inzercia, predaj, predám, bazár

Občianska náuka

Kategória: Učebnice, skriptá - SŠ

Maturita - Občianska náuka
(zvýrazňovačom popísané)
Občianska náuka
Podobné inzeráty
Učebnice a poznámky na maturitu (geografia, občianská náuka,
Učebnice a poznámky na maturitu (geografia, občianská náuka, náuka o spoločnosti, matematika, fyzika, angličtina - aj gramatika i komunikácia ) Geografia: * geografia pre 4. ročník gymnázií - 2x * geografia pre 1. ročník gymnázií (2.diel) - 1x Občianská náuka/náuka o spoločnosti: * kompletné poznámky z celého štúdia (zelený obal) - ideálne na učenie sa na maturitu aj s otázkami * kompletné poznámky z celého štúdia - ideálne na učenie sa na maturitu Matematika: * matematika 6 (I) * matematika základnej školy v testoch - ideálne na príjmacie skúšky na stredné školy/gymnáziá Fyzika: * fyzika pre 2. ročník gymnázia a 6. ročník gymnázia s osemročným štúdiom Angličtina: * ready for advanced - učebnica * ready for advanced - pracovný zošit * lets talk anew - učebnica aj pracovný zošit v jednom - ideálne pre prípravu na maturitu * YES! číslo 1 - ideálne pre maturitu - vyššia úroveň ( ideálne pre B1,B2 aj C1) * YES! číslo 2 - ideálne pre maturitu - vyššia úroveň ( ideálne pre B1,B2 aj C1) * YES! CD s nahratými lekciami - lekcie z oboch učebníc + kompletná príprava na maturitu - zdarma pri kúpe oboch učebníc naraz. Posielam na dobierku/prevod peňazí/osobný odber v Košiciach.
Učebnice a poznámky na maturitu (geografia, občianská náuka,
Učebnice a poznámky na maturitu (geografia, občianská náuka, náuka o spoločnosti, matematika, fyzika, angličtina - aj gramatika i komunikácia ) Geografia: * geografia pre 4. ročník gymnázií - 2x * geografia pre 1. ročník gymnázií (2.diel) - 1x Občianská náuka/náuka o spoločnosti: * kompletné poznámky z celého štúdia (zelený obal) - ideálne na učenie sa na maturitu aj s otázkami * kompletné poznámky z celého štúdia - ideálne na učenie sa na maturitu Matematika: * matematika 6 (I) * matematika základnej školy v testoch - PREDANÉ Fyzika: * fyzika pre 2. ročník gymnázia a 6. ročník gymnázia s osemročným štúdiom Angličtina: * ready for advanced - učebnica * ready for advanced - pracovný zošit * lets talk anew - učebnica aj pracovný zošit v jednom - ideálne pre prípravu na maturitu * YES! číslo 1 - ideálne pre maturitu - vyššia úroveň ( ideálne pre B1,B2 aj C1) * YES! číslo 2 - ideálne pre maturitu - vyššia úroveň ( ideálne pre B1,B2 aj C1) * YES! CD s nahratými lekciami - lekcie z oboch učebníc + kompletná príprava na maturitu - zdarma pri kúpe oboch učebníc naraz. Posielam na dobierku/prevod peňazí/osobný odber v Košiciach.
Knihy na matirutu - dejepis, občianska náuka, geografia
Predám kompletné sady učebníc vhodné na prípravu na maturitu z predmetov dejepis, občianska náuka (náuka o spoločnosti) a geografia. Knihy pre dejepis a občiansku náuku sú vhodné aj pre štúdium na prijímačky na právnické fakulty. Dejepis - 15€ Občianska náuka - 12€ Geografia - 9€ Možnosť osobného odberu v Bratislave alebo zaslanie poštou (platba vopred + poštovné)
Predám knihu - Náuka o spoločnosti, Občianska náuka
Predám knihu - Náuka o spoločnosti, Občianska náuka. Občas popísaná ceruzkou (foto), inak v dobrom stave. Cena 2 € + poštovné. Kontaktujte ma prosím mailom, číslo je vymyslené.
Občianska náuka pre 9. ročník základnej školy a 4. ročník gy
Predám knihu Občianska náuka pre 9. ročník základnej školy a 4. ročník gymnázia s osemročným štúdiom. Kniha je ako nová. Viac info o knihe na Zasielam aj na dobierku
Učebnice Náuky o spoločnosti a Dejepis – prijímačky a maturi
Predám učebnice vhodné na prípravu na maturity alebo prijímačky z Náuky o spoločnosti a Dejepisu. Dejepis (modrá učebnica) – prelistovaná, nepopísaná, ako nová – cena 8€ Občianska náuka (modrá učebnica) – prelistovaná, nepopísaná, ako nová – cena 7€ Náuka o spoločnosti (modro-žltá učebniva) – učilo sa z nej, pár poznámok vpísaných perom – cena 2€ Náuka o spoločnosti (žltá učebnica) – aktívne používaná, text je miestami zvýraznený, sú tam vpísané poznámky perom, hlavný text plne čitateľný – zadarmo V prípade záujmu môžem poslať viac fotiek. K cenám je potrebné pripočítať poštovné alebo osobný odber Bratislava/Nové Zámky.