inzercia, predaj, predám, bazár

,, Stály dohľad herne"

Kategória: Servis a služby

Do nášho teamu hľadáme osobu na pozíciu ,,Stály dohľad herne".

Náplň práce :

- obsluha hracích automatov,
- obsluha baru,
- práca s reg.kasou,
- práca s finančnou hotovosťou,
- komunikácia a obsluha zákazníka,

Pracuje sa počas celého týždňa, víkendy,sviatky,nočné podľa zostavenej smenovky.

- Práca na TPP +(skúšobná doba).

Platové podmienky: 816 eur+ všetky príplatky podľa ZP + nadčasy+ osobné ohodnotenie(prémie).

Práca je vhodná pre človeka z Ke-okolie...
Dediny: Geča,Čaňa,Valaliky,Trstenné,
Ždaňa a podobne...

Súkromný automobil - výhoda.

Životopisy NEPOSIELAŤ!!!

Každí, kto prejaví záujem o danú pozíciu, poprosíme aby kontaktoval kontakt.osobu za účelom dohodnutia si osobného pohovoru alebo získania bližších informácií....

Kontaktná osoba: p.Badev
Tel.číslo:


,, Stály dohľad herne"
Podobné inzeráty
PRÁCA V HERNI KRUPIÉR / KRUPIÉRKA BREZNO - STARBAR
PRÁCA V HERNI KRUPIÉR / KRUPIÉRKA BREZNO - STARBAR Dobrý deň, naša spoločnosť hľadá do trvalého pracovného pomeru krupiéra alebo krupiérku - stály dohľad herne v meste Brezno na Chalupkovej ulici herňa ***STAR-BAR*** Naša spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním exkluzívnych herní. Nástup a zaučenie možné ihneď !!! ***Výhodné platobné podmienky*** ***Odmeňovanie podľa tržieb*** Náplň práce: -obsluha zákazníkov,- práca s hotovosťou,- práca na smeny,- práca v nočných hodinách,- Potrebný zdravotný preukaz. Ďalšie bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore. Životopis nám posielajte na belagiopp@ Meno: Mirrage, s.r.o. Telefon: E-mail: belagiopp@ Cena: 650 EUR v čistom plus odmeny podľa tržieb
Krupierka - Čašníčka - stály dohľad
Ponúkame prácu pre šikovných a milých ľudí s elánom do práce na pozíciu: - krupierka – čašníčka, krupier – čašník - barmanka – čašníčka Predchádzajúce pracovné skúsenosti s obsluhou sú výhodou. Základná mzda je 950€ a zvyšuje sa vzhľadom na skúsenosti kandidáta a bude spresnená na osobnom pohovore. Bližšie informácie na tel. čísle , mail: betamaxx@
Hľadám AUTOMECHANIKA dodávok do 3.5t
Si šikovný, zodpovedný a samostatný mechanik? Tak hľadáme práve Teba, pretoze hľadáme zodpovedného mechanika na SERVIS DODÁVOK do 3.5t. Tvojou pracovnou náplňou bude vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných dielov a častí motorových vozidiel resp. To co bude aktuálne nevyhnutné po príchode dodávky. Servisujeme IBA vlastne dodávky, takže precíznosť a zodpovednost je u nás na prvom mieste. Ponúkame prácu na privyrobenie, minimalne 2x tyzdenne, väčšinou piatok a sobotu. Ak máš stálu prácu, ale nestačí Ti príjem, určite sa dohodneme. Ak prácu nemáš , ale splnas podmienky a chceš u nás pracovať, tiež sa určite dohodneme a prispôsobíme Ti pracovnú dobu. Hľadáme človeka z Trebišova a okolia. Nevadí nám ak si z Kosic, Michaloviec alebo Vranova, mas vlastne auto a chces dochadzat. Ponúkame nielen stály plat, ale aj priatelsky kolektiv, prácu v nadstandardne vybavenej vykurovanej hale, kávu, čaj a obed v ramci dňa. POZOR!! OZVI SA IBA AK SPLNAS PODMIENKY V INZERATE! Po telefonickom rozhovore budeš prizvany na osobný pohovor.
Krupier/ Krupierka
PRÁCA Nástup : Ihneď Mzdové podmienky (brutto) 4,52 EUR/hod. osobné ohodnotenie, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok a nočnú podľa Zákonníka práce. Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Obsluha baru, hracích zariadení, práca s pokladňou s finančnou hotovosťou, práca aj v nočných hodinách. Zamestnanecké výhody, benefity - práca pre úspešnú spoločnosť v prostredí modernej herne - spravodlivé a zodpovedajúce mzdové ohodnotenie s možnosťou nárastu - finančné osobné prémie - celú mzdu vyplácame na účet zamestnanca - plus preplácame prácu nadčas, prácu v noci , vo sviatky a víkendy - stravné lístky v hodnote 4,50€ - nepeňažný benefit na stravovaciu kartu - pracovné oblečenie Informácie o výberovom konaní Prosím o uvedenie miesta výkonu práce do žiadosti. Vyhradzujeme si právo odpovedať iba vybraným uchádzačom. Spolu so životopisom zasielajte aj vašu aktuálnu fotografiu. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Ostatné znalosti Microsoft Word - Základy Microsoft Excel - Základy Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti zodpovednosť sústredenosť profesionalita milé vystupovanie tímová spolupráca komunikatívnosť a flexibilita zákaznícky orientované správanie schopnosť učiť sa Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so stabilným finančným zázemím a s perspektívou rastu zaoberajúca sa prevádzkovaním hazardných hier. Počet zamestnancov 250-499 zamestnancov tel.: životopis posielať na : sims.kostalova@
Prijmem do zamestnania
Prijmem obsluhu na TPP do herne v Liptovskom Hrádku zodpovednú, pracovitú, slečnu/pani. Bližšie info: . Plat:5 eur/hod v čistom
Opatrovanie seniorov
Som opatrovateľka s 16r.praxou.Poskytujem starostlivosť o seniora v jeho bydlisku na turnusy 24hod.dohľad.Starostlivosť o denný liečebný režim, spoločnosť,hygiena,lieky.Mám 58 rokov,hovorím aj maďarsky,som nefajčiarka.nástup podľa dohody .prácu si hľadám na dlhodobo v Bratislave alebo kdekoľvek na Sk