inzercia, predaj, predám, bazár

ZDRAVOTNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA/ASISTENT

Kategória: Zdravotníctvo

Pracujeme 12-hodinové zmeny len dva týždne v mesiaci. Možné je ale ostať na dlhšie, podľa vašej dohody. O pacienta sa budete starať v jeho domácom prostredí v službách (8-20h/20-8h). Pracuje sa v meste Stuttgart a okolií mesto.
Doprava k pacientovy je zabezpečená

Budete odmeňovaní podľa TVöD-B (Kolektívna zmluva pre verejnú službu-opatrovateľské zariadenia) a dostanete aj príplatky, špeciálne platby, kapitálotvorné benefity, odmeny a ďalšie. Dostanete Nemeckú zmluvu, žiadna Slovenská zmluva kde nevyplácajú, garantujeme vyplatenie k 15 dňu. Rovnako vyplatené odvody.

Plat 18€ hod./Brutto

Odborné vzdelanie v zdravotníctve
Znalost nemeckeho jazyka nutna minimalne B1
Očkovanie nie je žiadané

Budete vykonávať ošetrovateľské úkony uvedené v ošetrovateľskom pláne starostlivosti, ako aj spontánne požadované a potrebné opatrenia starostlivosti, ako je osobná hygiena, ošetrovanie rán, polohovanie, mobilizácia, podávanie liekov, perorálna alebo parenterálna výživa .

Napájanie TK

Budete monitorovať, ošetrovať a meniť tracheostomické kanyly a manipulovať s endotracheálnym, paratracheálnym a orálnym odsávaním. Nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti s intenzívnou starostlivosťou – naučíme vás všetko tak, aby ste sa pri manipulácii s tracheostomickou kanylou cítili isto .

Dodržiavanie našich noriem kvality

Vediete ošetrovateľskú dokumentáciu o začatých ošetrovateľských opatreniach a všetkých relevantných udalostiach. Kontrolujete zásoby spotrebného materiálu a pomôcok a podporujete ošetrujúcich príbuzných radou a pomocou.

Je táto práca pre vás?
kontaktujte na prostredníctvom mailu ale telefónneho čísla .

info@
ZDRAVOTNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA/ASISTENT
Podobné inzeráty
Zdravotná sestra, asistent Rakúsko
Obsadzujeme zaujímavé pracovné miesta na pozícii zdravotná sestra a zdravotnícky asistent v nemocniciach, domovoch dôchodcov a v rehabilitačných centrách v Rakúsku. Spolupracujeme s regionálnymi zamestnávateľmi, práca je na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, trvalý po dohode čiastočný pracovný úväzok. Platové ohodnotenie: zdravotná sestra od 2500 € netto mesačne, odborný zdravotnícky asistent PFA od 2250 € netto mesačne, zdravotnícky asistent od 2000 € netto mesačne + príplatky za nočné, nedele a sviatky, 13. a 14. plat Hradené ubytovanie, príspevok na cestovné, nárok na dovolenku 5 týždňov, zdravotné a sociálne poistenie v Rakúsku a iné benefity! Podmienky: Uznané vzdelanie v Rakúsku a nemecký jazyk B1-B2 Voľné pracovné ponuky na
Práca v domovoch seniorov v Nemecku / UBYTOVANIE ZADARMO
Ponúkame pracovné miesta pre zdravotné sestry a opatrovateľky do viacerých domovov seniorov v Nemecku. Potrebné je mať ukončené vzdelanie v odbore zdravotná sestra, opatrovateľka. Očkovanie nie je podmienkou. Ubytovanie poskytuje zamestnávateľ zadarmo! Náplň práce: - Starostlivosť o seniorov bývajúcich v domove seniorov - Práca spojená s pozíciou opatrovateľka, zdravotná sestra PLAT: 2 880 EUR/mesiac + diéty vo výške 480€/ mesiac netto Zamestnanecké výhody, benefity - Ubytovanie je zadarmo - Zálohy možné po odpracovaní týždňa a odovzdaní pracovného výkazu - Práca na nemeckú pracovnú zmluvu - Platená dovolenka 20 dní - Oddychové dni - Pracovný fond: max. 10 hod/deň a max. 50 hod/ týždenne - Doprava do zamestnania je individuálna, resp. vieme zabezpečiť Osobnostné predpoklady a zručnosti - Skúseností s opatrovaním seniorov, prácou v nemocnici, alebo domovoch seniorov - Ukončené vzdelanie ako zdravotná sestra alebo opatrovateľka - Doklad o vzdelaní preložený do nemeckého jazyka je výhodou - Nemecký jazyk minimálne na úrovni B1 V prípade záujmu neváhajte poslať životopis na Tešíme sa na spoluprácu!
Opatrovateĺ/ka, Zdravotná sestra
Personálna Agentúra APES poskytuje dlhodobú spoluprácu pre opatrovateĺky a zdravotné sestry DVS ( kvalifikovaný zdravotnícky pracovník s vyšším odborným vzdelaním, ktorý je oprávnený vykonávať opatrovateĺskú činnosť, odbornosť, samostatnosť v práci i rozhodovaní. ) ÚVÄZOK: Plný úväzok na pracovnú zmluvu podla slovenskej legislatívy / Živnosť. ( podĺa dohody ) PLAT: Mesiac / 2000€ Netto ( Diplomovaná zdravotná sestra ) Opatrovateĺ/ka 1500€ / Netto. PRACOVNÁ DOBA: Zmenová práca ( Pondelok až Piatok) víkendy volné. ( DOMA ) MIESTO VÝKONU PRÁCE: Rakúsko ( Fischamend ) NÁPLŇ PRÁCE: Opatrovateľská služba v zariadení sociálnych služieb s nepretržitou prevádzkou. Opatrovanie mobilných a imobilných klientov, pomoc pri stravovaní, osobnej hygiene, kúpaní, obliekaní, pri denných aktivitách. NÁSTUP: Február / Marec 2023 ĎALŠIE INFORMÁCIE / BENEFITY: Ubytovanie je zabezpečené a hradené. Možnosť cenovo-výhodného stravovania priamo v domove. Možnosť dohodnúť si rozdelenie zmien podľa potreby ( kvôli návratu domov ) Preprava zabezpečená. POŽIADAVKY: Opatrovateĺský certifikát Vyučenie alebo prax minimálne jeden rok ako zdravotná sestra alebo opatrovateľ/ka. Znalosť nemeckého jazyka na úrovni dorozumenia sa. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom. TELEFÓN: MAIL: krulisova@
Opatrovateĺ/ka, Zdravotná sestra
Personálna Agentúra APES poskytuje dlhodobú spoluprácu pre opatrovateĺky a zdravotné sestry DVS ( kvalifikovaný zdravotnícky pracovník s vyšším odborným vzdelaním, ktorý je oprávnený vykonávať opatrovateĺskú činnosť, odbornosť, samostatnosť v práci i rozhodovaní. ) ÚVÄZOK: Plný úväzok na pracovnú zmluvu podla slovenskej legislatívy / Živnosť. ( podĺa dohody ) PLAT: Mesiac / 2000€ Netto ( Diplomovaná zdravotná sestra ) Opatrovateĺ/ka 1500€ / Netto. PRACOVNÁ DOBA: Zmenová práca ( Pondelok až Piatok) víkendy volné. ( DOMA ) MIESTO VÝKONU PRÁCE: Rakúsko ( Fischamend ) NÁPLŇ PRÁCE: Opatrovateľská služba v zariadení sociálnych služieb s nepretržitou prevádzkou. Opatrovanie mobilných a imobilných klientov, pomoc pri stravovaní, osobnej hygiene, kúpaní, obliekaní, pri denných aktivitách. NÁSTUP: Marec 2023 ĎALŠIE INFORMÁCIE / BENEFITY: Ubytovanie je zabezpečené a hradené. Možnosť cenovo-výhodného stravovania priamo v domove. Možnosť dohodnúť si rozdelenie zmien podľa potreby ( kvôli návratu domov ) Preprava zabezpečená. POŽIADAVKY: Opatrovateĺský certifikát Vyučenie alebo prax minimálne jeden rok ako zdravotná sestra alebo opatrovateľ/ka. Znalosť nemeckého jazyka na úrovni dorozumenia sa. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom. TELEFÓN: MAIL: krulisova@
Zdravotnícky asistent / praktická sestra
Dobrý deň, hľadám si prácu ako zdravotnicky asistent/praktická sestra v Prešove, poprípade jeho okolí. Ideálne niečo, kde sú len ranné zmeny, ale nebránim sa ani iným možnostiam. Mám ukončenú SZŠ v odbore zdravotnicky asistent/ praktická sestra, približne 1000 hodín praxe na rôznych oddeleniach a vyše ročnú prax na urologickom oddelení. Momentálne študujem 2. ročník ošetrovateľstva dennou kombinovanou formou (niečo ako externé). Za každú ponuku Vám budem nesmierne vďačná.
ZDRAVOTNÁ SESTRA/POMOCNÝ ZDRAVOTNÝ PERSONÁL
POMOCNÝ ZDRAVOTNÝ PERSONÁL (sestra, asistent, pomocná sila) ZDRAVOTNÁ SESTRA/ ZDRAVOTNÝ ASISTENT / POMOCNÝ PERSONÁL / ZUBNÝ ASISTENT Do nášho kolektívu zubnej ambulancie prijmeme posilu na pozíciu zdravotnej sestry/zubného asistenta, príp. pomocného zdravotníckeho personálu (pri tejto pozícii nie je nutné predchádzajúce zdravotnícke vzdelanie). Miesto práce: Nitra V prípade záujmu volajte na tel. č. príp. pošlite svoje CV na email kapedent@