inzercia, predaj, predám, bazár

ZOWIE by BenQ EC3-C

Kategória: Myši

Herná myš drôtová, USB, vhodná pre pravákov, optická, 5 tlačidiel, 3200DPI, dĺžka kábla 2 m, čierna.

Otvorená , nepoužívaná, pôvodný obal.
ZOWIE by BenQ EC3-C
Podobné inzeráty
Predám Zowie FK2, Zowie Camade +podložka
Predám hernú myš Zowie FK2, Zowie Camade a podložku. Ideálne všetko spolu.
Predám - ZOWIE EC2-CW [Wireless]
Predám aktuálne nezohnateľnú hernú myš od Zowie, novú bezdrôtovu verziu. Konkrétne teda Zowie EC2-CW, skvelá ergonomická myš. K myši mám kompletné balenie a záruku je možné uplatniť u výrobcu. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, obratom odpoviem každému. Odber možný v Košiciach, prípadne je možnosť ju zaslať cez packetu, po úhrade poštovného. Ďakujem za prečítanie..
Herna myš - Zowie EC2-B
Predám Hernú myš - Zowie EC2-B bez krabice vo výbornom stave
HyperX Pulsefire Surge RGB
Predám hernú myš HyperX Pulsefire Surge RGB. Je plne funkčná v dobrom stave ako vidieť na fotkách. Má opletený USB kábel dĺžky 1,8m. Presný optický senzor 16000 DPI s tlačidlom na rýchlu zmenu DPI. Cez SW k tejto myši je možné nastaviť akúkoľvek konfiguráciu RGB. Je možné nastaviť samostatne každú z celkové počtu 33 RGB LED. Niekoľko stupňov DPI a nastavenie makro tlačidiel pre ktorékoľvek z dostupných 6 tlačidiel. Myš sa vyrovná profi herným myšiam Zowie By Benq alebo Logitech. S platbou vopred lacnejšie poštovné +2€. Výrobca: Heureka:
Herné myši
Predam herne mysi: Ninjutso Origin One X - 25€ SteelSeries Sensei Ten Neon Rider Edition - 35€ XTRFY MZ1 - 15€ Zowie S2 Divina Pink - 35€ Vsetky su plne funkce, v dobrom stave. Viac info/foto e-mailom. Osobne alebo dobierka.