inzercia, predaj, predám, bazár

Ponúkam upratovanie domácnosti

Kategória: Práca v domácnosti

Ponúkam upratovanie domácnosti,žehlenie,umývanie okien,nákupy a zvyšné domáce prace. Viem prist do Spišskej novej vsi a okolie do 15 km . Dva krat do týždňa v ľubovoľnom čase .
Ponúkam upratovanie domácnosti
Podobné inzeráty
Upratovačka v Starom Meste V BA, vhodné aj popri TPP
Pre vlastnú potrebu a pre potreby našich nájomcov hľadáme šikovné a zodpovedné upratovačky pre dlhodobé upratovanie v administratívnych budovách a/alebo vo firemných bytoch v centre Bratislavy. Vašou náplňou práce upratovačky bude: - upratovanie spoločných priestorov (schodíšť, vestibulov, vstupných priestorov), - upratovanie firemných bytov a kancelárií - pravidelné priebežné upratovanie podľa potrieb a dohody (vysávanie, umývanie podláh, utieranie prachu, ručné dočistenie priestorov, práca čistiacimi prostriedkami, čistenie toaliet kompletne + dopĺňanie hygienických prípravkov, umývanie riadu/naloženie/vyloženie umývačky, leštenie sklenených plôch a iné). Pracovný čas a časový rozsah práce preferujeme nasledovne: 1) Upratovanie administratívnych budov: jedna pracovníčka pravidelne: každý utorok = 4 hod. práce (so začiatkom práce po 17 hodine), každý štvrtok = 4 hod. práce (so začiatkom práce po 17 hodine), každú sobotu = 7 až 8 hod. práce (so začiatkom práce od 8 hod, alebo od 9 hod ráno podľa dohody). 2) Upratovanie firemných bytov: jedna pracovníčka pravidelne vo štvrtky (príp. v iný deň podľa dohody) = 8 hod. práce (so začiatkom práce od 9 hod. ráno). Je možné si vybrať prácu pre iba jednu alebo na obe z ponúkaných alternatív. Zamestnanecké výhody, benefity Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou, - možnosť zvýšenia zárobku upratovaním ďalších priestorov, - vhodné ako si prilepšiť k hlavnému zárobku, - motivujúce finančné ohodnotenie. Informácie o výberovom konaní Žiadame záujemkyne s vážnym a dlhodobým záujmom o prácu upratovačky, aby ponuky zasielali e-mailom na: K ponuke treba priložiť svoj životopis a uviesť číslo telefónu na dohodnutie termínu pohovoru! Záujemkyne budú na pohovor pozývané iba na vopred dohodnuté termíny! Prosíme neposielajte ponuky poštou ani sa neuchádzajte o prácu osobne, pokiaľ nemáte vopred potvrdený termín pohovoru! Ubytovanie nezabezpečujeme. Vážne záujemkyne pre viac informácií volajte: alebo .
Upravanie, nakupovanie a pomocne prace v domacnosti
JEDNORÁZOVÉ a PRAVIDELNE UPRATOVANIE Dobry den ponúkam upratovanie bytov, rodinných domov, kancelárií, nebytových priestorov po nájomníkoch, po prerábaní, sťahovaní, predvianocne upratovanie, generálne upratovanie a iné pomocne prace v domacnosti (nakupy, zehlenie, pranie, varenie a pecenie) Prisposobim sa požiadavkám klienta.Pre viac info ma prosím kontaktujte na tel.cisle . Cena upratovaniaa pomocnych prac je dohodou. Som seriózna a precizna.
Upratovanie domácností
Dobrý deň. Ponúkam komplexné a dôkladné upratovanie vašich domácností, domov, bytov, kancelárií. - klasické upratovanie, upratovanie aj po prerábke, umývanie okien, komplet - pravidelne aj jednorazovo - precízne, spoľahlivo, diskrétne - Neváhajte sa na mňa obrátiť formou správy, či telefonátu a rada Vám odpoviem na všetky Vaše otázky a vypracujem Vám cenovú ponuku. - Nové Zámky a okolie do 40km
DeepClean Upratovanie domácnosti
Dobrý deň ponúkam upratovanie domácností. Deep Cleaning čo to vlastne znamená? nie je to obyčajné upratovanie na aké ste zvyknutý doma zmytie podlahy povysávané a hotovo! Je to dôkladné upratovanie napr celej kuchyne (šporák,rúra,mikrovolnka,chladnička..) odstranenie všetkých mastnôt a dezinfekcia utretie prachu to isté patrí pre izby,wc, kúpeľňu (umytie práčky, dezinfikovanie ,čistenie medzi kachličkami..) Dávam pozor každý jeden fľaky,špinu,mastnonu,atď.. Všetko aby bolo perfektné a čisté Vonné tyčinky, difuzér, osviežovač vzduchu všetko zariadim do posledného detailu (podľa toho čo vy budete chcieť) Cena sa odvíja od miestností a čo zákazník bude chcieť. v prípade záujmu mi napíšte mail katarina.pallkova@ a potom sa skontaktujeme ďakujem dopredu
Komárno - upratovanie rodinného domu
Hľadám pomoc do domácnosti, so skúsenosťami s upratovaním domácností alebo ubytovacích zariadení, na pravidelné upratovanie poschodového rodinného domu v Komárne s rozlohou cca 200 m2. Potrebujeme upratovanie 1krát do týždňa alebo 1krát za dva týždne, podľa vzájomnej dohody, v týždňových dňoch. Náplňou práce bude kompletné upratovanie, vrátane výmeny posteľného prádla, čistenia kúpeľne a WC, utierania prachu, vysávania, umývania podláh a pretierania povrchov v kuchyni a spotrebičov. Hľadám zodpovednú a spoľahlivú pani, ktorá má záujem o pravidelnú prácu. Očakávam seriózne a férové jednanie. Teším sa na vašu ponuku.
Ponúkame výpomoc a upratovanie v domácnosti
Nakoľko o chvíľu je tu Veľká Noc a nemáte čas na upratovanie radi vám s upratovaním pomôžeme.Takto vám ponúkame naše služby upratovania v domácnosti bytov,domov umývanie okien,vysávanie,pranie,zmývanie podláh aj po maľovaní.Bežné domáce práce okolo domácnosti,pomoc v domácnosti.Chodíme upratovať obidve úsenosti máme.Bližšie info po telefóne.Na cenách sa určite dohodneme.Tak ma kľudne kontaktujte Tešíme sa.