inzercia, predaj, predám, bazár

Ponúkame profesionálne umývanie okien rámov žaluzí za rozumn

Kategória: Práca v domácnosti

Rezervujte si svoj termín náš tým sa postará o sviežosť a čistotu vo vašom pohodlí....Ponúkame profesionálne umývanie okien rámov žaluzí za rozumné ceny ,ponúmame aj pravidelné či jednorázové upratovanie kontaktovať ma môžťe v správe alebo na tel.č :
Ponúkame profesionálne umývanie okien rámov žaluzí za rozumn
Podobné inzeráty
Upratovacie služby Svidník Bardejov Stropkov a okolie
Ponúkam jednorazové, alebo pravidelne upratovanie bytov a domov. Služby obsahujú: - Čistenie a kompletný upratovací servis - Umývanie okien,parapiet,okenných rámov - Čistenie kúpeľne a dezinzekcia sanity - Čistenie zrkadiel - Čistenie a umývanie podláh - Čistenie kuchýň,umývanie riadov - Dezinfekcia kuchyne a spotrebičov - Pranie,žehlenie, skladanie oblečenia - Upratanie šatníka Všetko ostane krásne čisté a voňavé. Bežné upratovanie 7€/h Umyvanie okien cena podľa ks a veľkosti. Ostatné služby cena dohodou. Kontakt mailom upratovanie.svidnik@
Upratovanie a umývanie okien
Ponúkam upratovanie domácností jedno rázové i pravidelné, upratovanie detských izieb, šatníkov, kúpelní, vysávanie, utieranie prachu, umývanie podláh, umývanie okien s Kärcher a všetky iné bežné práce . Som precízna a lojálna a zodpovedná. Čistiace prostriedky si klient vždy zabezpečuje sám. Možnosť upratania aj s parným čističom Easy Fix vhodným najmä na čistenie špár, kúpeľní a kuchýň.
Upratovanie
Dobrý deň s manželom ponúkame upratovanie domácnosti či už jednorazovo alebo pravidelne - vysávanie - umývanie podlahy - utieranie prachu - umývanie okien - umývanie kúpeľni a wc Alebo upratanie novostavby Ďalej tepovanie - pohoviek -matracov - kobercov n
Upratovanie domácností podľa Vašich predstáv
Ponúkame upratovacie a čistiace služby Vašich domácností. Jednorazové a tiež pravidelné upratovanie rodinných domov, bytov a chalúp. ▪️Upratovacie služby (utieranie prachu, vysávanie, umývanie podláh, organizovanie úložného priestoru) ▪️Čistiace služby (dezinfekcia, čistenie spotrebičov a sanity) ▪️Umývanie okien (klasické umývanie, umývanie po prerábke) Spoľahlivosť, dochvíľnosť a precíznosť sú našími silnými stránkami. Pre viac informácií, neváhajte a kontaktujte nás.
Umývanie okien
Dobrý deň, ponúkam umývanie okien v bytoch, domoch, kancelárskych priestoroch…. Mám skúsenosti s upratovaním aj umývaním okien zo Švajciarska. Venujem sa tomu momentálne popri práci, ale viem sa časovo prispôsobiť.
Umývanie okien
Dobrý deň, ponúkam umývanie okien v domácnostiach aj v nebytových priestoroch. Venujem sa tomu popri práci. Skúsenosti s umývaním okien mám zo zahraničia.