inzercia, predaj, predám, bazár

znížená cena Tehotenské vitamíny

Kategória: Kojenecké potreby

Predám 2 balenia tehotenské vitamíny
8 Eur aj s obyčajným poštovným
znížená cena Tehotenské vitamíny
Podobné inzeráty
Dojcenske a tehotenske veci
Ponúkam veci, čo mi ostali :) Plienky Lupilu 2- 1 bal. nové neotvorené + 12ks z ďalšieho balenia - spolu 7 € Olej na masáž hrádze Saloos - len otvorený, nepoužitý - 5€ Krém na hojenie rán po pôrode Mucogyne, nový- 10€ Chrániče bradaviek MAM č. 2 - 5€ - l3n vyvarené Krém na bradavky - jeden nový a z druhého len par krát odobraté - spolu 3€ Tehotenské a dojčenské vitamíny - nové 15€ Použité veci: Vložky do podprsenky- 36 ks - 1,30€ Pupik- skoro celý - 4€ Benedikt lekársky- 47 tab. - 8€ Senovka grécka - 38 tab. - 5€ Ferretab - 78 tab. - 8€ Magnerot - 36 tab. -4€ Pyridoxin - 59 tab. - 4,30 € Cumlíky Babylove - 2€ - len vyvarené Sáčky na materské mlieko-12 ks -1,50€ Elektrická odsávačka mlieka a ohrievačka - cena dohodou. Všetky veci sú v záruke. V prípade záujmu ma kontaktujte mailom - bolibruchova.k@ a možno sa na cenách ešte dohodneme :). Telefón je vymyslený.Pekný deň.
Vitamíny Kids od Forever
Predám vitamíny Kids od Forever pre detičky od 2 rokov. Mám 3 kusy. Cena: 17,60 EUR/ks + poštovné INZERÁT JE PLATNÝ DO ZMAZANIA Prosím nevolať. Tel.č.vymyslené. Kontakt cez formulár. Ďakujem.
Vitamíny Kids od Forever
Predám vitamíny Kids od Forever pre deti od 2 rokov. Mám už iba 1 krabičku. Cena: 17,60 EUR + poštovné INZERÁT JE PLATNÝ DO ZMAZANIA Prosím nevolať. Tel.č.vymyslené. Kontakt cez formulár. Ďakujem.
Tehotensky /dojčaci vankúš
Tehotensky /dojčaci vankúš. Ako novy. K vankúšu mam aj náhradnú náplň. Vitaminy na tvorbu mlieka. Nové, neotvorene balenie. Vitaminy spolu cena 10€ Vankus 8€ Na cene sa ešte viem dohodnúť.
Elektrická odsávačka + vitamíny na dojčenie
Predám minimálne používanú elektrickú odsávačku Berdsen fialovej farby + - vitamíny na podporu dojčenia - čaj na podporu dojčenia - 2ks lanolinového krému na bradavky. cena: 40eur + poštovné (v prípade odoslania poštou)
Elektrická odsávačka + vitamíny na dojčenie
Predám minimálne používanú elektrickú odsávačku Berdsen fialovej farby + - vitamíny na podporu dojčenia - čaj na podporu dojčenia - 2ks lanolinového krému na bradavky. cena: 30eur + poštovné (v prípade odoslania poštou)