inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Stratení a nájdení

Stratení a nájdení - inzercia, predaj, predám, bazár

stratená mačka
hľadá sa mačka reaguje na meno Haidy zmizla 2 dni dozadu môže sa nachádzať v okolí opatoviec/bojnic/ prievidze ak ju niekto videl prosím píšte mi alebo ma kontaktujte na číslo
Hľadá sa mačka.
Dňa 30.3.2023 sa nám stratila mačka. Je rok a pol stará,očkovaná,sterilizovaná.Môže sa nachádzať v okrese Malacky alebo aj ďalej.Keby ju niekto videl , prosím o info za odmenu na tel..
Hľadá sa kocúr
Stratil sa 2,5 roč. kocúr plemena Nórskej lesnej mačky, čierny so striebrom, v obci Jelenec pri Nitre. Odmena 50 Eur.
Darujem
Darujem za symbolickú cenu wi-fi router plne funkčný tel.
Predám zemiaky
Predám kilo zemiakov Cena aj doplatím
Videný bieločierny psík Prievozská Ba
Dnes o 15,45 pebehoval cez križovatku Prievozská-Bajkalská v BA bieločierny psík strednej výšky bez obojka,smerom k Trenčianskej.
HLADA SA GIMI
VIAC INFO FB PAMPI Gimi sa stále nenašiel. KONTAKT: !! ODMENA PRE NÁLEZCU: 300EUR Včera sme mali hlásenie s opisom Gimiho priamo z obce Rešov. Celá sa prehľadala no ani stopa po Gimim. Okrem nahlasovsteľky ho nik viac nezhliadol. Nevieme, či to bol on ale nemáme žiadne ďalšie normálne hlásenia o ňom. Keďže nie sú hlásené iné stretnutia, zužujeme okruh hľadania na blízke obce a ich okolité lesy: Rešov Nižná Voľa...dedinka v údolí , Vyšná Voľa a Obec Oľšavce . Ak nám chcete pomôcť môžete prehľadávať okolie a v dedinách sa pýtať ľudí na Gimiho. Taktiež prehľadávať lesy a polia medzi týmito obcami. Gimi je výrazne čierny (nie sivý ako husky) a má hnedú masku a nohy. Je kastrovaný, čipovaný. Vychudnutý (chudučký bol už u nás). Sfotte ho, chytte ho a zavrite kdekoľvek. Až potom volajte, že ste ho videli. Potrebujeme vedieť, že to je on. Pripájam mapku, v tomto okruhu treba momentálne hľadať. Je to množstvo zalesnených plôch.
Pasca
Predám tieto staré pasce na škodnú. Cena 7€/kus
Hľadá sa kocúrik Murko
Hľadá sa kocúrik Murko. Má čiernu srsť a červený veľmi prítulný. Budem rada keď sa skoro nájde.Po nájdení má kontaktujte na telefónnom čísle .
Predám srnčie Parohy
Predám srnčie Parohy cena dohodou
Hlada sa Jagterier
Dňa 27.4.sa v B.Štiavnici časť Pod Kalváriou stratil asi ročný psik Jagterier.Ak niekto tohto psika niekde uvidí,prosim nech zavolá na tel.
svetrik pre psika
par krat pouzity, ale nie je to poznat. na dlzku chrbta tak 35-40cm. pratelny, s kapucnou, vyborny na prechodne obdobie.
Strateny pes ODMENA
Hľadáme psa, stratil sa 26.2. na Zlatých Pieskoch. Je to stredne vysoký, žíhaný, starší pes (12r). Počuje na meno Marvin. Nie je nebezpečný, nie je agresívny voči ľuďom ani psom. Nálezcovi ponúkame odmenu 300 eur.
Videný zatúlaný psík-Lehnice Sása
O 16,30 bol videný psiķ pieskovej farby,stredne vysoký,dlhými ušami a tuším aj červenkastým žal v roli smerom od Lehnice-Sásá na jabĺčkový sad pri Šase,smer Mierovo.
Predam rohi
Dobry ďeň mam na predaj jelenie rohy Špekulanty nevolať Blizsie informacie po tell Dohoda možna
Parohi
Predavam larohi zdaňela ,oar
Nechýba niekomu
Nechýba niekomu táto sučka túla sa už dlhšie pri našom dome. Je prítulná. Ak áno tak zavolajte.
Hľadá sa - Stratená mačka
Dňa 11.01.2023 sa stratila dospelá mačka tmavo šedej farby v obci Dolná Breznica, Lednické Rovne. Reaguje na meno Mica. Môže sa nachádzať aj v širšom okolí. Je možné, že ju niekto odviezol autom. Prosíme o akékoľvek informácie o nej. Kto ju nájde živú a zdravú dostane finančnú odmenu. Ďakujeme.
Stratený jazvečík
Dňa 3.2.2023 sa nám stratila sučka jazvečíka hrubosrstého v boťanských lesoch (okres TV,MI), mala by mať GPS obojok, ale signál sme stratili. Je začipovaná. Počúva na meno Nati . ❗️Nálezcovi ponúkame vysokú peňažnú odmenu❗️ Prosím ak máte akékoľvek informácie volajte na číslo : /
Našla sa
Dňa 30.12. sa neďaleko obce Veľký Ďúr našla táto sučka. Pravdepodobne ide o kríženca zlatého retrievera. V prípade, že psíka poznáte, prosím kontaktujte ma na tel.č.: Ďakujem
inzercia, predaj, predám, bazár, Stratení a nájdení
12