inzercia, predaj, predám, bazár

Barista-Hľadáma práve teba

Kategória: Pohostinstvá a ubytovanie

Hľadáme baristu/baristku do našej kaviarne na Obchodnej ulici v Bratislave. Skúsenosti sú výhodou, no nie podmienkou. Sme na trhu už 8 rokov, zatiaľ fungujeme v troch vlastných prevádzkach a stále sa rozrastáme, preto hľadáme niekoho, s kým si skrátka sadneme po ľudskej aj profesionálnej stránke a kto s nami nejaký ten čas pobudne. Radi s tebou budeme zdieľať našu vášeň pre kávu a naučíme ťa všetko, čo sami vieme. Nástup je asap.

Čo očakávame:
- Príjemné vystupovanie, asertivita a ochota odpovedať zákazníkom na všakovaké zvedavé otázky
- Základné znalosti práce za barom
- Ochotu a chuť sa učiť nové veci
- Zodpovednosť, dochvíľnosť
- Schopnosť sa zorganizovať a pracovať ako samostatne tak aj v tíme

Náplň práce:
- Obsluha zákazníkov, s ňou spojená aj aktívna komunikácia s nimi
- Príprava kávy (manuálny kávovar, alternatívne spôsoby prípravy kávy, základný latte art) a iných alko aj nealko nápojov
- Príprava rýchlych raňajok
- Starostlivosť o čistotu a poriadok na prevádzke


Čo ponúkame?
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve, rôzne teambuildingy a šéfov, čo ti nebudú dýchať na krk
- Flexibilné plánovanie smien (min.20H/týždeň)
- Výplatu na čas
- Plat začína od 4,50€/hod. v čistom(pri odpracovaní 100a viac hod. je to 5,25€/Hod,+ tringelty a osobné ohodnotenie na základe tvojich schopností a výkonu
- Zamestnanecké zľavy 30% na naše kávové balíčky
- Platené kávičkovanie počas zmeny- sme toho názoru, že si proste musíš všetko ochutnať
- Baristický kurz a všetky naše znalosti úplne zadarmo
- Možnosť naučiť sa pražiť kávu
- Možnosť zúčastňovať sa s naším stánkom festivalov a jarmokov



Potrebujeme niekoho kto je študent a:
- Ovláda minimálne slovenčinu a angličtinu plynule (všetko ostatné výhodou)
- Hľadá dlhodobú Brigádu
- Nebojí sa učiť nové veci
- Má v sebe drive a nadšenie pre kávu
- Je spoľahlivý a zodpovednosti sa nezľakne


NIEČO O NÁS :)

Sme mladá spoločnosť so zameraním na výberovú kávu z celého sveta. Sami si ju dovážame aj pražíme.
V súčasnosti fungujeme v troch našich prevádzkach a na dvoch pražiarňach. Pravidelne sa zúčastňujeme veľkých udalostí kaviarenskej komunity, ale aj iných festivalov a jarmokov.
Všade ťa radi zoberieme so sebou a uvedieme do "kávového sveta" :)
Neváhaj a pošli nám CV na info@
Barista-Hľadáma práve teba
Podobné inzeráty
Barman/ka, barista/tka, čašník/čka
Hľadáme nových, pracovitých, komunikatívnych a hlavne priateľských ľudí do nášho nového tímu na viaceré pozície (barman, čašník a barista). Sme novovznikajúca prevádzka v štýle Cafe&Bar, ktorá sa nachádza v krásnom prostredí novovybudovanej rezidencii. Nemáš skúsenosti? To nie je žiaden problém :) my Ťa všetko naučíme s našimi profesionálnymi školiteľmi. Doležitá je dobrá naláda a chuť sa učiť a zlepšovať. Čo od Teba očakávame? - veľký úsmev a pozitívnu náladu - príprava kávy, špeciálnych nápojov a pokrmov - práca s pokladňou - aktívna komunikácia so zákazníkmi - udržiavanie čistoty a vysokého štandardu Čo Ti ponúkame? - príjemný a priateľský kolektív - profesionálne školenia - istota dlhodobej spolupráce - práca v exkluzívnom nefajčiarskom prostredí - pracovné oblečenie a príspevok na obuv - zamestnanecká strava a pitný režim - extra odmeny na základe výsledkov - spoločné aktivity zotužujúce kolektív Mzdové podmienky (brutto) 6 - 8 EUR/hod. + sprepitné + extra odmeny na základe výsledkov
Čašník/Barista brigáda
Do nášho bistra prijmeme brigádnika/brigádničku na pozíciu čašník/barista. Podmienkou sú základné baristické zručnosti ako aj príprava kávy. mzda dohodou.
The Face Club, Košice
Miesto práce The Face Club- Boženy Nemcovej 28, 04001 Košice Druh pracovného pomeru plný úväzok Termín nástupu ihneď Mzdové podmienky (brutto) EUR/hod.+tringelt Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Reštaurácia The Face Club rozširuje svoj team a hľadá práve TEBA. Zaujímaš sa o gastronómiu, máš príjemné vystupovanie, máš rád kvalitný servis, a je pre Teba samozrejmosťou profesionálne správanie? Podmienka: prax Tak si to práve Ty koho hľadáme. V prípade, že ťa naša ponuka oslovila zašli svoj životopis na e-mail Zamestnanecké výhody, benefity • práca v podniku s dobrým menom a dlhoročnou tradíciou • dodržiavanie výplatného termínu • fixný plat Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Jazykové znalosti Anglický jazyk – základy Ostatné znalosti Pokladňa - Vzdelanie v odbore čašník/servírka, Počet rokov praxe Prax v obore vítaná Osobnostné predpoklady a zručnosti -flexibilita -zodpovednosť -komunikatívnosť - USMIEVAŤ SA - silná orientácia na zákazníka - prívetivé a ochotné správanie Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti spoločnosť podnikajuca v oblasti gastronómie a iných služieb Počet zamestnancov 12 zamestnancov Kontakt Kontaktná osoba:JALC s.r.o. Tel.: E-mail:thefaceclubke@
The Face Club, Košice
Miesto práce The Face Club- Boženy Nemcovej 28, 04001 Košice Druh pracovného pomeru plný úväzok:Barman Termín nástupu ihneď Mzdové podmienky (brutto) EUR/hod Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Reštaurácia The Face Club rozširuje svoj team a hľadá práve TEBA. Zaujímaš sa o gastronómiu, máš príjemné vystupovanie, máš rád kvalitný servis, a je pre Teba samozrejmosťou profesionálne správanie? Podmienka: prax Tak si to práve Ty koho hľadáme. V prípade, že ťa naša ponuka oslovila zašli svoj životopis na e-mail Zamestnanecké výhody, benefity • práca v podniku s dobrým menom a dlhoročnou tradíciou • dodržiavanie výplatného termínu • fixný plat Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie Jazykové znalosti Anglický jazyk – základy Ostatné znalosti Vzdelanie v odbore Barman Prax v obore vítaná Osobnostné predpoklady a zručnosti: -Flexibilita -Zodpovednosť -Komunikatívnosť - Udržiavanie chodu prevádzky podľa štandardov - Udržiavanie čistoty - Sledovanie skladových zásob - Príprava nápojov - prívetivé a ochotné správanie Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti spoločnosť podnikajuca v oblasti gastronómie a iných služieb. Počet zamestnancov 12 zamestnancov Kontakt Tel.: E-mail: thefaceclubke@
Prijmeme čašníčku/čašníka do Caffé Bar Viktória
Prijmeme čašníčku/čašníka do našej prevádzky. Hľadáme možno práve Teba. Si komunikatívny, spoločenský typ? Požadujeme od Teba len spoľahlivosť a príjemné vystupovanie. Výška platu je už v čistom na mesiac.
Ponuka práce BARMAN, ČAŠNÍK
Hľadáme možno práve teba ‼️ Baví ťa práca za barom alebo na rajóne? Chceš pracovať v obľúbenom podniku v centre mesta so širokou ponukou drinkov a pív? Tak sa pridaj k nám! Čaká ťa u nás skvelá atmosféra, príjemný kolektív a iné pracovné benefity. Pracovný úväzok: TPP Plat. ohodnotenie: podľa skúseností Prax v obore: min. 2 roky Pošli svoj životopis na: bluebellpivaren@ Poprípade volaj: Tešíme sa na teba.