inzercia, predaj, predám, bazár

Osobná asistentka Seniorov

Kategória: Práca v domácnosti

Hľadám si prácu ako osobná asistentka mobylních seniorov.. pomoc v domácnosti upratať poprípade niečo uvariť, doprovod k lekárovi mám aj certifikát LEN (LUČENEC) moje tel.č. LEN VÁŽNY ZÁUJEM!!
Osobná asistentka Seniorov
Podobné inzeráty
Osobná asistentka
Hľadám si prácu ako osobná asistentka Seniorov som vyučená opatrovateľka mám aj certifikát... Len Lučenec môj kontakt Len vážny záujem!!!
Osobná asistentka
Hľadá sa usmiata a pozitívna osobná asistentka na 3-4h.denne/5€/h v čistom
Opatrujem seniorov - ZŤP / výpomoc v domácnosti
Dobrý deň, ponúkam opatrovanie seniorov a výpomoc v domácnosti. Som empatická, trpezlivá a spoľahlivá osoba. Skúsenosti s opatrovaním mám z rodinného prostredia, ďalej som pracovala v zariadení pre seniorov s ťažkými stavmi, ktoré si vyžadovali 24hod starostlivosť (všetky činnosti, ktoré sú potrebné v prípade imobilných klientov - hygiena, podávanie stravy, liekov, polohovanie a pod.) Rada pomôžem aj s domácimi prácami, drobnými nákupmi, domácimi zvieratkami a pod. V prípade ďalších otázok ma prosím kontaktujte správou. Frekvenciu opatrenia je možné prispôsobiť po dohode:) 8-10€/hod.
Osobná Asistentka
Súrne hladám osobnú asistentku k žene zťp . Vodičský preukaz skupiny B nutný Bližšie informácie na tel císle : len važný záujem Plat je 5,20 na hodinu
Osobná asistentka a opatrovateľka
Rada poskytnem osobnú asistenciu a opatrovateľskú službu osamelým seniorom, ktorí potrebujú spoločnosť a pomoc v domácnosti. Sprevádzanie k lekárovi, na úrady, nákupy či prechádzky a výlety sú samozrejmosťou. Postarám sa aj o domáce zvieratká. Som príjemnej, milej povahy, zodpovedná a spoľahlivá. Mám certifikát na opatrovanie a vodičský preukaz sk.B. Cena dohodou.
Osobná asistentka pre ZŤP
Chcete pomáhať a privyrobiť si? Staňte sa osobnou asistentkou. Hľadáme spoľahlivú osobnú asistentku, nefajčiarku na doprovod a pomoc v domácnosti pre ZŤP ženu na inv. vozíku, ktorá pár krokov spraví s 2 barlami. Bratislava Petržalka. Pracovný čas 3-6 hodín denne podľa aktuálnej potreby a vzájomnej dohody. Privyrobiť si môžu študenti, nezamestnaní alebo aj popri práci. 6€ / hodina Prosím volať vo večerných hodinách iba záujemcovia, nie sprostredkovatelia. Ďakujem.