inzercia, predaj, predám, bazár

Zámok na kufry nové

Kategória: Plecniaky a kufre

Zámek na zavazadla/kufry kódový, materiál syntetická látka a tvrzený plast, barva černá, délka 200cm, šířka 5cm. 2ks k dispozici. Nové, vhodné i ako darček. Cena za 1ks.
---
Dodanie: továr mám v Prahe, takže v Poprade alebo na trase Praha-Poprad 1x/2-3 mesiace alebo pošta/zasielkovna/paketa/dobierka kedykoľvek z ČR (2eur plus záloha poštovné na účet pred zasláním).
Zámok na kufry nové
Podobné inzeráty
Zámok na kufry nové
Zámek na zavazadla/kufry kódový, materiál syntetická látka a tvrzený plast, barva černá, délka 200cm, šířka 5cm. 2ks k dispozici. Nové, vhodné i ako darček. Cena za 1ks. Při nákupu obou ks sleva 2eur. --- Dodanie: továr mám v Prahe, takže v Poprade 1xmesačne, na trase Praha-Poprad 1xmesačne alebo pošta/zasielkovna/dobierka kedykoľvek z ČR (2eur plus záloha poštovné na účet pred zasláním).
Zámok na kufry nové
Zámek na zavazadla/kufry kódový, materiál syntetická látka a tvrzený plast, barva černá, délka 200cm, šířka 5cm. 2ks k dispozici. Nové, vhodné i ako darček. Cena za 1ks. --- Dodanie: továr mám v Prahe, takže v Poprade 1xmesačne, na trase Praha-Poprad 1xmesačne alebo pošta/zasielkovna/dobierka kedykoľvek z ČR (2eur plus záloha poštovné na účet pred zasláním).
Kufor cestovný 69l Sparrow polypropylén tsa zámok
Sparrow je luxusná kolekcia kufrov Wings vytvorená pre najnáročnejších zákazníkov. Kufre z najnovšej kolekcie, vyrobené z ľahkého a odolného materiálu - Polypropylén. Polypropylén je najčastejšie používaný materiál pri výrobe kvalitných kufrov. Vyznačuje sa vysokou flexibilitou, vďaka čomu je extrémne odolný voči nárazom! Vonkajšie, na dotyk príjemné gumené rukoväte a kombinačný zámok so systémom TSA integrovaný s kufrom sú to, čo charakterizuje tento model. Kufor má v kufri zabudovaný odolný, duralový rám, ktorý zabraňuje jeho poškodeniu napríklad pri prekládke. Vybavený 4 dvojitými otočnými gumenými kolieskami na kovových ložiskách (otočené o 360 stupňov), ktoré zaisťujú stabilitu a ľahkosť pohybu v akomkoľvek smere. Vnútro je podšité signovanou podšívkou. Horná priehradka na zips s dodatočným sieťovaným vreckom. Spodná priehradka má popruhy na upevnenie batožiny. Kombinovaný zámok s funkciou TSA umožňuje colným orgánom rýchle otvorenie a zatvorenie batožiny bez jej poškodenia – čo je možné vďaka použitiu špeciálneho kľúča. Takýto kľúč majú iba colné služby, preto nie je súčasťou kufrov. Pri cestách do USA, Kanady, Japonska alebo Austrálie je potrebný TSA zámok. PODROBNOSTI O PRODUKTE: Vrchný materiál - Polypropylén Rozmery s výstupkami: cca 69 x 46,5 x 26,5 cm Hmotnosť kufra: cca 3,6 kg 4 otočné kolieska s guličkovými ložiskami 360 stupňa Kódový zámok TSA Dvojstupňová teleskopická rukoväť Vnútorné sťahovacie popruhy na zaistenie batožiny. Farba: staroružová,čierna.
Kufor cestovný 103l Sparrow polypropylén tsa zámok
Sparrow je luxusná kolekcia kufrov Wings vytvorená pre najnáročnejších zákazníkov. Kufre z najnovšej kolekcie, vyrobené z ľahkého a odolného materiálu - Polypropylén. Polypropylén je najčastejšie používaný materiál pri výrobe kvalitných kufrov. Vyznačuje sa vysokou flexibilitou, vďaka čomu je extrémne odolný voči nárazom! Vonkajšie, na dotyk príjemné gumené rukoväte a kombinačný zámok so systémom TSA integrovaný s kufrom sú to, čo charakterizuje tento model. Kufor má v kufri zabudovaný odolný, duralový rám, ktorý zabraňuje jeho poškodeniu napríklad pri prekládke. Vybavený 4 dvojitými otočnými gumenými kolieskami na kovových ložiskách (otočené o 360 stupňov), ktoré zaisťujú stabilitu a ľahkosť pohybu v akomkoľvek smere. Vnútro je podšité signovanou podšívkou. Horná priehradka na zips s dodatočným sieťovaným vreckom. Spodná priehradka má popruhy na upevnenie batožiny. Kombinovaný zámok s funkciou TSA umožňuje colným orgánom rýchle otvorenie a zatvorenie batožiny bez jej poškodenia – čo je možné vďaka použitiu špeciálneho kľúča. Takýto kľúč majú iba colné služby, preto nie je súčasťou kufrov. Pri cestách do USA, Kanady, Japonska alebo Austrálie je potrebný TSA zámok. PODROBNOSTI O PRODUKTE: Vrchný materiál - Polypropylén Rozmery s vyčnievajúcimi časťami: cca 78 x 51,5 x 30 cm Hmotnosť kufra: cca 4,3 kg 4 kolieska s guľôčkovými ložiskami, ktoré sa otáčajú o 360 stupňov Kódovaný zámok Dvojúrovňová teleskopická rukoväť Vnútorné upevňovacie popruhy na zaistenie batožiny. Farba:staroružová,čierna.
Kufor cestovný 100l Polypropylén Tsa zámok
Kufre z najnovšej kolekcie, vyrobené z ľahkého a odolného materiálu - polypropylénu. Polypropylén je najčastejšie používaný materiál pri výrobe kvalitných kufrov. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou, vďaka čomu je mimoriadne odolný voči nárazom! Vonkajšie, na dotyk príjemné gumené rukoväte a kombinovaný zámok so systémom TSA integrovaný s kufrom, čo charakterizuje tento model. Kufor má v kufri zabudovaný odolný, duralový rám, ktorý zabraňuje jeho poškodeniu napríklad pri prekládke. Vybavený 4 dvojitými otočnými gumenými kolieskami na kovových ložiskách (otočené o 360 stupňov), ktoré zaisťujú stabilitu a jednoduchú jazdu v akomkoľvek smere. Vnútro je vystlané podpisovou podšívkou. Horná priehradka na zips s dodatočným sieťovaným vreckom. Spodná priehradka má popruhy na upevnenie batožiny. DETAILY PRODUKTU Vonkajší materiál - Polypropylén · 4 kolesá s guľôčkovými ložiskami otočné o 360 stupňov · TSA šifrovaný zámok · Dvojvrstvová teleskopická rukoväť Dvojkomorová miera delená zipsom · Vnútorné popruhy na uchytenie batožiny Uvedené vonkajšie rozmery zahŕňajú všetky prvky presahujúce telo kufra. Rozmery: 100l: V:75cm Š:49cm H:27,5cm Váha:4kg Poštovné podľa cenníka Sl.pošty.
Kufor cestovný 40l polypropylén Tsa zámok
Krásne kufre z najnovšej kolekcie, vyrobené z ľahkého a odolného materiálu - Polypropylén. Polypropylén je najčastejšie používaný materiál pri výrobe kvalitných kufrov. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou, vďaka čomu je mimoriadne odolný voči nárazom! Vonkajšie, na dotyk príjemné gumené rukoväte a kombinovaný zámok so systémom TSA integrovaný s kufrom, čo charakterizuje tento model. Kufor má v kufri zabudovaný odolný, duralový rám, ktorý zabraňuje jeho poškodeniu napríklad pri . Vybavený 4 dvojitými otočnými gumenými kolieskami na kovových ložiskách (otočené o 360 stupňov), ktoré zaisťujú stabilitu a jednoduchú jazdu v akomkoľvek smere. Vnútro je vystlané podpisovou podšívkou. Horná priehradka na zips s dodatočným sieťovaným vreckom. Spodná priehradka má popruhy na upevnenie batožiny. DETAILY PRODUKTU Materiál poťahu - Polypropylén · 4 kolesá s guľôčkovými ložiskami otočné o 360 stupňov · TSA šifrovaný zámok · Dvojvrstvová teleskopická rukoväť Dvojkomorová miera delená zipsom · Vnútorné popruhy na uchytenie batožiny Uvedené vonkajšie rozmery zahŕňajú všetky prvky presahujúce telo kufra. Farby: čierna,silnozelená,šedá, sivá, bordová. Rozmery: 40l:58,5 x 40,5 x 23cm 2,75kg Poštovné podľa cenníka Sl.pošty