inzercia, predaj, predám, bazár

Opatrovanie seniorov

Kategória: Práca v domácnosti

Hľadám prácu opatrovateľky,spolocničky na 2 týždňové alebo týždňové turnusy celé Slovensko opatrujem už 6 rokov mám dospelé deti rada varím pečiem spievam a starám sa o seniorov mám 59rokov,na deň za 24h je 50eura na den.Piste mi na maska444@
Opatrovanie seniorov
Podobné inzeráty
Opatrovanie seniorov
Ponúkam opatrovanie seniorov v ich vlastnej domácnosti. Skúsenosti mám zo Slovenska aj zo zahraničia.
Ponúkam opatrovanie.
Dobrý deň, ponúkam opatrovanie pre seniorov,pre chorých ležiacich, hendikepovaných klientov. Mám dlhoročné skúsenosti s opatrovaním seniorov a dlhdoobo chorých, hendikepovaných klientov. Prosim kontaktovať len seriózny záujem. Práca v okolí Levoča a Spišská Nová Ves.
Opatrujem seniorov - ZŤP / výpomoc v domácnosti
Dobrý deň, ponúkam opatrovanie seniorov a výpomoc v domácnosti. Som empatická, trpezlivá a spoľahlivá osoba. Skúsenosti s opatrovaním mám z rodinného prostredia, ďalej som pracovala v zariadení pre seniorov s ťažkými stavmi, ktoré si vyžadovali 24hod starostlivosť (všetky činnosti, ktoré sú potrebné v prípade imobilných klientov - hygiena, podávanie stravy, liekov, polohovanie a pod.) Rada pomôžem aj s domácimi prácami, drobnými nákupmi, domácimi zvieratkami a pod. V prípade ďalších otázok ma prosím kontaktujte správou. Frekvenciu opatrenia je možné prispôsobiť po dohode:) 8-10€/hod.
Ponukam opatrovanie dietata alebo starsieho cloveka.
Hladam pracu v BN a okoli, ponukam opatrovanie dietata na ciastocny uvazok, alebo opatrovanie starsieho cloveka/bez inkontinencie/, nakupy,vybavovanie na uradoch,u lekarov .Na ciastocny uvazok.
Opatrovanie detí
Ponúkam službu:Rada pomôžem s opatrovaním. Opatrovanie detí.Popri opatrovaní poskytujem nasledovné služby podávanie jedla ukladanie detí na spánok prechádzky a pobyt na čerstvom vzduchu, pomoc s domácimi úlohami. opatrovanie často chorého dieťaťa podávanie liekov poskytnutie prvej pomoci bežné upratovanie detskej izby bežné upratovanie kuchyne Len Revúca.
Opatrovanie detí
Dobrý deň, som zdravotná sestra a ponúkam opatrovanie detí v čase keď je napr.zatvorena škôlka, škola, keď si rodičia potrebujú niečo vybaviť, ponúkam aj opatrovanie cez víkendy a v noci, keď idú rodičia napríklad na svadbu.