inzercia, predaj, predám, bazár

Ak máte problem so zamesnancami pomozme

Kategória: Práca v domácnosti

Dobrý deň

My, (s.r.o) Vám ponúkame spoluprácu pri nábore pre Vás (kompletný výber zamestnancov). Ponúkame Vám individuálny prístup a široký výber stálych a dočasných pracovníkov od jednoduchých a kvalifikovaných zamestnancov.

Niektorí z pracovníkov sú občanmi iných krajín (Ukrajina a tak ďale.) O evidenciu a dokladovu podporu týchto zamestnancov po celú dobu práce preberieme.

Prajem pekný deň a teším sa na spoluprácu.

Ak máte problem so zamesnancami pomozme
Podobné inzeráty
Komárno - pomoc okolo domu, údržba dvora, rastlín a bazéna
Hľadám šikovného a zodpovedného pomocníka pre údržbu našej záhrady a bazéna. Náplňou práce bude: údržba dvora, bazéna, trávnika, polievanie a postrek vonkajších rastlín. Okrem toho bude potrebné sledovať a udržiavať správne pH v bazéne. Udržiavanie dvora, záhrady a bazéna v čistote. Pomoc potrebujeme 1-2 týždenne a odmenou je 5 euro za hodinu s možnosťou dohody. Dom sa nachádza v Komárne na Leteckom poli. Ak máte záujem o túto prácu a máte skúsenosti s údržbou záhrad a bazénov, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na vašu ponuku.
Nemáte babičku?
Tento problém v slušnej rodinke vyrieši náhradná babička, všetko je o dohode, kdekolvek aj v zahraničí. Tel. . Prvotný kontakt prosím cez formulár číslo je vymyslené.
Výpomoc v domácnosti
Touto cestou by som rada našla výpomoc do domácnosti. Hľadám slečnu /pani, ktorá by nám raz týždenne popratala komplet dvojposchodový dom. Podmienky spolupráce osobne. V prípade záujmu, prosím zaslať o sebe stručný popis. Kontaktovať iba mailom. Iba Sobrance a blízke okolie, aby nemala problém s cestovaním. Ďakujem
Opatrovateľka
Dobrý deň, Tento mesiac som končíla kurz opatrovateľky v Kráľovskom Chlmci kde aj hľadám miesto, alebo v okololi. Skúsenosti s opatrovanim už mám, lebo po narodení môjho prvého dieťaťa som sa v jednej domácnosti starala aj o svoju chorú starú babku. Som matka dvoch detí a 42 ročná manželka, teda žena v domácnosti takže s vedením domácich prác ako upratovanie, varenie, pranie, žehlenie s nákupom a ostatným teda celým vedením domácnosti, alebo aj doprevadzaním k lekárovi ako aj vybavovaním lekárskych predpisov či riešením korešpondencie a podobného nemám žiaden problém a zvládam aj náročné úlohy. Pre viac informácií ohľadom pracovných skúseností sa mi ozvite a pošlem Vám svoj životopis. Vopred vám všetkým ďakujem
Opatrovanie detí
Dobrý deň, som študentkou VŠ v odbore Predškolská pedagogika. Hľadám si brigádu ako AU PAIR, resp. opatrovanie detí. Hľadám rodinku, ktorá by mala záujem o pravidelné celodenné stráženie dieťatka vo veku od 1 do 6 rokov (ideálne 2x týždenne). Skúsenosti so strážením mám. Nemám problém s bežnými úkonmi starostlivosti o dieťa, cez rozvíjajúce a podnecujúce aktivity až po drobnú pomoc v domácnosti. V prípade potreby viem prísť strážiť aj vo večerných hodinách alebo cez víkendy. Na cene sa určite budeme vedieť dohodnúť. Budem rada za každú správu :)
Babička, pomocnicka
Nemate babicku?Tento problém v slušnej rodinke vyrieši náhradná babička, všetko je o dohode, kdekolvek aj v zahraničí.Som spolahliva s vlastnym vozidlom. Rada sa postaram aj o zvieratka. Kontaktujte prosím cez formulár.