inzercia, predaj, predám, bazár

Hľadám prácu z domu

Kategória: Práca v domácnosti

Dobrý deň,
Som mladá ambiciózna precízna na prácu mamička na materskej a hľadám si prácu ktorá sa môže vykonávať z domu
Za všetky ponuky vopred dakujem
Hľadám prácu z domu
Podobné inzeráty
Hľadám šikovnú pani na upratovanie domu Sučany
Hľadám šikovnú pani na upratovanie domu Sučany. Práca pozostáva z upratovania domu počas víkendov, práce v záhrade a okolo domu. Rozsah práce 100 hodín mesačne. Odmena za prácu 500€.Podmienka-len zo Sučian.
Hľadám prácu Opatrovanie pomoc v domácnosti
Dobrý deň mám 25 rokov a hľadám prácu na turnusy bud ako opatrovateľka alebo na prácu v domácnosti mám skúsenosti s opatrovaním 8 ročného chlapca v Brusseli plus opatrovanie staršej pani s rakovinou v BA. Kontaktujte má ak niekoho hľadáte bud na turnusy na Slovensku pripadne aupairku do zahranicia max pól roka. Kontaktujte má prostredníctvom e-mailu číslo je vymyslene dakujem.
ŠTÚROVO-HĽADÁM UPRATOVAČKU
Dobrý deň, hľadám šikovnú, pracovitù,samostatnú, veľmi precíznu a čistotnú osobu na výpomoc pri upratovaní nášho rodinného domu v Štúrove . Pomoc potrebujem cca raz za týždeň -streda alebo štvrtok od 9,00h do 16,00h.NIE CEZ VÍKEND.Jedná sa o bežné práce v domácnosti-umytie okien, dverí,podlahy, vysávanie... a nenáročná údržba malého pozemku.Ponúkam celodenné občerstvenie -voda, káva, čaj, sladkosti,ovocie, aj obed a hlavne pohodu a dobrú náladu...Hľadám naozaj len slušnú a normálnu osobu, ktorá upratuje veľmi poctivo.Hľadám niekoho na dlhodobú spoluprácu, nielen na sezónu. V domácnosti sú aj psíky a mačičky, takže kto má alergiu, táto práca asi nebude vhodná. Ak máte vážny záujem,kontaktujte ma na t.č. alebo mailom.
Ponuknite prácu z domu, spolupracu
Hladam pracu z domu, alebo na par hodin mimo domu. Moze byt aj na zivnost. Kludne obchodny zastupca, telefonista. Len nie financny poradca. Som aktivna, pracovita, rada sa naucim nieco nove. Prievidza, Partizanske, Banovce n Bebravou
Súrne HĽADÁM prácu počas materskej dovolenky
Hľadám prácu, ktorú zvládnem vykonávať z domu.Mohlo by ísť o administratívne práce, správu eshopu, vedenie jednoduchého účtovníctva, balenie tovaru pripadne nejaké kreatívne práce. Nemám záujem o katalógový predaj, ani ponuky čo sa nedajú vysvetliť a je nutné osobne stretnutie. Som z Prešova. V pripade vašej ponuky ma prosím kontaktujte vyhradne emailom. Budem vďačná za každú solídnu pracovnú ponuku.
Hľadám prácu okolo domu
Dobrý deň, hľadám prácu ako pomocná sila pri dome, záhrade, kuchyni, odvoz deti do škôl a pod. Som veľmi zodpovedný ,spoľahlivý a hlavne diskrétny. Prax v odbore, ostatné po telefóne...