inzercia, predaj, predám, bazár

Predám učebnice na prípravu na maturitu a prijímacie konacie

Kategória: Učebnice, skriptá - SŠ

Biológia
Predám učebnice na prípravu na maturitu a prijímacie konacie
Podobné inzeráty
Učebnice a poznámky na maturitu (geografia, občianská náuka,
Učebnice a poznámky na maturitu (geografia, občianská náuka, náuka o spoločnosti, matematika, fyzika, angličtina - aj gramatika i komunikácia ) Geografia: * geografia pre 4. ročník gymnázií - 2x * geografia pre 1. ročník gymnázií (2.diel) - 1x Občianská náuka/náuka o spoločnosti: * kompletné poznámky z celého štúdia (zelený obal) - ideálne na učenie sa na maturitu aj s otázkami * kompletné poznámky z celého štúdia - ideálne na učenie sa na maturitu Matematika: * matematika 6 (I) * matematika základnej školy v testoch - ideálne na príjmacie skúšky na stredné školy/gymnáziá Fyzika: * fyzika pre 2. ročník gymnázia a 6. ročník gymnázia s osemročným štúdiom Angličtina: * ready for advanced - učebnica * ready for advanced - pracovný zošit * lets talk anew - učebnica aj pracovný zošit v jednom - ideálne pre prípravu na maturitu * YES! číslo 1 - ideálne pre maturitu - vyššia úroveň ( ideálne pre B1,B2 aj C1) * YES! číslo 2 - ideálne pre maturitu - vyššia úroveň ( ideálne pre B1,B2 aj C1) * YES! CD s nahratými lekciami - lekcie z oboch učebníc + kompletná príprava na maturitu - zdarma pri kúpe oboch učebníc naraz. Posielam na dobierku/prevod peňazí/osobný odber v Košiciach.
Učebnice a poznámky na maturitu (geografia, občianská náuka,
Učebnice a poznámky na maturitu (geografia, občianská náuka, náuka o spoločnosti, matematika, fyzika, angličtina - aj gramatika i komunikácia ) Geografia: * geografia pre 4. ročník gymnázií - 2x * geografia pre 1. ročník gymnázií (2.diel) - 1x Občianská náuka/náuka o spoločnosti: * kompletné poznámky z celého štúdia (zelený obal) - ideálne na učenie sa na maturitu aj s otázkami * kompletné poznámky z celého štúdia - ideálne na učenie sa na maturitu Matematika: * matematika 6 (I) * matematika základnej školy v testoch - PREDANÉ Fyzika: * fyzika pre 2. ročník gymnázia a 6. ročník gymnázia s osemročným štúdiom Angličtina: * ready for advanced - učebnica * ready for advanced - pracovný zošit * lets talk anew - učebnica aj pracovný zošit v jednom - ideálne pre prípravu na maturitu * YES! číslo 1 - ideálne pre maturitu - vyššia úroveň ( ideálne pre B1,B2 aj C1) * YES! číslo 2 - ideálne pre maturitu - vyššia úroveň ( ideálne pre B1,B2 aj C1) * YES! CD s nahratými lekciami - lekcie z oboch učebníc + kompletná príprava na maturitu - zdarma pri kúpe oboch učebníc naraz. Posielam na dobierku/prevod peňazí/osobný odber v Košiciach.
Predám učebnice na prípravu na maturitu a prijímacie konacie
Predám učebnice,testy,modelové otázky,DVD,CD,gramatiky,skriptá,tabuľky a príbeh v knihe po anglicky . Všetko pre to ,aby ste sa pripravili na maturitu ,prijímacie konanie na VŠ atď či už z Biológie,Chémie,Angličtiny,fyziky,matematiky a aj občianskej náuky. Na cene som ochotná sa dohodnúť ,pokojne ponúknite ,aby vám to vyhovovalo.
Učebnice na maturitu z dejepisu
Knihy sú vhodné na maturitu z dejepisu. Séria nová maturita pozostáva z dvoch dielov slovenských dejín a troch dielov svetových dejín. Knihy sa svojim obsahom zhodujú so stredoškolskými osnovami a materiálom preberaným študentami pripravujúcimi sa na maturitu z dejepisu. Každý diel je napísaný veľmi zrozumiteľným štýlom. Kniha Dejepis z vydavateľstva Enigma je taktiež vhodná pre študentov pripravujúcich sa ako na maturitu, tak i na prijímacie skúšky z dejepisu. Dopĺňajú ju prehľadné tabuľky spolu s testami. Odporúčaná Ministerstvom školstva SR. Knihy sú vo veľmi zachovanom stave. Je možné zakúpiť ich spolu i osobitne. Cena za kus je 7 eur.
Učebnice na maturitu z dejepisu
Knihy sú vhodné na maturitu z dejepisu. Séria nová maturita pozostáva z dvoch dielov slovenských dejín a troch dielov svetových dejín. Knihy sa svojim obsahom zhodujú so stredoškolskými osnovami a materiálom preberaným študentami pripravujúcimi sa na maturitu z dejepisu. Každý diel je napísaný veľmi zrozumiteľným štýlom. Kniha Dejepis z vydavateľstva Enigma je taktiež vhodná pre študentov pripravujúcich sa ako na maturitu, tak i na prijímacie skúšky z dejepisu. Dopĺňajú ju prehľadné tabuľky spolu s testami. Odporúčaná Ministerstvom školstva SR. Knihy sú vo veľmi zachovanom stave. Je možné zakúpiť ich spolu i osobitne. Cena za kus je 6 eur. Možný osobný odber v rámci Bratislavy.
Učebnice na maturitu z dejepisu
Knihy sú vhodné na maturitu z dejepisu. Séria nová maturita pozostáva z dvoch dielov slovenských dejín a troch dielov svetových dejín. Knihy sa svojim obsahom zhodujú so stredoškolskými osnovami a materiálom preberaným študentami pripravujúcimi sa na maturitu z dejepisu. Každý diel je napísaný veľmi zrozumiteľným štýlom. Kniha Dejepis z vydavateľstva Enigma je taktiež vhodná pre študentov pripravujúcich sa ako na maturitu, tak i na prijímacie skúšky z dejepisu. Dopĺňajú ju prehľadné tabuľky spolu s testami. Odporúčaná Ministerstvom školstva SR. Knihy sú vo veľmi zachovanom stave. Dostupné už len: Svetové dejiny I, II, III a Dejepis (Maturita). Cena za kus je 6 eur. Možný osobný odber v okolí Partizánske i v rámci Bratislavy.