inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Stratení a nájdení

Stratení a nájdení - inzercia, predaj, predám, bazár

Stratený psík yorkshire
Dňa 9.3.2020 nám zmizol z dvora rodinného domu náš psík Monty (yorkshire) prosím ak ste ho niekto videli, dajte nám vedieť. Veľmi nám chyba. Odmena za nájdenie. Dakujem
Hladam dve macicky,kocurika Murka,a jeho sestru mycilku...
Hladam dve macicky,kocurika Murka,a jeho sestru mycilku...Stratili sa v Myslave v dedine, asi pred 1/2 rokom. Fotky sú spred 1/2 roka. Boli darované jednej rodine v Myslave (KE), ale nezvykli si na novú rodinu, kedze ich nevedeli si pritúliť k srdcu. Hladám ich už 1/2 roka. Kocúrik sa volá murko, a jeho sestra, macicka sa volá mycilka. Ak ich niekto našiel a stará sa o nich, rád by som ich za odmenu vzal späť. Ale ak si obe našli dobry stály domov, pošlite mi prosím sms, či sú obidva spolu, a či v poriadku. Zvyknuté sú spolu stále žiť a velmi sa ľúbia. Tel. .
Hlada sa fenka
Stratila sa nam Trinity, fenka, stredne veľká, čierno-hneda/žíhaná. Je čipovana. Stratila sa 26.01.2022 v podvečerných hodinach v Dolnych Salibach(okres Galanta). Moze byť kdekoľvek a uz mozno aj dost daleko. Ak by ju niekto videl, prosim ihned ma kontaktujte a ak to bude mozne chyťte ju. Neublíži! Vopred Dakujem za každé zdielanie ❤️ ODMENA ISTA!!!!
Nevideli ste Jeffry?
Nevideli ste Jeffry? Moze byt uz kdekolvek :(
Stratený kocúrik Félixko, Galanta - Javorinka, ODMENA za náj
ZVYŠUJEME ODMENU ZA NÁJDENIE FÉLIXKA NA 250 €! VEĽMI PROSÍME O POMOC S AKÝMIKOĽVEK INFORMÁCIAMI! Veľká prosba o pomoc! Chcem vás veľmi pekne poprosiť o pomoc pri hľadaní nášho strateného kastrovaného a zaočkovaného kocúrika Félixka, ktorý sa zatúlal v sobotu 2.novembra v lokalite Galanta - Javorinka, okolie štvorbytovky č.83 naľavo za cintorínom. Je veľmi prítulný, nahlas pradie aj mňauká, je veľký rodinný miláčik. Je bielo - fľakatý s jemnučkou srsťou. Odmena za nájdenie je 150,-€. Volajte kedykoľvek na číslo . Veľmi, veľmi ďakujem vopred za pomoc.
Fena
Dobrý deň, našla sa v Mocenku v lese.
Ruská Pavlovská kura kohút, Kosovský kokrháč
Ruská Pavlovská kura Kosovský kokrháč kohút predám,alebo vymením za nepríbuzné
Stredoázijský ovčiak s pp
HĽadam človeka,ktory si kupil tohto psa- Bystrík Verlad Admarol od chlapa menom ANTON PELTZNER z Borskeho Mikulaša. Psik pochadza z našej chovatelskej stanice,a bol predany bez našho vedomia ďalej ,a ja by som bola velmi rada,ak by som s novym majitelom bola v kontakte a mala o psovi info,tiez by som chcela psa uchovnit na svoje naklady.A samozrejme poskytovala chovatelsky servis ,ktory Vam ku psovi prislucha. Bola by som rada ,ak by ste sa mi ozvali . Či uz na mobil,mail,alebo FB: Veronika Dunčkova Jasenčárová. V PRIPADE ŽE MA NIEKTO NAVEDIE NA NOVEHO MAJITELA PONUKAM FINANČNU ODMENU!!!! Ďakujem velmi pekne!
Stratil sa šedý britský
dlhosrstý kocúrik, veľmi milý a prítulný, v obci Kľak /ZC/, myslím, že ho niekto chytil a odviezol. Za každú serióznu informáciu odmena.
Nájdený kocúrik v Trnave
V Trnave na sídlisku Linčianska som našla tohoto kocurika. Má krásnu hebkú srsť, je tigrovany, tmavší šedý ažtak do to naozaj veľky fešák, je veľmi pritulny, čistučky, zrejme bytový kocurik. Nechýba niekomu? volajte:
Predám prasatá
Predám ošípanú 1kg/2,80€
Strateny ciernobiely kocur
Stratil sa, zmizol ešte v septembri 2019, ciernobiely kastrovany kocur, v lokalite Kosice-Cicky/Majer, velmi pritulny, mozno ho niekto vzal, niekam preniesol...Poznavacie znamenie: roztrhnute ucho po subojoch, kedze zil na ulici. Za najdenie ponukam financnu odmenu.
Stratil sa kocur Odmena za najdenie
Dňa 12.9.2022 sa stratil náš kocúrik Visky. Vo Veľkom Šariši, ulica Rákocziho blízko hradu Šariš.Je plachý, nie je pritulný. Je kastrovaný, čip nemá. Prosím ak ste ho videli, alebo pritúlili, zavolajte nám na . Odmeníme Vás. Ďakujem
inzercia, predaj, predám, bazár, Stratení a nájdení
1