inzercia, predaj, predám, bazár

Opatrovanie

Kategória: Práca v domácnosti

Hľadám opatrovateľku na občasné opatrovanie 84r.seniorky Dohoda.
Opatrovanie
Podobné inzeráty
Ponukam opatrovanie dietata alebo starsieho cloveka.
Hladam pracu v BN a okoli, ponukam opatrovanie dietata na ciastocny uvazok, alebo opatrovanie starsieho cloveka/bez inkontinencie/, nakupy,vybavovanie na uradoch,u lekarov .Na ciastocny uvazok.
Opatrovanie detí
Ponúkam službu:Rada pomôžem s opatrovaním. Opatrovanie detí.Popri opatrovaní poskytujem nasledovné služby podávanie jedla ukladanie detí na spánok prechádzky a pobyt na čerstvom vzduchu, pomoc s domácimi úlohami. opatrovanie často chorého dieťaťa podávanie liekov poskytnutie prvej pomoci bežné upratovanie detskej izby bežné upratovanie kuchyne Len Revúca.
Opatrovanie detí
Dobrý deň, som zdravotná sestra a ponúkam opatrovanie detí v čase keď je napr.zatvorena škôlka, škola, keď si rodičia potrebujú niečo vybaviť, ponúkam aj opatrovanie cez víkendy a v noci, keď idú rodičia napríklad na svadbu.
Hladam pani na opatrovanie
Hladam slusnu pani na opatrovanie starsej pani Hladam opatrovatelku pre pani na invalidnom voziku,jedna sa o travenie spolocneho casu,hygienu,opatrovanie,cez tyzden poobednajsie hodiny,vikend - pol dna,pani je spolocenska,mila,zvyknuta na opatrovatelky v domacom prostredi.Pripadne potrebuje obcas drobny nakup.Cena prace 4 eur/ hod. Jedna sa o vykon prace na mieste Kosice - Stare mesto.Hladam pani iba z Kosic,okolia Kosic,moze byt aj ukrajinka. Meno: Viktoria Telefon:
Hladam opatrovanie
Hladam opatrovanie seniorov na týždenne alebo dvojtýždenne turnusy. 40-45€ na 24h
Hľadám prácu Opatrovanie pomoc v domácnosti
Dobrý deň mám 25 rokov a hľadám prácu na turnusy bud ako opatrovateľka alebo na prácu v domácnosti mám skúsenosti s opatrovaním 8 ročného chlapca v Brusseli plus opatrovanie staršej pani s rakovinou v BA. Kontaktujte má ak niekoho hľadáte bud na turnusy na Slovensku pripadne aupairku do zahranicia max pól roka. Kontaktujte má prostredníctvom e-mailu číslo je vymyslene dakujem.