inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Ostatné nástroje

Ostatné nástroje - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 5

Moja hudba
Mifkjjfjfxjx
Predám boss VE 20 Vokal
Predám boos VE 20 Vokal,vokalizer .super stave,malé kozmetické chybičky plus ktomu adaptér a puzdro
Teenage Engineering Pocket Operator KO + line in kabel
Ponukam na predaj TE Pocket operator KO!. Plne funkcny pouzivany asi 10 hodin. Mal som to ako taku zabavku ale nechytilo ma to. Original obal uz nieje, len navod. Pridam k tomu aj Line in kabel (2m). Mozem osobne predat v BA.
Sell microphone
Good condition , use at home sometimes, Bought 2022 from Germany
HELIGONKA AD 2 radova
Predam helihonku AD,3 hlasna,silne hlasy
Behringer DDM 4000 DJ mixpult
Posuniem ďalej nový 4-kanalovy mix kupovaný 8/2022 v muzikeri za 400€. Využil som ho pár-x na domáce hranie s dj playermi, ktoré som už predal. Mix mi ostal. Je nevyužitý má ešte aj fóliu na displeji. Všetko 100% neopotrebovane. Posuniem za 299€. Je to mašina s kopec funkciami a vstupmi - serióznej dohode sa nebránim
Teenage Engineering - OP-Z
Ponúkam na predaj túto hračku, ktorá dokáže hádam "všetko" :) Dôvod predaja - nemám čas a používam Polyend Tracker Op-Z je v TOP stave, minimálne používané. Pridávam originál 2 neoprenové púzdra Pridávam decksaver Pridávam TE Sluchadlá priamo pre OP-Z OP-Z je vybavené aj OP-LAB modulom a tým pádom jeho využitie nadobúda úplne nový rozmer Samozrejmá je možnosť vyskúšania v BA. Preferujem osobný odber v BA, ale je možné aj odoslať cez zásielkovňu. vaco.first@
Predám heligónku
Predám heligónku Weltmeister Meteor GCF po údržbe a naladení. Je vo výbornom stave. bez kufra za 300 €.
Heligonka plechy
Predám pliešky na heligonku Nerez 15€ sada 8ks alebo alpaka 25€ 8 ks
MARSHALL JCM
Predám Marshall set osobite Marshall Jcm 2000 tripla lead TSL 100 650 euro Bedňa JCM 800 LEAD 1960 400 euro Transport box 150 euro Spolu zľava podla dohody pri interes ppodám viac informácií
Hohner heligonka
Dobrý deň. Mám na predaj túto malo používanú heligonku Hohner. Je v ladení cf ma robené hlasy aj basy a nové traky. Cena je 550eur. V prípade záujmu volajte:
Handpan hudobný nástroj
Posuniem ďalej nádherný meditatívny hudobný nástroj vyrobený ručne v ladení F3-A3-Ab3-C4-D4-E4-G4-A4 v liečivej frekvencii 432 Hz z nitridovej ocele. Len do dobrých rúk. Prenosné kvalitné puzdro je súčasťou.
Syntetizátor Behringer TD-3 Strieborná
Bass Line syntetizátor s analógovými obvodmi (plus napájací adaptér) vo veľmi dobrom stave (ako nový), iba párkrát použitý. Otázky k inzerátu zasielajte na mail Číslo je vymyslené.
Predam
Predam kompletni sett do auta plno funkcne viac infonpo telefone
Sell diffuser
Useful in music studio, Helpful to make good sound , Sound proof function , total 4 pcs possible to sell Prosim sms
Heligonka
Predám heligonka 100 euro vimena možná za niečo
Sell microphone wireless system
Bought 2022 from Germany Use at home Good function Prosim sms
Erica synths eurorack modul - filter
Predám modul Erica Synths Black Polivoks VCF V2. Moderná emulácia ruského Polivoks obvodu, s použitím pôvodných integrovaných obvodov. Super stav, málo používané, viac info na:
inzercia, predaj, predám, bazár, Ostatné nástroje