inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Ostatné nástroje

Ostatné nástroje - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 24

Heligonka Delicia
Predám heligonku Deliciu,ladenie B ES AS naladenú-hlasy v novom vosku,pretesnenú,vo výbornom stave,bez vonkajšieho poškodenia,ako nová. Dohoda možná.
Harmonika-Akordeon DELICIA MELODIA VIII
Predám harmoniku DELICIA MELODIA VIII, 80 BAS, zelená perleť, originálny kufor.
stojan na mikrofónov
Predám mikrofónový stojan, Minimálna výška: 800 mm, Maximálna výška: 2000 mm, Materiál: Oceľ, Hmotnosť: 1,5 kg,M. Možnosť poslat aj na dobierku
Native Instruments Maschine MK1
Predam takmer nepouzivany ako novy kontroller. Cena dohodou alebo vymena , effekt, synth plus aj moj doplatok mozny
Ozembuch.
Predám lacno nový ozembuch s laditelnou blanou na tamburine,výška:150cm so strunením pod blanou,aj na :
Heligonka  Hlavacek
Predám veľmi zachovalu heligonku Jozef Hlavacek Louny,trojhlasna, ladenie Es /AS na zinku na foto v ľavo. Druhá na foto v pravo ladenie G/C stvorhlas na zinku, pôvodný stav, veľmi zachovala 2500e
Heligonka Stibitz
Prodám heligonku Stibitz, dvojhlas, ladění CF, více info po tel..
Rozpredám veci (Nord, Alesis, Yamaha HS7, SSL2+, Strymon...)
Ponúkam na predaj všetky tieto veci zo štúdia - Nord Stage EX (1800€) - Alesis V49 (50€) - Yamaha HS7 (350€) - SSL 2+ (200€) - Strymon BigSky (380€) - Macbook Pro M1 (1TB, 16gb ram, 2020) (2000€) - Fender Squier Affinity Telecaster (150€)
Strymon BigSky
Strymon BigSky Gitarový multidimenzionálny efekt - reverb, ktorý ponúka 12 rôznych modulácií reverbu v jednom pedáli - Room, Hall, Plate, Spring, Swell, Bloom, Cloud, Chorale, Shimmer, Magneto, Nonlinear, a Reflections; s výnimočne výkonným procesorom SHARC DSP. Je vybavený 7 primárnymi ovládačmi nastavení: Decay, Pre-Delay, Mix, Tone, Mod, Param 1, Param 2; pričom ďalšie parametre je možné nastaviť prostredníctvom menu. Ponúka možnosť uloženia až 300 prednastavení, funkcie Infinite Sustain a Freeze, módy Spillover a Reverb Persist, či emuláciu Selectable Speaker Cabinet, ideálnu pri nahrávaní. Disponuje LED displejom, kompletnou MIDI implementáciou, jack vstupom a výstupom, stereo vstupom i výstupom, vstupom pre expression pedál a vstupom pre napájanie. Konštrukcia je vyrobená z ľahkého, no odolného hliníka vo farebnom prevedení light blue s laserovým artworkom. Napájanie efektu pomocou štandardného adaptéru 9 V DC (300 mA min.), ktorý je súčasťou balenia. Rozmery: 171 x 130 mm Cena nového: 500€
Artiphon - INSTRUMENT 1
Digitální multifunkční nástroj lze hrát v různých pozicích. Dotykové rozhraní umožňují vybrnkávání, uklonil se a čepování. Kompatibilní s iOS, počítače & MIDI pro přidané všestrannost. Pro sluchátka a mikrofon Jack umožňují tiché praxi. Dobíjecí baterie vydrží až 6 hodin Vysoce univerzální kytarový styl MIDI ovladače. Artiphon instrument 1 v bílé barvě je všestranný digitální multifunkční nástroj, který lze použít v různých pozicích, pro to, abyste mohli dosáhnout mnoha různých zvuků. Jednoduše brnkněte, klepněte nebo ťuknete na tlačítko pro řadu různých herních stylů. Hmatník citlivý na tlak zachycuje všechny nuance vašeho stylu hraní, zatímco vestavěné reproduktory poskytují vysoce kvalitní zvuk. Artiphon Instrument 1 se přizpůsobí vašemu stylu a přesně obnovuje skutečný zvuk vybraného nástroje.
Heligonka Hohner Club IB CF 2,5rad
Na predaj ponúkam zo svojej zbierky harmoniku nemeckej výroby značka Hohner Club IB. Harmonika je v techicky opticky dobrom stave. Je nutné urobiť opravu na mechu / chýba 1 roh / Ladenie C/F 2,5 rad Zašlem poštou, uprednosntním vždy osobný odber. Na cene nejednám, cena je primeraná stavu nástroja. Kontakt cez sms, email, tel.
Predám Trojhlasnú heligónku GCF
Predám do dobrých rúk Trojhlasnú heligónku v ladení GCF,udržiavaná,so stojakom v 1.rade,vysoké poltóny v každom rade,pripravená na hranie. + kožené remene sú v cene.
Akai Fire
Predám kontrolér Akai Fire pre FL Studio v 100% stave - ešte s fóliou na displeji. Komplet originál balenie, ešte v záruke do 7/2023. Iba vyskúšaný, odložený a zabudnutý - teraz som ho objavil tak posúvam niekomu komu sa hodí. Píšte na mail.
Klávesový akordeón
Predám klávesový akordeón vo veľmi dobrom stave. Cena dohodou
Heligonka Hohner Club llB Victoria B/ES 2Hlas Čítaj
Na predaj ponúkam z mojej zbierky harmoniku nemeckej výroby Hohner. Model Club llB Victoria šedej farby. Všetko funguje. Ventily sú nové!!! Zašlem poštou, uprednosntním vždy osobný odber. Na cene nejednám, cena je primeraná stavu nástroja. Kontakt cez sms, email, tel.
Maschine MK3
Predám produkčný systém Native Instruments Maschine MK3 - Ako novy ale už nie je v záruke. -KOMPLETE 11 -nabijacka -krabica osobný odber BA okolie
Harmonika HOHNER
Predám harmoniku HOHNER staršiu ale funkčnú cenu ponúknite
AGK Bezdrôtový Mikrofon
Mikrofon AKG WMS40 MINI bezdrôtový,použitý z krabicov
Heligonka Hohner Club llB Victoria C/F 2Hlas
Na predaj ponúkam z mojej zbierky harmoniku nemeckej výroby Hohner. Model Club llB Victoria šedej farby. Vhodná pre začiatočníka. Opticky super stav, technicky v dobrom stave. Zašlem poštou, uprednosntním vždy osobný odber. Na cene nejednám, cena je primeraná stavu nástroja. Kontakt cez sms, email, tel.
inzercia, predaj, predám, bazár, Ostatné nástroje