inzercia, predaj, predám, bazár

Hladam dve macicky,kocurika Murka,a jeho sestru mycilku...

Kategória: Stratení a nájdení

Hladam dve macicky,kocurika Murka,a jeho sestru mycilku...Stratili sa v Myslave v dedine, asi pred 1/2 rokom. Fotky sú spred 1/2 roka. Boli darované jednej rodine v Myslave (KE), ale nezvykli si na novú rodinu, kedze ich nevedeli si pritúliť k srdcu. Hladám ich už 1/2 roka. Kocúrik sa volá murko, a jeho sestra, macicka sa volá mycilka. Ak ich niekto našiel a stará sa o nich, rád by som ich za odmenu vzal späť. Ale ak si obe našli dobry stály domov, pošlite mi prosím sms, či sú obidva spolu, a či v poriadku. Zvyknuté sú spolu stále žiť a velmi sa ľúbia. Tel. .
Hladam dve macicky,kocurika Murka,a jeho sestru mycilku...
Podobné inzeráty
Nájdený kocúrik v Trnave
V Trnave na sídlisku Linčianska som našla tohoto kocurika. Má krásnu hebkú srsť, je tigrovany, tmavší šedý ažtak do to naozaj veľky fešák, je veľmi pritulny, čistučky, zrejme bytový kocurik. Nechýba niekomu? volajte:
Stratený kocúrik Félixko, Galanta - Javorinka, ODMENA za náj
ZVYŠUJEME ODMENU ZA NÁJDENIE FÉLIXKA NA 250 €! VEĽMI PROSÍME O POMOC S AKÝMIKOĽVEK INFORMÁCIAMI! Veľká prosba o pomoc! Chcem vás veľmi pekne poprosiť o pomoc pri hľadaní nášho strateného kastrovaného a zaočkovaného kocúrika Félixka, ktorý sa zatúlal v sobotu 2.novembra v lokalite Galanta - Javorinka, okolie štvorbytovky č.83 naľavo za cintorínom. Je veľmi prítulný, nahlas pradie aj mňauká, je veľký rodinný miláčik. Je bielo - fľakatý s jemnučkou srsťou. Odmena za nájdenie je 150,-€. Volajte kedykoľvek na číslo . Veľmi, veľmi ďakujem vopred za pomoc.
Stredoázijský ovčiak s pp
HĽadam človeka,ktory si kupil tohto psa- Bystrík Verlad Admarol od chlapa menom ANTON PELTZNER z Borskeho Mikulaša. Psik pochadza z našej chovatelskej stanice,a bol predany bez našho vedomia ďalej ,a ja by som bola velmi rada,ak by som s novym majitelom bola v kontakte a mala o psovi info,tiez by som chcela psa uchovnit na svoje naklady.A samozrejme poskytovala chovatelsky servis ,ktory Vam ku psovi prislucha. Bola by som rada ,ak by ste sa mi ozvali . Či uz na mobil,mail,alebo FB: Veronika Dunčkova Jasenčárová. V PRIPADE ŽE MA NIEKTO NAVEDIE NA NOVEHO MAJITELA PONUKAM FINANČNU ODMENU!!!! Ďakujem velmi pekne!