inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Pohostinstvá a ubytovanie

Pohostinstvá a ubytovanie - inzercia, predaj, predám, bazár

Pomocné sily
Hľadá sa Pomocna sila v kuchyni do Restauracie Stodola Starý Smokovec. Práca na hpp. Dohodu alebo práca na živnosť. mzda dohodou
kuchárka/kuchár
Prijmeme kuchára/kuchárku, nástup podľa vzájomnej dohody. Nástupný plat dohodou. Pracuje sa dlhý a krátky týždeň. Je možnosť pracovať prípadne iba počas víkendov, pracovný úväzok si dohodneme pri osobnom pohovore. Výučný list, prípadne hygienické minimum výhodou. Viac informácii poskytnem telefonicky, prípadne mailom. Ponúkame stabilnú prácu v príjemnom prostredí a vo výbornom kolektíve.
práca
Hľadám prácu v Topoľčanoch...aj na skrátený uväzok
Prijmeme rozvozara
Hladame rozvozara. Prevadzka sa nachdza v Samorine. Fungujeme ako rozvoz streefood jedal prevazne burgre... Ostatne aj platove podmienky dohodou.
Kuchár pre jedinečný WERK
Hľadáme kuchárov, ktorí majú radi výzvy a chcú sa zlepšovať práve u nás, v medzinárodnej kuchyni. Hľadáme kolegov, ktorí sa budú rozvíjať v kuchárskom tíme spolu so skúseným dlhoročným kolegom, šéfkuchárom Tomášom Falbom. Ponúkame zázemie a stabilitu. V kuchyni sa u nás nemusíš rozkrájať, nakoľko budeš mať na starosti len 1 sekciu. Prácu Ti spríjemní aj pomoc od našich kolegov, pomocných síl, ktoré sa postarajú o čistotu, takže Ty sa môžeš sústrediť na "svoje". Miesto práce: WERK, Bottova 1, Bratislava – Staré mesto Druh pracovného pomeru: TPP/živnosť Mzdové podmienky: 1650 – 1750€ brutto + % z tringeltov Pracovný čas: krátky/dlhý týždeň Minimálny počet rokov praxe: 3 V prípade záujmu pošli svoj kontakt na kariera@ Tešíme sa na Teba!
Kuchár-Hotel Ambassador
Ak ste vždy túžili byť súčasťou mladého a súdržného kolektívu a predvádzať umenie na tanieri v špičkovo zariadenej kuchyni, máte jedinečnú príležitosť. Náplň práce: - samostatná príprava studených a teplých jedál - príprava Á la carte menu, slávnostného a degutačného menu - kontrola skladových zásob a zabezpečenie plynulého chodu kuchyne, - zodpovednosť za zverené hodnoty a inventarizáciu tovaru - dodržiavanie požiadaviek daných HACCP a štandardov pri príprave jedál - práca na krátky/dlhý týždeň (12hodin/deň) Zamestnanecké výhody, benefity - zamestnanecká zľava na služby reštaurácie, kaviarne a privátne wellness - možnosť absolvovania kurzov a školení v oblasti gastronómie - stabilná práca v priateľskom mladom kolektíve - motivačné a férové finančné ohodnotenie - multisport karta V prípade záujmu o pracovnú pozíciu samostatného kuchára pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: schulz@ a riaditel@ Mzdové podmienky od 10,5€ (brutto/hodinu): Základná mzda je od 7,5€ na hodinu netto v závislosti od skúsenosti a zručnosti. Mzda je predmetom partnerskej dohody. Pravidelný termín vyplácania mzdy.
Čašník, čašníčka neaktuálny
Pizzéria Passage Hlavná 20, Košice prijme do pracovného pomeru alebo na dohodu vyučeného alebo s praxou čašníka, čašníčku. Práca na dlhý - krátky týždeň. pracovná doba: pondelok 13:00 - 22:00, Utorok - Štvrtok 10:00 - 22:00. Piatok - Nedeľa: 10:00 -23:00. Nástup ihneď alebo dohodou. Nástupná mzda 800 € netto + príplatky. Strava grátis. Bližšie informácie na tel. čísle , email pre zaslanie CV:
Rakúsko / Chyžná / prípadne: Pomocná sila/ Umývač
Do Rakúska, okolie Salzburg Land na letnú sezónu od konca mája, či začiatku júna v oblasti: Hotelierstvo a Gastronómia: Ponúkame pozície: chyžná/ chyžný / prípadne podľa možností, iná pozícia v kuchyni (pomocná sila, umývač) Práca 8-9 hodín denne/ 5-6 dní v týždni. Rakúska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom Prax alebo základy nemeckého jazyka podmienkou. Ubytovanie + 3x denne strava aj počas voľných dní zdarma, 13 a 14 plat. Samostatná izba/ sprcha, WC, TV, internet. Telefonovať alebo písať Radi pomôžeme :)
POMOCNÁ KUCHÁRKA
Reštaurácia Kaštieľ prijme do svojho kolektívu pomocného kuchára/ kuchárku s praxou na 3 dni v týždni,víkendy voľne.Pracovný čas je od 6:00-15:00.Mzda sa pohybuje od 600€ v závislosti od skúsenosti. Info@
Kucharka Čašničky
Prijmem do restauracie v Holici Kuchar Kucharka nastupny plat netto 1000eur od 15.3.2023 osobny pohovor sylvester
Kuchár (ka)/ Čašník (ka)
Do nášho kolektívu hľadáme samostatného, šikovného kuchára s praxou v príprave menu a minútkových jedál a čašníka s praxou v obsluhe. Nástup ihneď. Informácie o mzde a pracovných podmienkach pri osobnom stretnutí v reštaurácii Food Corner Vranov nad Topľou - Čemerné.
Brigáda v Mníchove pre kuchárov a zásobovačov/pomocníkov
Vyučení kuchári s praxou 20€/hod netto Nevyučení kuchári s praxou 17€/hod netto Zásobovač/šofér 20€/hod netto 14.4. – 23.4.2023 – 8 dní práce 7.5. – 13.05.2023 – 5 dní práce 21.5. – 27.5.2023 – 5 dní práce (možnosť ísť len na jednu alebo na viaceré výstavy, ako komu vyhovuje) Miesto: Výstavisko Mníchov Ubytovanie: zdarma v hoteli po dvoch Príjazd deň vopred, odjazd podľa želania – večer po práci alebo ráno Cesta: príspevok 150€/osoba, každý si zabezpečuje sám Pracovná doba: cca 10 hodín denne a viac Strava a pitný režim: zdarma Jazyk: nemčina, prípadne angličtina Prosím volajte alebo pošlite životopis v nemčine alebo angličtine s fotkou office@
Prijmeme Pizziara/pizziarku
Príjmeme pizziara/pizziarku do prevádzky Pizza Nika na sídlisku Ťahanovce -pracovná doba: Po-Pia 10:00-20:00 So 14:00-20:00 Otváracia doba počas letných prázdnin Po-So 14:00 - 21:00 Nedeľa zatvorené Pracovné zmeny podľa vzájomnej dohody -mzda od 6€/hod v čistom, práca na dohodu Podmienky nástupu: - platný zdravotný preukaz - vyučný list v odbore alebo hygienické minimum alebo rekvalifikačný kurz - prax vítaná, prípadne ak nemáte prax s prípravou pizze, radi Vás zaučíme Kontakt mailom (životopis vítaný), alebo osobne na prevádzke.
kuchár, pizziar aktuálny inzerát
Pizzéria Passage na Hlavnej 20 v Košiciach prijme do pracovného pomeru zmenového kuchára a pizziara. Pracuje sa dlhý - krátky týždeň. Nástup dohodou. Základná čistá mesačná mzda sa odvíja od praxe a skúseností. Začína od 1000 € + príplatky a benefity. Bližšie informácie na tel. čísle . Pre zaslanie CV:
Hľadáme DONÁŠKARA do nášho tímu - PIZZA BORSALINO
Do našej prevádzky na Alžbetinej ulici hľadáme šikovných DONÁŠKAROV- s praxou!!! - Nástupný plat 4,50 €/hod. - PRAX NUTNÁ !!!!! - Práca na dohodu (časom možnosť prechodu na TPP) - Pracuje sa na ranné/večerné smeny V prípade záujmu nás kontaktujte mailom info@ (poprosíme zaslať životopis s fotografiou) - vybraným uchádzačom sa ozveme. Ďakujeme
Pomocný kuchár AKTUáLNY inzerát
Prevádzka pizza-pizza Inžinierska 1, Košice hľadá do pracovného pomeru na posilnenie kolektívu pomocného kuchára s nástupom ihneď, prípadne možnosť dohodou. Nevyučený uchádzač - nutná prax v kuchyni aspoň 1 rok, vyučený možnosť nástupu bez praxe. Ponúkame príležitosť pracovať v stabilnej firme s možnosťou získania kariérneho rastu a tak aj dôležitých pracovných skúseností. Nástupný plat od 800€. Práca dlhý - krátky týždeň. CV prosím zaslať na inkasajkova@, bližšie info na .
Čašník / čašníčka pre 4 hotel na Zemplínskej Šírave
Prijmeme do prace čašníka/čašníčku na TPP alebo študentov na brigádu s nástupom od 1.6.2023! Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * obsluha hostí v reštaurácii aj v bare * spolupráca pri spoločenských akciách (svadby, recepcie, školenia a pod.) * úprava miestnosti * práca s pokladňou * dodržiavanie sanitačného programu Zamestnanecké výhody, benefity: * strava a ubytovanie - dohodou * práca v mladom kolektíve Mzdové podmienky (brutto): od 4,023 Eur/hod +- denné prepitné (tringeld) Ubytovanie možné po dohode za výhodných podmienok. Osobnostné predpoklady a zručnosti * chuť pracovať v danom odbore * príjemné vystupovanie a komunikácia * tímová spolupráca * asertívny prístup Životopis s prehľadom doterajšej praxe a motivačný list zasielajte elektronicky na : kariera@
Diner Košice
Príjmeme do nášho kolektívu kuchára na prípravu menu / menučkového kuchára. Nástup ihneď. Viac info telefonicky . Možnosť ubytovania.
Kuchár/Kuchárka Svajciarsko na TPP
Voľné pracovne miesto pre kuchára/kuchárku. Kanton. Zug. Nástup 10.03.2023 na neurčito. Ubytovanie zabezpečené. Hlavná práca. Príprava mís, teplých a studených jedál. Dodržiavanie hygienických predpisov a čistoty.Tradičná Svajciarska a európska kuchyňa. Objednávanie potrebného tovaru. Prax v obore je podmienka. Čistý upravený vzhľad, čistá precízna pracovna metóda. NJ na komunikatívnej úrovni. Viac informácií získate, ak nás kontaktujete telefonicky na čísle. . Životopis s fotografiou posielajte na. jobs@
Hlavný kuchár/ka
Do nášho tímu príjmeme hlavného kuchára/ku. Bližšie info na t.č.
inzercia, predaj, predám, bazár, Pohostinstvá a ubytovanie
12345 .. 89