inzercia, predaj, predám, bazár

Automechanik nákladných a úžitkových vozidiel a strojov

Kategória: Servis a služby

Hľadáme stabilného zamestnanca, ktorý má chuť pracovať a prispieť tak svojou prácou k ďalšiemu rastu známej stavebno - obchodnej spoločnosti, ktorá je už na trhu viac ako 30 rokov!
MONTRÚR s.r.o. Košice úspešne pôsobí na trhu už od roku 1992 a celú dobu sa snažíme riadiť krédom, že len dlhodobo spokojný zákazník predstavuje perspektívu a rozvoj spoločnosti, čo sa v našom prípade odzrkadľuje aj na neustálom rozvoji našich podnikateľských aktivít.

Aktuálne hľadáme do nášho servisného strediska servisného pracovníka na trvalý pracovný pomer (na dobu neurčitú) alebo na živnosť so skúsenosťami v danom odbore, so zmyslom pre zodpovednosť a s chuťou rozširovať svoju odbornosť.

Náplň práce:



- oprava a údržba nákladných a úžitkových vozidiel,
- oprava a údržba osobných a dodávkových vozidiel,
- oprava a údržba strojov a zariadení,
- diagnostikovanie porúch vozidiel a strojov
- meranie a nastavovanie parametrov vozidiel a strojov
- ďalšie servisné práce

- výhodou sú skúsenosti s diagnostikou vozidiel (TEXA, CUMMINS, Delphi)
- výhodou sú skúsenosti s autoelektrikárskymi a pneuservisnými prácami
- výhodou vodičský preukaz sk. C

Ponúkané výhody:
- odmeny z výkonov
- platené nadčasy
- stabilné zamestnanie
- sociálne benefity
- stravné bez doplatkov
- zabezpečené montérky a pranie
- náborový bonus
- ďalšie benefity spoločnosti


Mzdové podmienky:
od 1200 EUR (pri živnosti automaticky vyššia mzda)
Automechanik nákladných a úžitkových vozidiel a strojov
Podobné inzeráty
Automechanik DAF a TATRA servis Prešov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - práca v autorizovanom servise nákladných vozidiel DAF a TATRA - oprava a údržba nákladných a prípojných vozidiel - vykonávanie záručných a pozáručných opráv - diagnostikovanie porúch vozidiel - práca na zmeny Zamestnanecké výhody, benefity: - práca v stabilnej spoločnosti - možnosť profesijného rastu - pravidelné školenia zamestnancov - práca v moderne vybavených priestoroch - priateľské prostredie, mladý kolektív Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - stredoškolské bez maturity - stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore: Automechanik Vodičský preukaz: B Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti: - vyučený v odbore automechanik - vodičský preukaz C,E výhodou Mzdové podmienky (brutto) 1 100 - 2 000 EUR/mesiac - príspevok na dopravu - možnosť rozšírenia vodičského oprávnenia Stručná charakteristika spoločnosti: Firma SPEDOX, s.r.o. poskytuje servis a opravy nákladných vozidiel v novovybudovanom, moderne zariadenom servisnom stredisku. Spoločnosť je autorizovaným dealerom nákladných vozidiel DAF, TATRA a prípojných vozidiel KOGEL. Informácie o výberovom konaní: Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby k svojej žiadosti a životopisu pripojili aj súhlas s evidovaním osobných údajov. Vaše životopisy vrátane telefonického kontaktu zasielajte na email: Ďakujeme všetkým záujemcom, avšak kontaktovať budeme len tých, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Automechanik nákladných vozidiel a autobusov
V TEMPUS-TRANS rozširujeme servisný tím, aby sme v spolupráci s ďalšími kolegami na rôznych pozíciách a oddeleniach mohli budovať jedinečný zákaznícky servis. Aktuálne hľadáme, pre náš tím automechanikov v Košiciach a v Spišskej Novej Vsi, nových kolegov s nadšením v oprave nákladných vozidiel a autobusov a veľmi radi medzi nami privítame záujemcov o prácu nákladných motorových vozidiel IVECO, TATRA a autobusov. Ak máte aspoň 1 rok skúsenosti so servisom a opravou vozidiel a láka Vás pracovať v stabilnej, zdravo a zodpovedne podnikajúcej obchodnej spoločnosti využite túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou jednej z TOP stredne veľkých firiem na Slovensku a spoločne s nami rásť. Náplň (druh) práce - montáž a servis doplnkov - kontrola technického stavu vozidiel - diagnostikovanie porúch motorových vozidiel - stanovenie optimálneho spôsobu opráv - vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných súčiastok a častí motorových vozidiel - používanie meracích a diagnostických prístrojov a zariadení - montáž a servis doplnkov a príslušenstva - vykonávanie pravidelných prehliadok, záručných, pozáručných a generálnych opráv motorových vozidiel Ponúkané výhody stabilná a rozvíjajúca sa spoločnosť motivujúce finančné ohodnotenie príjemné pracovné prostredie Pracovné podmienky Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 od Pondelka do Piatka Úplné stredné odborné vzdelanie Dĺžka praxe aspoň 1 rok Plat : 780 Eur - 1 500 EUR/mesiac Konečná výška mzdy závisí od schopností kandidáta a jeho výkonu. Automechanici si mesačne po úplnom zaškolení v priemere vyrobia od 1100Eur, najlepší majú 1500 Eur Nástup možný ihneď. Zručnosti, schopnosti - schopnosť samostatne pracovať, - vodičský preukaz skupiny C výhodou, - predošlá prax na podobnej pozícii výhodou, - silný záujem pracovať v oblasti servisných služieb, - tímový prístup k práci, - cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie. Ďalšie požiadavky: V prípade, ak spĺňate podmienky na obsadenie voľnej pracovnej pozície, neváhajte nás kontaktovať telefonicky , kariera@ alebo osobne na Rastislavovej 110 v Košiciach.
Autodiagnostik a elektrikár vozidiel a strojov
Hľadáme stabilného zamestnanca, ktorý má chuť pracovať a prispieť tak svojou prácou k ďalšiemu rastu známej stavebno - obchodnej spoločnosti, ktorá je už na trhu viac ako 30 rokov! MONTRÚR s.r.o. Košice úspešne pôsobí na trhu už od roku 1992 a celú dobu sa snažíme riadiť krédom, že len dlhodobo spokojný zákazník predstavuje perspektívu a rozvoj spoločnosti, čo sa v našom prípade odzrkadľuje aj na neustálom rozvoji našich podnikateľských aktivít. Aktuálne hľadáme do nášho servisného strediska servisného pracovníka na trvalý pracovný pomer (na dobu neurčitú) so skúsenosťami v danom odbore, so zmyslom pre zodpovednosť a s chuťou rozširovať svoju odbornosť. Náplň práce: - diagnostikovanie porúch vozidiel (PC diagnostika a elektrické poruchy vozidiel) a strojov - opravy a údržba nákladných, úžitkových a osobných vozidiel a strojov (hlavne po elektrickej stránke) - vykonávanie opráv elektroinštalácie vozidiel - meranie a nastavovanie parametrov vozidiel - ďalšie servisné práce Ponúkané výhody: - odmeny z výkonov - platené nadčasy - stabilné zamestnanie - sociálne benefity - stravné bez doplatkov - zabezpečené montérky a pranie - náborový bonus - ďalšie benefity spoločnosti Mzdové podmienky: od 1300 EUR
Autodiagnostik a elektrikár vozidiel a strojov
Hľadáme stabilného zamestnanca, ktorý má chuť pracovať a prispieť tak svojou prácou k ďalšiemu rastu známej stavebno - obchodnej spoločnosti, ktorá je už na trhu viac ako 30 rokov! MONTRÚR s.r.o. Košice úspešne pôsobí na trhu už od roku 1992 a celú dobu sa snažíme riadiť krédom, že len dlhodobo spokojný zákazník predstavuje perspektívu a rozvoj spoločnosti, čo sa v našom prípade odzrkadľuje aj na neustálom rozvoji našich podnikateľských aktivít. Aktuálne hľadáme do nášho servisného strediska servisného pracovníka na trvalý pracovný pomer (na dobu neurčitú) alebo na živnosť so skúsenosťami v danom odbore, so zmyslom pre zodpovednosť a s chuťou rozširovať svoju odbornosť. Náplň práce: - diagnostikovanie porúch vozidiel (PC diagnostika a elektrické poruchy vozidiel) a strojov - opravy a údržba nákladných, úžitkových a osobných vozidiel a strojov (hlavne po elektrickej stránke) - vykonávanie opráv elektroinštalácie vozidiel - meranie a nastavovanie parametrov vozidiel - ďalšie servisné práce Ponúkané výhody: - odmeny z výkonov - platené nadčasy - stabilné zamestnanie - sociálne benefity - stravné bez doplatkov - zabezpečené montérky a pranie - náborový bonus - ďalšie benefity spoločnosti Mzdové podmienky: od 1500 EUR (pri živnosti automaticky vyššia mzda)
Automechanik - Dánsko
Do nášho týmu hladáme šikovného automechanika na údržbu a servis naších firemných vozidiel a vysokozdvižných vozíkov. Práca na trvalý pracovný pomer. Nástup možný ihneď alebo podľa dohody. Pracovná pozícia : Automechanik vozidiel, nákladných vozidiel , vysokozdvižných vozíkov Miesto práce: Jelling - Dánsko Požiadavky na zamestnanca : - Odborné vyučenie ako automechanik - Odborná prax ako automechanik minimálne 2 roky - Ochota pracovať - Anglicky jazyk - Vodičský preukaz skupiny B Benefity: - Dánska pracovná zmluva na dobu neurčitú - 25 dní platenej dovolenky - Dlhodobá stabilná práca - Zabezpečenie firemného auta - Osobný prístup - Profesionálny rast -Troj mesačná skúšobná doba. -Nástupný plat 19-25€ brutto .(podľa znalostí uchádzača) -Životopisy zasielať na email radekhmask@
Servisný poradca / Prijímací technik nákladných vozidiel
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: - samostatné preberanie zákaziek na opravu a servis nákladných vozidiel - komunikácia so zákazníkmi - objednávanie a plánovanie zákaziek servisu do systému - rozdeľovanie úloh servisným technikom - sledovanie rozpracovanosti a koordinácia priebehu opráv - príprava podkladov pre fakturáciu a vystavovanie faktúr za uskutočnené opravy - práca na zmeny Zamestnanecké výhody, benefity: - práca v stabilnej spoločnosti v modernom servisnom centre - príjemný kolektív a pracovné prostredie - vzdelávanie (školenia) Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: - stredoškolské s maturitou - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie - vysokoškolské I. stupňa Vzdelanie v odbore: automobilová technika Jazykové znalosti: - Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti: - Microsoft Word - Pokročilý - Microsoft Excel - Pokročilý - Microsoft Windows - Pokročilý Vodičský preukaz B Počet rokov praxe 1 Osobnostné predpoklady a zručnosti: - príjemné vystupovanie - komunikatívnosť - zodpovednosť a samostatnosť pri riešení úloh - schopnosť tímovej spolupráce, schopnosť riešiť krízové situácie - záujem zdokonaľovania svojich vedomostí - vodičský preukaz C výhodou Mzdové podmienky (brutto) 1 000 EUR-1 400 EUR/mesiac - príspevok na dopravu - možnosť rozšírenia vodičského oprávnenia Stručná charakteristika spoločnosti: Firma SPEDOX, s.r.o. poskytuje servis a opravy nákladných vozidiel v novovybudovanom, moderne zariadenom servisnom stredisku. Spoločnosť je autorizovaným dealerom nákladných vozidiel DAF, TATRA a prípojných vozidiel KOGEL. Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesijný životopis spoločne s motivačným listom na email office@