inzercia, predaj, predám, bazár

Opatrovanie seniora

Kategória: Práca v domácnosti

Hľadám serióznu pani k 90 ročnému seniorovi.
Ide o 2,3 poobedia v týždni, pripadne víkend.
Pan6je komunikatívny, spolupracuje, vie sa najesť, je polohovany. Jedlo zabezpečené, nie je nutné variť.
Služby dohodou.
Číslo nie je aktuálne, prosím napísať niečo o sebe.
Opatrovanie seniora
Podobné inzeráty
opatrovanie seniora
Ponúkam príležitostnú pomoc pri opatrovaní mobilného seniora. Skúsenosti mám. Ponúkam -spoločnosť a rôzne aktivity ( som inštruktorka soc. rehabilitácie ), nákup pre domácnosť, doprovod k lekárovi a na úrady, (auto aj vod. preukaz mám ),vybavovanie a podávanie liekov, drobná pomoc v domácnosti, príprava a servírovanie jedla, sprievod pri prechádzke, pomoc pri obliekaní a vyzliekaní Frekvencia opatrovania podľa dohody. (len v Bratislave) lusinka1321@
Ponukam opatrovanie dietata alebo starsieho cloveka.
Hladam pracu v BN a okoli, ponukam opatrovanie dietata na ciastocny uvazok, alebo opatrovanie starsieho cloveka/bez inkontinencie/, nakupy,vybavovanie na uradoch,u lekarov .Na ciastocny uvazok.
Opatrovanie detí
Ponúkam službu:Rada pomôžem s opatrovaním. Opatrovanie detí.Popri opatrovaní poskytujem nasledovné služby podávanie jedla ukladanie detí na spánok prechádzky a pobyt na čerstvom vzduchu, pomoc s domácimi úlohami. opatrovanie často chorého dieťaťa podávanie liekov poskytnutie prvej pomoci bežné upratovanie detskej izby bežné upratovanie kuchyne Len Revúca.
Opatrovanie detí
Dobrý deň, som zdravotná sestra a ponúkam opatrovanie detí v čase keď je napr.zatvorena škôlka, škola, keď si rodičia potrebujú niečo vybaviť, ponúkam aj opatrovanie cez víkendy a v noci, keď idú rodičia napríklad na svadbu.
Hladam pani na opatrovanie
Hladam slusnu pani na opatrovanie starsej pani Hladam opatrovatelku pre pani na invalidnom voziku,jedna sa o travenie spolocneho casu,hygienu,opatrovanie,cez tyzden poobednajsie hodiny,vikend - pol dna,pani je spolocenska,mila,zvyknuta na opatrovatelky v domacom prostredi.Pripadne potrebuje obcas drobny nakup.Cena prace 4 eur/ hod. Jedna sa o vykon prace na mieste Kosice - Stare mesto.Hladam pani iba z Kosic,okolia Kosic,moze byt aj ukrajinka. Meno: Viktoria Telefon:
Opatrovateľka pre seniora v STUPAVE
Hladáme optrovateľku pre seniora s diabetes mo mozgovej príhode. Je mobilný , no veľmi slabý. Po mozgovej príhode nemá žiadny hendikep. Potrebuje starostlivosť v zmysle : Príprava jedál ( obedy s jedálne ) Dohľad nad liekami a inzulínom Hygiena Spoločnosť - starostlivosť o denné potreby Upratovanie a nákupy Práca na 8 hodín / pracovné dni , TPP. Senior žije v rodinnom dome v Stupave a je milý. ( V blízkosti autobusová zastávka ) Podmienky : Opatrovateľský kurz , ktorý je možný si urobiť aj popri opatrovaní avšak ihneď. Zamestnávateľom opatrovateľky bude MU Stupava Opatrovateľka k svojmu platu dostava aj stravne . Nástup : ihneď