inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Stavebníctvo

Stavebníctvo - inzercia, predaj, predám, bazár

Stavebné práce Bratislava / celoročne / ubytovanie
Hľadáme partie na zatepľovanie, dlažby, petralamely, stierky, maľby, nátery. Lokalita - Bratislava Odmena - 8/10€ /hod prípadne úkolovo po dohode Vyplácanie každý týždeň Ubytovanie vieme zabezpečiť Práca na celý rok Nástup ihneď Viac na
PRIJMEME ZELEZIARA
Prijmeme seriózne partie či jednotlivcov v odbore železiar / armovač do dlhoročnej stavebnej spoločnosti. Miesto výkonu práce Bratislava a okolie. Práca zabezpečená počas celého roka. Ubytovanie vieme ponúknuť. Možnosť pracovať na TPP alebo na živnosť.
Hľadáme šikovných mechanikov do Nemecka
Ponúkame dlhodobú spoluprácu pre mechanikov. Hľadáme výhradne ľudí na SZČO, so skúsenosťami v obore. Náplň práce: Mechanik strojov a zariadení Miesto výkonu: Nemecko Hodinová mzda: 24€ Pracovná doba: pondelok - sobota (56 hod. týždenne ) Nástup: čo najskôr ( pracovná ponuka do 21.12.2022, pri obojstrannej spokojnosti aj celý budúci rok) PODMIENKY - vlastné auto - vlastné náradie - živnosť najmenej 3 mes. - nemčina/ angličtina - prax v obore Viac info : email : t.hanuliakova@ tel.číslo:
Elektrikári NEMECKO - Giessen - ASAP
Hľadáme vyučených/pompcných elektrikárov na slovenskú/českú živnosť so štandardným náradím a autom na projekty do rôznych miest v Nemecku pre overené stavebné spoločnosti s nástupom ASAP. Priemyselná inštalácia, bytová inštalácia, kancelárie, rozvádzače.... Odmena od 23 eur/hod práca aj soboty - vybavenie všetkých potrebných dokumentov na prácu v zahraničí (prihlásenie na nemecké úrady) - neustála podpora v prípade akýchkoľvek problémov (emailová komunikácia, telefonický hovor, SMS) - sme stabilná spoločnosť s viac ako 10 - ročnou pôsobnosťou na trhu - pomoc pri hľadaní ubytovania Osobnostné predpoklady a zručnosti: - aktívne živnostenské oprávnenie staršie ako 2 mesiace - prax v odbore min. 2 roky - vlastné auto a náradie - zodpovednosť V prípade záujmu o prácu nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle: Tešíme sa na Vás!
Hľadám samostatného majstra
Príjmem do tímu jedného majstra, ktorý má skúsenosti v oblasti výstavby rodinných domov, komplexných stavebných prác. Info: -práca celoročne, možnosť pracovať víkendy -pracovné oblečenie dodám -pracovné autá a všetko potrebné náradie zabezpečené TRNAVSKÝ KRAJ Požiadavky: -reálne skúsenosti v obore -zodpovednosť, spoľahlivosť -vodičský preukaz skupiny B -vedieť dohliadnuť na majstrov, zadeliť prácu Platové ohodnotenie do 2000€, záleží od kvality práce -vyplácanie podľa dohody, každý týždeň V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.
Holandsko- Montažník Železných Konštrukcií - €520 V Čistom T
Agentúra VM Recruitment Vám ponúka zaujímavú pracovnú pozíciu v Holandsku: Montážnik železných konštrukcií Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Montáž konštrukcií na mieru podľa stavebných výkresov. Benefity: - práca na holandskú zmluvu, u certifikovaného zamestnávateľa s možnosťou prechodu na prácu TPP - zabezpečené ubytovanie, ktoré netreba platiť dopredu - zamestnávateľ za vás odvádza dane a prídavky podľa platnej legislatívy - asistencia s vybavením BSN čísla, bankovým účtom a zdravotným poistením - mzda každý týždeň - pomoc pri hľadaní dostupných možností pri vycestovaní zo Slovenska a ČR - nástupy sú možné každý týždeň" - v prípade potreby zabezpečíme auto na cestovanie do práce/26e týždenne Požiadavky na zamestnanca: -Čistý register trestov -Vodičský preukaz, -Znalosť holandského alebo anglického jazyku -Pracovné skúsenosti ako montážnik železných konštrukcií výhodou - -Základný kurz s certifikátom VCA (možnosť spraviť si kurz popri práci ) -Flexibilný prístup k pracovnej dobe -Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
Elektroinštalačné práce
Ponúkame Vám elektroinštalačné práce (r. domy, byty, haly,…) -bytová a priemyselná elektroinštalácia -zapájanie svetiel, zásuviek, vypínačov -ťahanie káblov, montáž žľabov -zapájanie rozvádzačov -auto a vlastné náradie máme k dispozícii -cena práce dohodou Neváhajte nás kontaktovať elektrikár, elektroinštalácie, elektroinštalačné prace, stavba, stavebná elektroinštalácia, byty, domy
Murár
Hľadám prácu ako murár.niesom róm.mam vyučny list a prax 17 rokov.inzerat plati do zmazania. Tel čislo:
Vodič skupiny C na sklápač s HR
Príjmeme vodiča na nákladný automobil - sklápač s hydraulickou rukou do stabilnej firmy v Prešove na dlhodobú spoluprácu. Prevážať sa bude najmä stavebný materiál, piesok a kamenivo na stavby. Cena práce 9,5 €/h. Prijímame len na živnosť.
Hľadáme brigádnika
Hľadáme brigádnika na výpomoc pri stavbe krbov a pecí, do práce ťa zaučíme - práca je vhodná aj pre absolventa. Pracuje sa v okolí Trenčína Hodinová mzda 6 € Nástup podľa dohody
Elekkrikári Nemecko FORCHHEIM Január 23
Hľadáme vyučených/pomocných elektrikárov na slovenskú/českú živnosť so štandardným náradím a autom na projekty do rôznych miest v Nemecku pre overené stavebné spoločnosti s nástupom ASAP. Priemyselná inštalácia, bytová inštalácia, kancelárie, rozvádzače.... - odmena 4000 - 5000 eur/mes - vybavenie všetkých potrebných dokumentov na prácu v zahraničí (prihlásenie na nemecké úrady) - neustála podpora v prípade akýchkoľvek problémov (emailová komunikácia, telefonický hovor, SMS) - sme stabilná spoločnosť s viac ako 10 - ročnou pôsobnosťou na trhu - pomoc pri hľadaní ubytovania Osobnostné predpoklady a zručnosti: - aktívne živnostenské oprávnenie staršie ako 2 mesiace - prax v odbore min. 2 roky - vlastné auto a náradie - zodpovednosť V prípade záujmu o prácu nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle: Tešíme sa na Vás!
Zvárač autogen, elektroda hľadá pracu
Zvárač na autogen, elektródu hľadá prácu, živnosť ,zváračské oprávnenie, freistelung,
Nemecky hovoriaci montér
Hľadáme na dlhodobý projekt nemčinára Výhodou je skúsenosť s montážami (fotovoltaika) Miesto výkonu: Nemecko Turnusy: podľa dohody od 3 týždňov Hradené ubytovanie, cesta a pracovné oblečenie Začiatok práce: január 2023 možnosť spolupráce na živnosť aj TPP (priemerná fakturácia 3600€
FASADNE LESENIA L.K - ORAVA
PRENÁJOM A MONTÁŽ LEŠENIA Lešenárske práce - montáž , demontáž a prenájom lešenia. Lešenia k bytovým domom, k rodinným domom, Závesne a špeciálne lešenia.Priemyselné lešenia a lešenia v interiéri .Fasádne lešenia.Premostenia Špeciálne konštrukcie na mieru. Lešenie k potrubným mostom, nádržiam, kostolom, kostolným vežiam.Lešenie - Layher(Nemecká kvalita) Vyhladávanie : Orava, Dolný Kubín, Trstená, Tvrdošín, Námestovo. Predam lesenie, Kupim lesenie, Zateplenie, Vata, Polystyren, Izolacia
Murár
Ponukám prácu murárovi.Hľadám murára.Praca je celoročne.Stavby v okoli PO. Viac info telefonicky.Inzerát plati do zmazania.Nastup od januara 2023. Volať môžte kedykoľvek ak neberiem sms a ozvem sa. Ď kontakt :
Stavebná činnosť pomocné práce
Stavebná firma hladá spoľahlivých majstrov na dohodu,na pomocné práce pri zateplovaní budovy. Ubytovanie firma nehradí. Nástup najskôr po 5.12.2022, viac po dohode. Mzda v hrubom 5€/hod. Vzájomná dohoda pri osobnom stretnutí. Miesto práce : Vrútky a okolie. mob. , volať do 14.00h.
STROJNÍK traktorbager JCB 4CX alebo pásové bágre, ubytovanie
STROJNÍK na traktorbager JCB 4CX r.v. 2021 NÁSTUP IHNEĎ! Náš vozový park: - CAT 318 CL - Liebherr R934C - Komatsu 160PC - JCB 4CX - mobilná triediaca recyklačná linka Fintec - mobilná drviaca recyklačná linka Keestrack B3 - valec 4t - Mercedes Benz Arocs 8x6 S1 - strojnícky preukaz, skúsenosti a zručnosť pri obsluhe bágrov podmienkouES AROCS - práca celoročne, hlavne Bratislava a Senec, občas Malacky, Trnava, Galanta, Dunajská Streda - odmena od 8,-/hod. TPP, 10.-/hod. dohoda/živnosť - možný TPP, dohoda, živnosť Podmienky: - Minimálne 2 roky praxe na traktorbagri - Zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, dochvíľnosť - platný strojnícky preukaz - Skúsenosť s pásovými rýpadlami od 20 ton - zemné, búracie a výkopové práce - ubytovanie vieme o dohode zabezpečiť Hľadanie pre: strojník šofér vodič osemkola sklápač vyklápač stavebníctvo strojník traktorbager pásové bágre drvič triedič VIAC INFO:
Strojník na pásové bágre / traktorbager JCB 4CX, ubytovanie
strojník (bagrista) na pásové bágre od 16-35 ton alebo traktorbager JCB 4CX Pásové bágre: Liebherr R934C CAT 318 CL Komatsu PC160 nástup ihneď Podmienky: - Minimálne 2 roky praxe - Zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, dochvíľnosť - strojnícky preukaz a všetky potrebné doklady - ubytovanie vieme po dohode zabezpečiť - práca celoročne, hlavne Bratislava a Senec, občas Malacky, Trnava, Galanta, Dunajská Streda - odmena od 8,-/hod. TPP, 10.-/hod. dohoda/živnosť - možný TPP, dohoda, živnosť Hľadanie pre: stavebníctvo strojník traktorbager pásové bágre drvič triedič bagrista VIAC INFO:
Lešenári - Bonn - Nemecko
Hľadáme 4x lešenárov na projekt do mesta Bonn - Nemecko Ide o kompletizáciu lešenia na rôznych stavbách, práca sa vykonáva hlavne vonku odmena od 4500€/mesačne pracovná doba: od +55hod/ týždeň ubytovanie zabezpečené /hradené práca na turnusy fakturácia: 14/21 nástup od 5.12.2022 podmienky: -odborná prax a skúsenosti sú PODMIENKOU! -vodičský preukaz typu "C" (aspoň jeden z partie) -znalosť nemeckého jazyka aspoň jedného z partie -aktívna živnosť -platný lešenársky preukaz ponúkame: -zálohy -100% garanciu vyplatenia odmeny -dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti -plnú podporu so zabezpečením ubytovania, právnu podporu a účtovné poradenstvo Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom. Staňte sa súčasťou DubaiGroup a získajte ďalší projekt podľa Vašich požiadaviek. praca@
Hľadám stavebné práce na ROK 2023
Ponúkame svoje zručnosti v oblasti STAVEBNICTVA, Sme partia, robíme všetky práce na stavbe od základu... Búracie, výkopové ,stavebné práce. Základy, platne, priečky, Ploty, fasády, zámkové dlažby, jadrá na komplet, obklady, dlažby prírodný kameň, omietky, betonáže, sádrokarton stropy a priečky, plávajúce podlahy, maľovanie.
inzercia, predaj, predám, bazár, Stavebníctvo
12345 .. 114