AUTOMECHANIK - 1300 € netto

Kategória: Servis a služby

Do nášho novo zariadeného autoservisu hľadáme technicky zdatného automechanika - najlepšie s praxou.

Miesto výkonu práce:
Nitra - Kynek

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Termín nástupu:
ihneď, dohodou

Mzdové podmienky:
1300 € netto

Pracovná doba:
pondelok až piatok
7:30 až 15:30 hod.

Iné informácie:
- strava zabezpečená zamestnávateľom
- nový priestor, moderné vybavenie
- práca aj s luxusnými vozidlami

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- servis a oprava motorových vozidiel
- diagnostikovanie porúch na motorových vozidlách
- vykonávanie manuálnej údržby a servisu
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených a procesných postupov
- spolupráca s prijímacím technikom a ďalšími mechanikmi
- vykonávanie záručných, pozáručných a generálnych opráv na motorových vozidlách
- vykonávanie pneuservisných služieb
- využívanie dostupných diagnostických a meracích zariadení na čo najrýchlejšie detekovanie a odstraňovanie vzniknutých závad

Požiadavky na vzdelanie:
- vyučený v odbore automechanik
- stredoškolské vzdelanie bez maturity
- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti a požadované zručnosti:
- manuálna zručnosť
- technické znalosti v oblasti opráv
- aktívne vodičské oprávnenie s praxou
- MS Office– základy
- digitálna a technologická zručnosť
- znalosť dielov, prehľad v oblasti

Zamestnanecké výhody a benefity:
- možnosť výhodnej ceny autodielov a servisných prác

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- dôslednosť, zodpovednosť
- znalosť motorových vozidiel
- technické myslenie
- profesionálne spravenie
- schopnosť pracovať v kolektíve
- záujem o prácu v oblasti automobilov

Informácie k výberovému konaniu:

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu alebo pre ďalšie informácie nás priamo kontaktuje na tel. č. .