inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Práca v domácnosti

Práca v domácnosti - inzercia, predaj, predám, bazár

Ponúkam upratovanie domácnosti
Ponúkam upratovanie domácnosti,žehlenie,umývanie okien,nákupy a zvyšné domáce prace. Viem prist do Spišskej novej vsi a okolie do 15 km . Dva krat do týždňa v ľubovoľnom čase .
Upratovanie domácnosti
Poprosím mail…. cadcanikacadca@ Dobrý deň hľadám spoľahlivú, precíznu pani na dlhodobé upratovanie domácnosti piatok 7:30 cca 14:30 5-6€ hod /dohoda - žehlenie, klasické upratovanie , prezliekanie posteľnej bielizne, umývanie okien, atd
Opatrovateľka pre 84-ročnú pani
Hľadám opatrovateľku pre 84-ročnú pani 6hod. denne (od 8:00 - 14:00 hod. v pracovných dňoch). Pani je mentálne v poriadku, mobilná (pri chôdzi ale potrebuje paličku) Činnosť opatrovateľky by spočívala v pomoci pri bežných činnostiach (pomoc pri presune na WC, podanie jedla...). Opatrovanie je v mesačných intervaloch (každý druhý mesiac). Platba podľa vzájomnej dohody. V prípade záujmu, prosím kontaktovať telefonicky/SMS/e-mailom.
Opatrovanie
Hľadám opatrovateľku na občasné opatrovanie 84r.seniorky Dohoda.
Sička
Hľadám si prácu ako sicka mám vlastní stroj na overlok sijem tašky oblečenie
Výpomoc v domácnosti
Do rodinného domu v Modre hľadáme spoľahlivú pani na výpomoc v domácnosti - bežné upratovanie, varenie, menšie nákupy, kŕmenie psíka. Pozícia vhodná pre osobu, ktorá môže bývať v dome na striedanie s inou osobou v dvoj, resp. trojtýždňových intervaloch /prípadne podľa dohody/. Odmena - 650,-/mesiac + ubytovanie a strava.
Upratovanie, pomoc v domácnosti
Upracem byty, domy, dokonale! Uvarím, operiem, ožehlím, nakúpim, atď... Postarám sa o menšie či väčšie dieťa, či staršiu osobu. Časová flexibilita. Prax 25 rokov. Som veľmi empatická, ľudská, chápavá. Budete maximálne spokojní. Som si vedomá svojich kvalít, za ktorými si stojím. Pracujem len v Košiciach. Minimálne 3 hod. Cena 1h/8 € podľa náročnosti a rozsahu prác, veľkosti bytu, domu, pri pravidelnom upratovaní. Jednorázové upratanie 1h/10 € (min 3 h) . Okná komplet ( aj rámy, žalúzie), 1 okno 9 €. Píšte prosím najskôr sms v zmysle, že reagujete na inzerát ohľadom upratovania, keďže sú v dnešnej dobe zlomyseľné, podvodné volania. Ďakujem
Ponúkam brigádu šikovnému dôchodcovi Turany/Martin
Hľadám šikovného dôchodcu, ktorý vie rýľovať záhradu , píliť drevo, orezávať stromy, vŕtať diery do steny ,natierať ploty , skrátka dokáže porobiť všetky mužské práce okolo rodinného domu a záhrady.Miesto výkonu práce Turany a Sučany.
Upratovacie práce
Ponúkam upratovacie a čistiace služby a tiež pravidelné upratovanie rodinných domov,bytov a chalúp.
Opatrovanie seniora
Hľadám serióznu pani k 90 ročnému seniorovi. Ide o 2,3 poobedia v týždni, pripadne víkend. Pan6je komunikatívny, spolupracuje, vie sa najesť, je polohovany. Jedlo zabezpečené, nie je nutné variť. Služby dohodou. Číslo nie je aktuálne, prosím napísať niečo o sebe.
Záhradník
Hľadáme šikovného záhradníka do Sládkovičova na 2 dni v týždni po 3 hodiny denne. Ideálny domáci kutil.
Ak máte problem so zamesnancami pomozme
Dobrý deň My, (s.r.o) Vám ponúkame spoluprácu pri nábore pre Vás (kompletný výber zamestnancov). Ponúkame Vám individuálny prístup a široký výber stálych a dočasných pracovníkov od jednoduchých a kvalifikovaných zamestnancov. Niektorí z pracovníkov sú občanmi iných krajín (Ukrajina a tak ďale.) O evidenciu a dokladovu podporu týchto zamestnancov po celú dobu práce preberieme. Prajem pekný deň a teším sa na spoluprácu.
Hľadáme OPATROVATEĽKU/ĽA
2-4 hodiny, obec 5km od Michaloviec Cena/čas: dohoda možná Po pozornom prečítaní ma pokojne kontaktujte telefonicky alebo emailom mylovethemedia@ Hľadáme slušného, úctivého a komunikatívneho opatrovateľa alebo opatrovateľku pre 83-ročného pána žijúceho s manželkou, ktorý sa nebude báť, ak klient občas stráca rovnováhu, správnou technikou ho nasmeruje na vozík pomocou chodítka (nikdy nespadol). Klasická ranná hygiena po plienkovaní, pomoc pri vstávaní/obliekaní, na wc stoličku, jednoduché cviky na končatiny aj prekrvenie mozgu. Pán je pokojnej povahy, rozumný, čistotný. Pokým sleduje Tv je možné vykonať drobné upratovacie práce (vysávanie, riad, samozrejmosťou je výmena posteľnej bielizne klienta a pod. ), prípadne masírovanie, krémovanie, nechty, ľahké cviky. Máme záujem max o 4 hodiny od pondelka do piatka(alebo aj o 2 hodiny/podľa cenovej ponuky)...odmena podľa dohody starostlivosti. Vieme sa dohodnúť na pravidelnosti a finančnej odmene (4eura/na hodinu alebo vyššia suma pri 1-2hodinovej návšteve) ALEBO CEZ ČERVENÝ KRÍŽ: Ponúkame polovicu minimálnej mzdy financovanie cez Červený kríž.(polovica minimálnej mzdy v hrubom na 4h od pondelka do piatku/+ platenie odvodov/podľa klasickej opatrovateľskej dohody Červeného kríža(upratovacie práce, starostlivosť o klienta). V prípade, že ste aj evidovaný ako nezamestnaný, ÚPSVaR za istých podmienok prepláca cestovné . Pred podpisom by ste si to prišli k nám vyskúšať.
Poupratujem,navarim ,nakupim
Poupratujem,navarím,nakupim,operiem,pozehlim,opatrim starších ľudí,mám opatrovateľský kurz, vodičky preukaz B.Mam 47r.Som z Levíc.
Ponuknite prácu z domu, spolupracu
Hladám si prácu na doma, prosím žiadna kozmetika, ani financie. Mám 39 rokov a aj sķúsenosti v call centre.
Osobná asistentka Seniorov
Hľadám si prácu ako osobná asistentka mobylních seniorov.. pomoc v domácnosti upratať poprípade niečo uvariť, doprovod k lekárovi mám aj certifikát LEN (LUČENEC) moje tel.č. LEN VÁŽNY ZÁUJEM!!
prijmem skromnú ženu na výpomoc v DOMÁCNOSTI
prijmem skromnú ženu, ktorá sa ocitla vo finančnej a bytovej núdzi 40 až 55 ročnú na výpomoc v domácnosti - nie je to opatrovanie. Bývanie stravovanie a mzda - dohodou. Jedná sa o dlhodobú prácu. VP výhodou. Uprednostním pani z Lučenca a okolia, nie je to ale podmienka. info. tel.
Upratovanie domácností
Dobrý deň ponúkam upratovacie služby domácnosti ( dom/byt alebo nebytový priestor ) upratovanie ako utieranie prachu, vysávanie, umývanie podláh, umývanie okien, žehlenie, pranie bielizne v skratke všetko čo vaša domácnosť potrebuje. Keďže viem že niekto má aj nejaký dvor alebo záhradu tak ponúkam služby ako kosenie trávy, hrabanie lístia, zametanie chodníkov a aj nejakú starostlivosť o vaše záhradky a predzáhradky ♥️ PS : ak máte zvieratká tak ich popri upratovaní môžem nakŕmiť vyvenčiť. S.M Podľa potreby vieme prísť aj 2 ak by toho bolo vela♥️ Na cene sa vieme spoločne dohodnúť podľa toho ako ďaleko ste a čo je potrebné urobiť.
Ponúkame profesionálne umývanie okien rámov žaluzí za rozumn
Rezervujte si svoj termín náš tým sa postará o sviežosť a čistotu vo vašom pohodlí....Ponúkame profesionálne umývanie okien rámov žaluzí za rozumné ceny ,ponúmame aj pravidelné či jednorázové upratovanie kontaktovať ma môžťe v správe alebo na tel.č :
Opatrovanie seniorov
Hľadám prácu opatrovateľky,spolocničky na 2 týždňové alebo týždňové turnusy celé Slovensko opatrujem už 6 rokov mám dospelé deti rada varím pečiem spievam a starám sa o seniorov mám 59rokov,na deň za 24h je 50eura na den.Piste mi na maska444@
inzercia, predaj, predám, bazár, Práca v domácnosti
12345 .. 25