Autoklampiar v autorizovanom servise

Kategória: Servis a služby

V TEMPUS-CAR rozširujeme servisný tím, aby sme v spolupráci s ďalšími kolegami na rôznych pozíciách a oddeleniach mohli budovať jedinečný zákaznícky servis. Aktuálne hľadáme, pre náš tím autoklampiarov, autolakýrnikov a automechanikov v Košiciach, nových kolegov s nadšením v oprave osobných vozidiel a veľmi radi medzi nami privítame záujemcov o prácu pre servis vozidiel Renault, Dacia, Jaguar , Land Rover.
Ak máte aspoň 1 rok skúsenosti s prevenčným servisom a opravou vozidiel a láka Vás pracovať v stabilnej, zdravo a zodpovedne podnikajúcej obchodnej spoločnosti využite túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou jednej z TOP stredne veľkých firiem na Slovensku a spoločne s nami rásť.

Náplň (druh) práce
- vyrábanie, montovanie a opravovanie plechových častí karosérií vozidiel
- pomocné prípravné práce pre autolakýrnika
- vyrovnávanie poškodených plechových častí karosérií
- používanie klampiarskych nástrojov, prístrojov a iných zariadení potrebných pre výkon povolania

Ponúkané výhody
stabilná a rozvíjajúca sa spoločnosť
motivujúce finančné ohodnotenie
mladý dynamický kolektív
príjemné pracovné prostredie

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 od Pondelka do Piatka
Úplné stredné odborné vzdelanie
Dĺžka praxe aspoň 1 rok
Plat : 1100 Eur - 2200 EUR/mesiac
Konečná výška mzdy závisí od schopností kandidáta a jeho výkonu. Odmena pozostáva z fixnej a variabilnej zložky.
Nástup možný ihneď.

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
analyzovanie a riešenie problémov
fyzická zdatnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
manuálna zručnosť
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:
V prípade, ak spĺňate podmienky na obsadenie voľnej pracovnej pozície, neváhajte nás kontaktovať telefonicky , kariera@ alebo osobne na Rastislavovej 110 v Košiciach.