trvanie brigády sa dá dohodnúť.
Brigada
Čašník/Čašníčka - 27.2. - 13:01 Prijmem brigádnika/čku na pozíciu čašník/čašníčka v Pohostistve vo Veľkom Záluží. Ide o prácu v bare, roznášania alko/nealko nápojov bez jedla, práca v nefajčiarskom priestoroch. Pre viac informácií volať na tel.č.
Čašník/ Čašníčka - INDUSTRY PUB LM
Do nášho kolektívu hľadáme šikovných ľudí na pozíciu čašník/čašníčka. Ak rád komunikuješ, učíš sa nové veci a máš pozitívny prístup k práci, tak hľadáme práve Teba. Nástupný plat 4,5€ netto + tringelty Nástup ASAP