Elektrikári - NEMECKO

Kategória: Stavebníctvo

Elektrikári - Mnichov, Lipsko, Heiligenhafen, Frankfurt a iné mestá

Miesto práce Nemecko

Termín nástupu ihneď

Mzdové podmienky
19 - 25 EUR/hod. (Podľa rečovych a pracovných znalostí)

Dobrý deň, hľadáme elektrikárov do Nemecka na konkrétnu zákazku.
Obchody, kancelárske priestory, byty a luxusné domy

Nástup ihneď/dohodou.

Ide o prácu vo firme, ktorá je aktívna na prácach pri stavbe novostavieb a prerábok.
Ponukame pracu pre jednotlivcov ale aj pre skupiny (nemčinar alebo angličtinár v skupine je výhoda).

Náplň práce:

- ťahanie kabeláže
- montáž zásuviek
- montáž a výmena svetiel
- montáž snímačov
- rôzne elektrikárske práce na stavbách alebo industrialna elektrina

Zamestnanecké výhody, benefity:

- VČASNÉ PLATBY !!!
- istota spolupráce iba s overenými partnermi a firmami
- záloha možná
- turnusy si dohadujete podľa potreby a dohody
- telefonická podpora v prípade potreby
- férové jednanie
- ubytovanie zabezpečené a v prípade záujmu aj hradené

Požiadavky na zamestnanca

- vyhláška
- aktívna živnosť je výhodou
- znalosti nemeckého jazyka, potrebne na stavbu (1 z partie)
- hľadáme aj pracovníkov bez znalosti jazyka
- prax a kufríkove náradie
- flexibilita
- chuť pracovať

Firma ST Bau s.r.o. je stavebná firma, ktorá pôsobí na území Slovenska a Nemecka.
Zameriavame sa na elektrikárske, zváračské a kurenárske práce pre nemeckých obchodných partnerov.