inzercia, predaj, predám, bazár

Apple Magic Mouse

Kategória: Myši

Predám Apple Magic Mouse, myška je ako nová bez známok používania (len rozbalená a používaná 10 minút) myška je plne funkčná a s originál krabičkou. Kupovaná bola v iStores, v záruke do 5.1.2025
Apple Magic Mouse
Podobné inzeráty
Biela Apple Magic mouse
Dobrý deň. predám bielu Apple myšku A1657. Magic mouse je funkčný, bezproblemový. Preferujem osobné stretnutie v Nr s možnosťou odskúšania.
Apple Magic mouse 3
Predám Apple Magic mouse 3 v šedej farbe s kompletným balením v stave nového kusu
Apple Magic Mouse 2. generácia
Predám Apple Magic Mouse 2. generácie vo výbornom stave. Možný osobný odber a vyskúšanie v Bratislave
Apple Magic Mouse 2
Predám Apple Magic Mouse 2. Myš je plne funkčná, v originálnom balení s komplet príslušenstvom. Bola kupovaná v iStores. Použitá asi 5x. Odvtedy stála v skrini. Má miniaturné šmuhy na povrchu, spôsobené prenášaním, ktoré sú bežne neviditeľné, všimol som si ich po 5 min dôkladného prezerania len pri namierení umelého svetla na myš, napr. stolnej lampy. Dôvod predaja - príliš malá na moje ruky. Preferujem osobný odber, ale v prípade potreby doveziem v okolí Košíc a Michaloviec. Dobierka možná po dohode cez Packetu alebo GLS kuriéra. Píšte na mail. Čislo je vymyslené. V správe poskytnem tel. kontakt.
Apple Magic Mouse čierna
predam Apple Magic Mouse v čiernej farbe, myš je používaná veľmi sporadicky, plne funkčná. preferujem osobné stretnutie vrámci Nitry alebo blízkeho okolia.
ORIGINÁL APPLE MAGIC MOUSE 2 V STAVE NOVÉHO KUSU
Predávam Originálnu bezdrôtovú myš Apple Magic mouse 2. Som pedant - myš takmer nebola používaná a je bez akýchkoľvek známok používania - treba vidieť osobne. Nemám čo skrývať a preto preferujem osobný odber v Trenčíne kde si môžete tovar osobne skontrolovať.