inzercia, predaj, predám, bazár

Hľadá sa kocúrik Murko

Kategória: Stratení a nájdení

Hľadá sa kocúrik Murko. Má čiernu srsť a červený veľmi prítulný. Budem rada keď sa skoro nájde.Po nájdení má kontaktujte na telefónnom čísle .
Hľadá sa kocúrik Murko
Podobné inzeráty
Hladam dve macicky,kocurika Murka,a jeho sestru mycilku...
Hladam dve macicky,kocurika Murka,a jeho sestru mycilku...Stratili sa v Myslave v dedine, asi pred 1/2 rokom. Fotky sú spred 1/2 roka. Boli darované jednej rodine v Myslave (KE), ale nezvykli si na novú rodinu, kedze ich nevedeli si pritúliť k srdcu. Hladám ich už 1/2 roka. Kocúrik sa volá murko, a jeho sestra, macicka sa volá mycilka. Ak ich niekto našiel a stará sa o nich, rád by som ich za odmenu vzal späť. Ale ak si obe našli dobry stály domov, pošlite mi prosím sms, či sú obidva spolu, a či v poriadku. Zvyknuté sú spolu stále žiť a velmi sa ľúbia. Tel. .
Hľadá sa tigrovaný  kocúrik Edward
!!!STRATIL SA NÁŠ EDWARDKO!!! V Bohdanovciach nad Trnavou na Tehelnej ulici sa nám stratil náš Edward. Stratil sa zo štvrtka (15.12.22) na piatok (16.12.22).Je to šedý tigrovaný kocúrik. Na pravom oku má jazvu, počúva na svoje meno. Je možné, že ho má niekto doma, alebo skočil niekomu do auta. Preto vás prosím, ak máte o nom niekto informácie, videli ste ho, alebo ho máte doma, prosím ozvite sa mi prosím .Odmena za vrátenie/ nájdenie. Ďakujem za zdieľanie
Nájdený kocúrik v Trnave
V Trnave na sídlisku Linčianska som našla tohoto kocurika. Má krásnu hebkú srsť, je tigrovany, tmavší šedý ažtak do to naozaj veľky fešák, je veľmi pritulny, čistučky, zrejme bytový kocurik. Nechýba niekomu? volajte:
Stratil sa kocur Odmena za najdenie
Dňa 12.9.2022 sa stratil náš kocúrik Visky. Vo Veľkom Šariši, ulica Rákocziho blízko hradu Šariš.Je plachý, nie je pritulný. Je kastrovaný, čip nemá. Prosím ak ste ho videli, alebo pritúlili, zavolajte nám na . Odmeníme Vás. Ďakujem
Stratil sa šedý britský
dlhosrstý kocúrik, veľmi milý a prítulný, v obci Kľak /ZC/, myslím, že ho niekto chytil a odviezol. Za každú serióznu informáciu odmena.
Stratený kocúrik Félixko, Galanta - Javorinka, ODMENA za náj
ZVYŠUJEME ODMENU ZA NÁJDENIE FÉLIXKA NA 250 €! VEĽMI PROSÍME O POMOC S AKÝMIKOĽVEK INFORMÁCIAMI! Veľká prosba o pomoc! Chcem vás veľmi pekne poprosiť o pomoc pri hľadaní nášho strateného kastrovaného a zaočkovaného kocúrika Félixka, ktorý sa zatúlal v sobotu 2.novembra v lokalite Galanta - Javorinka, okolie štvorbytovky č.83 naľavo za cintorínom. Je veľmi prítulný, nahlas pradie aj mňauká, je veľký rodinný miláčik. Je bielo - fľakatý s jemnučkou srsťou. Odmena za nájdenie je 150,-€. Volajte kedykoľvek na číslo . Veľmi, veľmi ďakujem vopred za pomoc.