Quadralite bleskový set - Quadralite Reporter 200
Quadralite Reporter 200 - 250 € / ks, 2 ks 500 € Reporter 200 Twin Head S-holder - 50 € Quadralite Navigator X vysielač pre Nikon - 30 € Reporter 200 TTL Extens...

Quadralite Reporter 200 - 250 € / ks, 2 ks 500 € Reporter 200 Twin Head S-holder - 50 € Quadralite Navigator X vysielač pre Nikon - 30 € Reporter 200 TTL Extens...
Predam odpalovac bleskov Godox Xpro c pre Canon. 100% funkcny bez poskodenia. Komplet balenie. V priade zaujmu mozno predat aj set 2x blesk Quadralite 60 C + od...
Predám odpaľovač Quadralite Navigator X (Nikon) - odpaľovač na štúdiové svetlá Quadralite, Godox. Minimálne používaný. Iba osobne v Bratislave, kuriérom ani na ...
Veci sa dajú kúpiť aj samostatne. Quadralite Reporter 200 - 250 € / ks, 2 ks 500 € Reporter 200 Twin Head S-holder - 50 € Quadralite Navigator X vysielač pre Ni...
Predám štúdiový blesk Quadralite DP-600 s batériou. Hlavné rysy: systém dvojitého napájania – sieťový alebo voliteľný akumulátor Quadralite DP-6 plynulé nastave...
Odrazný panel 60x80 cm s kovovým rámom, 5 v jednom: biela, čierna, zlatá, strieborná a priesvitná - 40.-€ Biely dáždnik 85 cm transparentný - 15.-€ Odrazný dážd...
Predám fotodáždnik značky Lastolite. Obsahuje vzduchový statív, konštrukciu dáždnika, difúzny návlek, odrazný návlek a hlavicu do ktorej je možné osadiť až 3 sy...
Predam 2ks nepouzite 40W LED Quadralite 5500K E27 3200lm. Cena za ks 20 EUR
stav: ako novy, odskusany, bez zaruky, 100%, kupeny ako zalozny blesk. super vykon, su na nom este folie. mam 2ks na predaj. da sa kupit aj po jednom. Výkonný b...
Zdravím, predám tento krásny nepoužívaný blesk od Quadralite, vynikajúci stav (primárne bol kupovaný do ateliéru ale až na zopár fotení nebol vôbec používaný) D...