inzercia, predaj, predám, bazár

Opatrovateľka pre 84-ročnú pani

Kategória: Práca v domácnosti

Hľadám opatrovateľku pre 84-ročnú pani 6hod. denne (od 8:00 - 14:00 hod. v pracovných dňoch). Pani je mentálne v poriadku, mobilná (pri chôdzi ale potrebuje paličku) Činnosť opatrovateľky by spočívala v pomoci pri bežných činnostiach (pomoc pri presune na WC, podanie jedla...). Opatrovanie je v mesačných intervaloch (každý druhý mesiac). Platba podľa vzájomnej dohody. V prípade záujmu, prosím kontaktovať telefonicky/SMS/e-mailom.
Opatrovateľka pre 84-ročnú pani
Podobné inzeráty
Hladam pani na opatrovanie
Hladam slusnu pani na opatrovanie starsej pani Hladam opatrovatelku pre pani na invalidnom voziku,jedna sa o travenie spolocneho casu,hygienu,opatrovanie,cez tyzden poobednajsie hodiny,vikend - pol dna,pani je spolocenska,mila,zvyknuta na opatrovatelky v domacom prostredi.Pripadne potrebuje obcas drobny nakup.Cena prace 4 eur/ hod. Jedna sa o vykon prace na mieste Kosice - Stare mesto.Hladam pani iba z Kosic,okolia Kosic,moze byt aj ukrajinka. Meno: Viktoria Telefon:
Opatrovateľka pre 84-ročnú pani
Hľadám opatrovateľku pre 84 ročnú mobilnú pani, na maximálne 6-8h denne v okrese Michalovce (obec Zemplínska Široká).Jedná sa o pomoc pri návštevách lekára, nákupoch a domácich prácach. Opatrovanie je cez registráciu UPSVaR. Pri záujme volajte na tel. číslo .
Opatrovatelka
Dobrý deň som mladá opatrovateľka zo skúsenosťami či praxou v obore opatrovateľka Starám sa o seniorov a deti láskou pochopením a pokorou ak máš záujem o moje služby neváhaj ma kontaktovať .... Opatrovanie je vhodné v okolí CA
Opatrovateľka
Dobrý deň som opatrovateľka zo skúsenosťami seniorov či deti mám opatrovateľský kurz . Mám vodičský preukaz vlastné auto dokážem chodiť s klientom na vyšetrenia . Ku klientovi sa správam na jeho úrovni s pochopením pokorou pochopením . Mám skúsenosti či prax v obore opatrovateľka ak ťa môj inzerát zaujal neváhaj ma kontaktovať širšie okolie Čadca
Opatrovanie Starych ľudí / AU PAIR
Dobrý deň hľadám si prácu ako opatrovateľka najlepšie na turnusy vlastním certifikát z opatrovateľského kurzu. V apríli budem mat 26 rokov. Ovladam jazyk anglicky mierne pokročilo dohovorim sa. Hľadám prácu na Slovensku alebo v zahranici.Mám skúsenosti ako opatrovateľka chodila som opatrovat jednu pani do BA ktorá mala rakovinu. Chodila som s nou k lekárom na starosti som mala domácnosť navarit upratať plus nakupy. Pomoc pri sprchovaní a administrácia liekov. Mám skusenost aj ako AU PAIR v Brusseli pri 8 rocnom chlapcovi. Ak máte neaku pracovnu ponuku kontaktujte má e-mailom. Číslo je vymyslene Dakujem.
Hľadám si prácu ako opatrovateľka.
Dobrý deň, aj touto cestou si hľadám prácu ako opatrovateľka seniorov. Mam 16 ročnú skúsenosť so seniormi v rakúsku, samozrejme aj opatrovateľský kurz. Výhodou by pre mna bolo aj zabezpečené bývanie, nakoľko mimo ZM, by som sa nevedela dostaviť. Okolie ZM, NR, TO, PE.