inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Učebnice, skriptá - SŠ

Učebnice, skriptá - SŠ - inzercia, predaj, predám, bazár

Predám knihu k maturite YES B1 + CDčká
Niektoré strany sú vypracované perom/ceruzkou a je trošku natrhnutá (viď foto) inak jej nič nie je. Knihu predávam aj s dvomi originálnymi CDčkami. KONTAKTUJTE MA VÝHRADNE MAILOM! Poštovné si hradíte vy :)
Učebnice SŠ - Slovenský jazyk, literatúra, anglický jazyk
Predám učebnice: Literatúra II + zbierka - 9€ Literatúra III + zbierka - 9€ Yes! B2 - PREDANÉ Slovenský jazyk 1 - 4€ Slovenský jazyk 2 - 4€ Slovenský jazyk 3 - 3€ Učebnica a PZ Direkt Neu 2 - 9€ Maturujem z ekonomiky - PREDANÉ Posielam aj poštou (+3€ k cene), ale len pri platbe vopred na účet. V prípade záujmu ma kontaktujte emailom. Číslo je vymyslené. Ďakujem za pochopenie.
Predám knihu zmaturuj z chémie
Ako nová. KONTAKTUJTE MA VÝHRADNE MAILOM! Poštovné si hradíte vy :)
Predám knihu zmaturuj z literatúry 1
Ako nová. KONTAKTUJTE MA VÝHRADNE MAILOM! Poštovné si hradíte vy :)
Predám knihu k maturite YES
Niektoré strany sú vypracované perom/ceruzkou a je trošku natrhnutá (viď foto) inak jej nič nie je. Knihu predávam aj s dvomi originálnymi CDčkami. KONTAKTUJTE MA VÝHRADNE MAILOM! Poštovné si hradíte vy :)
Učebnice SŠ - Slovenský jazyk, literatúra, anglický jazyk
Predám učebnice: Literatúra II + zbierka - 9€ Literatúra III + zbierka - 9€ Yes! B2 (2 knihy + CD/DVD Box) - 12€ Slovenský jazyk 1 - 4€ Slovenský jazyk 2 - 4€ Slovenský jazyk 3 - 3€ Učebnica a PZ Direkt Neu 2 - 9€ Maturujem z ekonomiky - PREDANÉ Posielam aj poštou (+3€ k cene), ale len pri platbe vopred na účet. V prípade záujmu ma kontaktujte emailom. Číslo je vymyslené. Ďakujem za pochopenie.
BIOLÓGIA POZNÁMKY
Predám poznámky z biológie vhodné ku maturite. Formát PDF Možnosť vybrať si dokumenty, ktoré potrebujete: človek - 7€ živočíchy - 5€ spolu - 10€ V dokumentoch je aj veľa obrázkov s vysvetlivkami Prosím kontaktovať emailom
Yes B2
Dobrý deň predám nové nepoužívané učebnice cvičebnicu a CD Yes B2. Cena všetkých dokopy je 20e Možný osobný odber NR
knihy,na maturitu,na cvične cvičenia
cena podľa toho aku knihu chcete ,predam samozrejme za nižšie ceny
maturita dejepis, sj, mat, geog, ekonomika
predam 5knih na pripravu na maturitu slovensky jazyk a literatura, dejepis, geografia, matematika, ekonomicke minimum, iba spolu, 15e, iba bratislava,
Slovenská jazyk a literatúra (maturita)
Predám knihu Slovenský jazyk a literatúra vhodnú na prípravu na maturitu. Cena 8€ + poštovné.
2knihy na maturitu z nemciny plus ekonomicke vyrazy
2 knihy na maturitu z nemciny, maturitne otazky z nemciny obsahuju 30 rozpracovanych tem, nalavo nemecky, napravo slovensky preklad, nemecka konverzacia a citanie 13 tem plus cvicenia a otazky atd, chystate sa na vysoku skolu ekonomicku obsahuje slovnu zasobu ekonomickych pojmov v nemcine aj anglictine plus testy a gramatika, iba spolu 10e, iba bratislava,
Maturita z nemčiny
Predám knižku na prípravu na maturitu z nemčiny + 2 CD k tomu, ako nová, CD ešte nevybalené, cena 10 eur + pošta
Maturita z chémie - Viera Lisá
Maturita z chémie príprava na prijímacie skúšky na vysokú školu, nepoužitá kniha. Platí do zmazania.
Themen
Ponúkam na predaj Themen .nemecký jazyk, učebnicu ,pracovný zošit, slovnik, slovnik NJ-SJ,slovnik SJ-NJ , testy,gramatika ,cena spolu 8eur
Nová maturita - nemecký jazyk
Kniha je v top stave.
Príprava na stredné školy - Slovenský jazyk
Priúčka z testami na stredné školy. Cena 1€ pri osobnom odbere, možné zaslať poštou pri navýšení ceny o poštovné. V prípade záujmu poprosím kontaktovať cez email alebo sms :)
Knihy pre SŠ, VŠ
Predám učebnice: 1.NEW CUTTING EDGE UPPER INTERMEDIATE student's book + mini-dictionary,úplne nová,cena 15€ 2.NEW CUTTING EDGE INTERMEDIATE student's book + mini-dictionary,úplne nová,cena 15€ 3.NEW CUTTING EDGE INTERMEDIATE workbook, úplne nová,cena 8€ 4.New Headway English Course,student's book,veĺmi málo používaná,zachovalá,cena 5€ 5.New Headway English Course,workbook,veĺmi málo použivaná,zachovalá,cena 3€ 6.HEADWAY PRE-INTERMEDIATE,student's book,používaná,zachovalá,cena 5€ 7.HEADWAY PRE-INTERMEDIATE,workbook,používaná,zachovalá,cena 3€ 8.Apple Pie student's book 3,úplne nová nepoužívaná,cena 15€ 9.STEPPING STONES 3,student's book,veĺmi málo používaná,zachovalá,cena 3€ 10.STEPPING STONES 3, aktivity book,veĺmi málo používaná,zachovalá,cena 3€ 11.NOVÁ Maturita z angličtiny,priprava na maturitu z anglického jazyka,použivaná,zachovala,cena 7€ 12.Textbook for Students of Life Science,nová,nepoužívaná,cena 10€ 13.Testy z anglickeho jazyka na prijimacie skušky na Ekonomickú univerzitu,veĺmi málo použivaná,zachovalá,cena 5€ 14.Nemčina podĺa novej pravopisnej normy, cena 4,50€ 15.Nemčina pre č. SŠ,cena 2,50€ 16.Nemčina pre čník SŠ,cena 2,50€ 17.Slovensko-nemecký slovník,tvrda vazba,nepouživaný,944 stran, cena 7€ 18.Dejiny Československa pre 3.a 4 roč.gymnázia, cena 2€ 19.Slovník cudzích slov,rok vydania 1979, cena 3€ 20.Testy 2000 slovenský jazyk, cena 1€ 21.ABC o PC 96,cena 1€ 22.Systematika cievných rastlín + CD k tomu,Univerzita P.J.Štefánika Košice,cena 9€ 23.Zbierka úloh z matematiky z prijímacích skúšok,Bratislava 2007,cena 5€ 9. 10. 11. Na SMS nereagujem, volajte, resp.píšte na email.
YES
Predám knihy YES z anglického jazyka. Cena dohodou.
Prijímačky na stredné školy slovenský jazyk
Cena 5e + postovne Pisat sms/email
inzercia, predaj, predám, bazár, Učebnice, skriptá - SŠ
12345 .. 52