inzercia, predaj, predám, bazár

2 direkt interaktiv

Kategória: Učebnice, skriptá - SŠ

dobry den, predam knihu na nemecky jazyk, vyzera ako nova, par cviceni je napisanych slabo ceruzkou.
2 direkt interaktiv
Podobné inzeráty
Učebnice pre stredné školy a gymnáziá
Mám na predaj učebnice z anglického, nemeckého, slovenského jazyka, matematiky, fyziky, slovenčiny. Do kníh bolo písané ceruzkou, v Direkt Neu sú niektoré slovíčka vyznačené zvyrazňovačkou. Ja! B1 a Yes 1,2 spolu aj s CD. Direkt Neu modrá - 7e Direkt Neu oranžová - 7e Direkt Neu zelená - 8e/ PREDANÉ Ja! B1 - 5e JA! B2 - 5e Schritte 4 - 5e Schritte 5 - 5e Schritte 5 - 5e Schau mal! - úplne nové - k nemeckým knihám za 1e Solutions učebnica - 10e Solutions pracovný zošit - 10e Yes! 1,2 - úplne nové - 14e Úspešná maturita anglický jazyk - nová - 6e /PREDANÉ Angličtina nielen pre samoukov - nová - 6e Zmaturuj z matematiky 1,2 - nové - 13e Úspešná maturita slovenský jazyk - nové - 6e/PREDANÉ
učebnice nemčiny pre stredné školy
Predám :učebnice NEJ pre stredné školy s PZ Direkt 2+CD metodická príručka pre učiteľa 5€, Direkt 3+CD metodická príručka pre učiteľa 5€ a CD metodická príručka pre učiteľa Direkt 1 bez učebnice 1€. V PZ 2 sú ceruzkou vypracované niektoré úlohy.
Predám Direkt 2
Predám učebnicu nemeckého jazyka pre SŠ DIREKT 1 a DIREKT 2
Učebnice a pracovné zošity
Predám učebnice Yes- každá 6€, spolu 10€ Učebnice angličtiny New English File Intermediate Student´s Book a Upper- intermediate Student´s Book aj s pracovnými listami- každá 7€ spolu 12€ Maturita z biológie- 8€ Direkt 1, Direkt 2, Direkt 3, pri každej je k dispozícii cvičebnica a najčastejšie chyby v nemčine- za každú je cena 6€, spolu 15€ Wir 3- cena 5€ Pracovné zošity Project 2, Project 3, Project 4- každý 2€, spolu 5€ Gramatický prehľad slovenkého jazyka a nemčiny v tabuľkách- každý 1€ Na knihách a pracovných zošitoch sú známky používania, avšak písané do nich bolo len ceruzkou, pre bližšie informácie, prípadne o fotky vnútra kníh/pracovných zošitov mi napíšte sms, prípadne e-mail. Ceny sú bez poštovného, na cene sa viem dohodnúť.
Direkt interaktiv 2
Predám Nemčinu pre stredné školy, učebnica a pracovný zošit v jedom. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte prostredníctvom telefónneho čísla. Cena 12€ + poštovné.
Direkt Neu 2: Učebnica a pracovný zošit
Predám učebnicu a pracovný zošit Direkt Neu 2. Ako nová, skoro vôbec nepopisaná. Cena je 10€