inzercia, predaj, predám, bazár

Upratovanie domácnosti

Kategória: Práca v domácnosti

Poprosím mail…. cadcanikacadca@
Dobrý deň hľadám spoľahlivú, precíznu pani na dlhodobé upratovanie domácnosti piatok 7:30 cca 14:30 5-6€ hod /dohoda
- žehlenie, klasické upratovanie , prezliekanie posteľnej bielizne, umývanie okien, atd
Upratovanie domácnosti
Podobné inzeráty
Upratovačka v Starom Meste V BA, vhodné aj popri TPP
Pre vlastnú potrebu a pre potreby našich nájomcov hľadáme šikovné a zodpovedné upratovačky pre dlhodobé upratovanie v administratívnych budovách a/alebo vo firemných bytoch v centre Bratislavy. Vašou náplňou práce upratovačky bude: - upratovanie spoločných priestorov (schodíšť, vestibulov, vstupných priestorov), - upratovanie firemných bytov a kancelárií - pravidelné priebežné upratovanie podľa potrieb a dohody (vysávanie, umývanie podláh, utieranie prachu, ručné dočistenie priestorov, práca čistiacimi prostriedkami, čistenie toaliet kompletne + dopĺňanie hygienických prípravkov, umývanie riadu/naloženie/vyloženie umývačky, leštenie sklenených plôch a iné). Pracovný čas a časový rozsah práce preferujeme nasledovne: 1) Upratovanie administratívnych budov: jedna pracovníčka pravidelne: každý utorok = 4 hod. práce (so začiatkom práce po 17 hodine), každý štvrtok = 4 hod. práce (so začiatkom práce po 17 hodine), každú sobotu = 7 až 8 hod. práce (so začiatkom práce od 8 hod, alebo od 9 hod ráno podľa dohody). 2) Upratovanie firemných bytov: jedna pracovníčka pravidelne vo štvrtky (príp. v iný deň podľa dohody) = 8 hod. práce (so začiatkom práce od 9 hod. ráno). Je možné si vybrať prácu pre iba jednu alebo na obe z ponúkaných alternatív. Zamestnanecké výhody, benefity Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou, - možnosť zvýšenia zárobku upratovaním ďalších priestorov, - vhodné ako si prilepšiť k hlavnému zárobku, - motivujúce finančné ohodnotenie. Informácie o výberovom konaní Žiadame záujemkyne s vážnym a dlhodobým záujmom o prácu upratovačky, aby ponuky zasielali e-mailom na: K ponuke treba priložiť svoj životopis a uviesť číslo telefónu na dohodnutie termínu pohovoru! Záujemkyne budú na pohovor pozývané iba na vopred dohodnuté termíny! Prosíme neposielajte ponuky poštou ani sa neuchádzajte o prácu osobne, pokiaľ nemáte vopred potvrdený termín pohovoru! Ubytovanie nezabezpečujeme. Vážne záujemkyne pre viac informácií volajte: alebo .
Upravanie, nakupovanie a pomocne prace v domacnosti
JEDNORÁZOVÉ a PRAVIDELNE UPRATOVANIE Dobry den ponúkam upratovanie bytov, rodinných domov, kancelárií, nebytových priestorov po nájomníkoch, po prerábaní, sťahovaní, predvianocne upratovanie, generálne upratovanie a iné pomocne prace v domacnosti (nakupy, zehlenie, pranie, varenie a pecenie) Prisposobim sa požiadavkám klienta.Pre viac info ma prosím kontaktujte na tel.cisle . Cena upratovaniaa pomocnych prac je dohodou. Som seriózna a precizna.
Upratovanie domácností
Dobrý deň. Ponúkam komplexné a dôkladné upratovanie vašich domácností, domov, bytov, kancelárií. - klasické upratovanie, upratovanie aj po prerábke, umývanie okien, komplet - pravidelne aj jednorazovo - precízne, spoľahlivo, diskrétne - Neváhajte sa na mňa obrátiť formou správy, či telefonátu a rada Vám odpoviem na všetky Vaše otázky a vypracujem Vám cenovú ponuku. - Nové Zámky a okolie do 40km
Komárno - upratovanie rodinného domu
Hľadám pomoc do domácnosti, so skúsenosťami s upratovaním domácností alebo ubytovacích zariadení, na pravidelné upratovanie poschodového rodinného domu v Komárne s rozlohou cca 200 m2. Potrebujeme upratovanie 1krát do týždňa alebo 1krát za dva týždne, podľa vzájomnej dohody, v týždňových dňoch. Náplňou práce bude kompletné upratovanie, vrátane výmeny posteľného prádla, čistenia kúpeľne a WC, utierania prachu, vysávania, umývania podláh a pretierania povrchov v kuchyni a spotrebičov. Hľadám zodpovednú a spoľahlivú pani, ktorá má záujem o pravidelnú prácu. Očakávam seriózne a férové jednanie. Teším sa na vašu ponuku.
DeepClean Upratovanie domácnosti
Dobrý deň ponúkam upratovanie domácností. Deep Cleaning čo to vlastne znamená? nie je to obyčajné upratovanie na aké ste zvyknutý doma zmytie podlahy povysávané a hotovo! Je to dôkladné upratovanie napr celej kuchyne (šporák,rúra,mikrovolnka,chladnička..) odstranenie všetkých mastnôt a dezinfekcia utretie prachu to isté patrí pre izby,wc, kúpeľňu (umytie práčky, dezinfikovanie ,čistenie medzi kachličkami..) Dávam pozor každý jeden fľaky,špinu,mastnonu,atď.. Všetko aby bolo perfektné a čisté Vonné tyčinky, difuzér, osviežovač vzduchu všetko zariadim do posledného detailu (podľa toho čo vy budete chcieť) Cena sa odvíja od miestností a čo zákazník bude chcieť. v prípade záujmu mi napíšte mail katarina.pallkova@ a potom sa skontaktujeme ďakujem dopredu
Ponúkame výpomoc a upratovanie v domácnosti
Nakoľko o chvíľu je tu Veľká Noc a nemáte čas na upratovanie radi vám s upratovaním pomôžeme.Takto vám ponúkame naše služby upratovania v domácnosti bytov,domov umývanie okien,vysávanie,pranie,zmývanie podláh aj po maľovaní.Bežné domáce práce okolo domácnosti,pomoc v domácnosti.Chodíme upratovať obidve úsenosti máme.Bližšie info po telefóne.Na cenách sa určite dohodneme.Tak ma kľudne kontaktujte Tešíme sa.