inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Servis a služby

Servis a služby - inzercia, predaj, predám, bazár

Automechanik nákladných a úžitkových vozidiel a strojov
Hľadáme stabilného zamestnanca, ktorý má chuť pracovať a prispieť tak svojou prácou k ďalšiemu rastu známej stavebno - obchodnej spoločnosti, ktorá je už na trhu viac ako 30 rokov! MONTRÚR s.r.o. Košice úspešne pôsobí na trhu už od roku 1992 a celú dobu sa snažíme riadiť krédom, že len dlhodobo spokojný zákazník predstavuje perspektívu a rozvoj spoločnosti, čo sa v našom prípade odzrkadľuje aj na neustálom rozvoji našich podnikateľských aktivít. Aktuálne hľadáme do nášho servisného strediska servisného pracovníka na trvalý pracovný pomer (na dobu neurčitú) alebo na živnosť so skúsenosťami v danom odbore, so zmyslom pre zodpovednosť a s chuťou rozširovať svoju odbornosť. Náplň práce: - oprava a údržba nákladných a úžitkových vozidiel, - oprava a údržba osobných a dodávkových vozidiel, - oprava a údržba strojov a zariadení, - diagnostikovanie porúch vozidiel a strojov - meranie a nastavovanie parametrov vozidiel a strojov - ďalšie servisné práce - výhodou sú skúsenosti s diagnostikou vozidiel (TEXA, CUMMINS, Delphi) - výhodou sú skúsenosti s autoelektrikárskymi a pneuservisnými prácami - výhodou vodičský preukaz sk. C Ponúkané výhody: - odmeny z výkonov - platené nadčasy - stabilné zamestnanie - sociálne benefity - stravné bez doplatkov - zabezpečené montérky a pranie - náborový bonus - ďalšie benefity spoločnosti Mzdové podmienky: od 1200 EUR (pri živnosti automaticky vyššia mzda)
Ponuka práce v Holandsku
Pracovná ponuka ASAP - nástup pondelok 13. 03. Práca v autoservise pre 2 osoby - ide o výmenu a opravu kolies, pneumatík v Holandsku. Nutný je ANJ alebo NJ a vlastné auto. Pre viac info a v prípade záujmu prosíme zaslať životopis na holandhiring@ Po zaslaní životopisu sa Vám ozveme.
Prenájom Kadernicke kreslo / BARBER - Košice
Ponúkame Barber kreslo na prenájom v plne zariadenom salóne v Košiciach. pre viac informácií nás kontaktuje na Cena prenájmu: 400€ / mesiac
Maliarské a dekoratívne práce
Dobrý deň, Ponúkam profesionálne maľovanie striekacou Airless technológiou domov, bytov, kancelárii, nebytových priestorov, betónových plotov. Povrchové dekoračné úpravy na steny San Marco v rôznych farbách na výber. Rýchla a precízna práca ! Neváhajte ma kontaktovať ! Západné Slovensko
Hodinový Majster (manžel)
Ponúkam rôzne práce v domácnosti napr. vŕtanie dier, dem-montáž svietidiel, výmeny vypínačov-zásuviek, výmena batérií, skladanie nábytku a pod. Pracujem čisto a precízne a so zárukou.
Automechanik Zlaté Moravce
Prijmeme zodpovedného a samostatného automechanika do autoservisu v Zlatých Moravciach. Nástupný plat podľa odbornosti. V prípade záujmu volať
autodiagnostik, autoelektrikár
Prijmeme do nášho autoservisu v Ružomberku nového člena na TPP na pozíciu auto diagnostika, auto elektrikára, nástup možný ihneď. Potrebne znalosti a zručnosti: Vodičský preukaz B znalosť práce s autodiagnostikou a autoelektrikou (merania a kontrola podla schém atd.) samostatnosť odbornosť precíznosť ústretový prístup samostatne myslenie Zamestnanecké benefity: Zlavy na kompletný sortiment a ponúkané služby Zabezpečená strava vo forme obedu Zabezpečené občerstvenie káva / voda Bezproblemová komunikacia zakladne zaškolenie pri nastupe Životopis s kontaktom na Vás poprosime zaslať na autoferteam@ / t.c.: . Nadstandartne platove ohodnotenie 1450 eur.
mechanik, automechanik
Prijmeme do nášho autoservisu v Ružomberku nového člena na TPP na pozíciu mechanika / automechanika, nástup možný ihneď. Potrebne znalosti a zručnosti: Vodičský preukaz B Základná znalosť práce s autodiagnostikou. Prax v odbore Znalosť bežných opráv vozidiel samostatnosť odbornosť precíznosť ústretový prístup samostatne myslenie Zamestnanecké benefity: Zlavy na kompletný sortiment a ponúkané služby Zabezpečená strava vo forme obedu Zabezpečené občerstvenie káva / voda Bezproblemová komunikacia zakladne zaškolenie pri nastupe Životopis s kontaktom na Vás poprosime zaslať na autoferteam@ popripade volat na t.c.: Nadstandartne platove ohodnotenie 1200 EUR.
Montáž zárubní a dverí.
Ponúkam montáž zárubní, dverí a kľučiek - kovania. Cena za kompletnú montáž dverí a zárubne je 40 €, bezfalcové dvere/zárubňa 50 €, posuvné dvere so zárubňou 60 €. Som zodpovedný, presný a spoľahlivý. Vopred ďakujem za váš záujem..... Úspešný deň vám praje Miroslav.
automechanik
Hľadáme automechanika do nášho tímu autoservisu/odťahovej služby v Nitrianskom Pravne Mzdové podmienky: 1000eur - 1600eur (podľa hodín a odbornosti) Požiadavky na zamestnanca: Vzdelanie v danom obore, alebo prax v danom obore, môže byť aj absolvent.. Možnosť firemného bytu. tel/sms : email: mariokrebes@
Ponúkam šitie interiérových doplnkov
Realizujem zákazkové šitie interiérových doplnkov, záclony, závesy, obliečky na vankúše a pod. Vieme šiť menšie domové zákazky až po hotely. Služba platí pre celú SR.
Prijmem pomocnika do pneuservisu.
Hľadám šikovného a zručného pomocnika do pneuservisu,najlepšie s praxou,ale nieje podmienka,len aby mal snahu a chuť pracovať .Vyžadujem dochvilnost,spoľahlivosť.Pracovna doba od 9,00 do 17,00.Cez obed prestávka 1hod.Sobota od 9,00 do 12,00 ale iba cez sezónu. Čistá mzda 800e.obedy dohodou.Koncorocne bonusy.Miesto výkonu práce Palárikovo.Mozne príplatky za nadčasy a za šikovnosť a spolahlivost.Dohoda pri osobnom stretnutí.
Šofér
Dobrý deň hľadám si prácu ako šofér zásobovací rozvozca 3.5 t mám k dispo vlastne osobne auto viem jazdiť aj na dodávke prácu si hľadám od pondelka do piatka cca každý deň na 6 hodín ale viem sa aj dohodnúť lokalita najlepšie Bratislava Stupava zahorska Bystrica
Aktuálne voľné pracovné miesta v zahraničí (AT, NL, CH, DE)
Aktuálne voľné pracovné miesta v zahraničí - Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Holandsko Gastro sektor: reštaurácie, hotely - čašníci, kuchári, chyžné, umývači riadov, recepcia, pomocníci do kuchyne, cukrári Au-pair opatrovateľky, hausdame, saunamajstri, plavčíci Výroba, sklady, remeselníci, záhradkári, zvárači, pomocníci na stavbu, elektrikári, pokladači el.podláh, CNC nastavovači, montéri solárnych panelov, údržbári Zdravotnícky personál (Nemecko) Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce! Len so znalosťou jazyka! Každý deň nové ponuky! Všetky ponuky nájdete na: Prosím kontakt mailom, zavoláme vám
Manažér správy byt.domu -správca
Prijmeme zamestnankyňu do PP. Náplň práce: prenájom a správa bytov, zabezpečenie opráv, údržby, revízii, dodávateľských prác, cca 50% sú administratívne práce, RZE a iné. Požiadavky: min. stredoškolské vzdelanie, VŠ /staveb., stroj./, práca s počítačom, vodičský preukaz, uchádzač len priamo z Humenného. Nástupný plat 1200€, po zaučení a dobrých výsledkoch navýšenie platu. Životopis posielajte na e-mail. Termín výber. konania oznámime uchádzačom splňajúcich kritéria. Kontakt: CHEMINVEST,a.s.- Humenné, Oblasť pôsobenia: Prenájom bytov a NP, E-mail: cheminvest.as@
Hľadám firmu na spoluprácu
Dobrý deň! Hľadám firmu na dlhodobú spoluprácu čo sa týka montáže fotovoltaiky DC strany. Keby bolo treba máme aj elektrikárov štyroch. Spolupráca najlepšie na zmluvu na dobu určitú. Sme 3-4 členná partia prípadne môžeme byť aj ôsmy ako partia. Skúsenosti s montážou máme dlhodobé robili sme aj pre Veľké firmy na záskok ako pre ZSE a podobné velké firmy. Hľadáme firmu/firmy ktoré by vedeli zabezpečit zákazky na každý deň. Celé Západné Slovensko!!!! Radi by sme brali aj veľké projekty ako montáže na polia, alebo na výrobné haly.
Upratovací servis
Hľadám do uoratovacieho servisu muža alebo ženu s vlastným OMV. Zamestnanie na skrátený pracovný úväzok aj trvalý pracovný pomer. Tel. č.
SURNE Opatrovanie,upratovanie,práca na doma
Hľadám prácu upratovačky alebo opatrovateľky na 3-4 hodiny denne. Pracovala som aj ako opatrovateľka,osobná asistentka..Upratovala som vo firmách,na ZS,v právnic.rodinách..Skúsenosti a prax mám cca 15-20 rokov.OPATROVAT.KURZ mám.(najlepšie okolie Mnešíc).Mám čiast.inval.dôchodok.(Ale asi nie je žiadna šanca ked sa mi nikto neozýva,v dnešnej dobe myslí každý len sám na seba.).
Ponukam montaz tepelneho cerpadla a klimatizacie.
Ponúkame predaj, servis a montáž klimatizácii a tepelných čerpadiel rôznych značiek. Montujeme aj vami zakúpené klimatizácie. Cerifikacia je samozrejmosťou. Pomôžeme s výberom značky ale aj umiestnením zariadenia. Po obhliadke vypracujete cenovú ponuku ktorá Vam bude najlepšie vyhovovať
Upratovacia firma na Havaji hľadá výpomoc.
Firma na upratovanie hľadá výpomoc na trojmesačné turnusy na krásnom Havaji. Firma je vlastnená úspešnou Slovenkou, ktorá sa s Vami rada podelí o svoje skúsenosti. Ak Vás táto ponuka oslovila, prosím vyplňte nasledovný dotazník a my Vás na základe odpovedí budeme kontaktovať.
inzercia, predaj, predám, bazár, Servis a služby
12345 .. 89