inzercia, predaj, predám, bazár

Hľadáme šikovného stajníka v Šamoríne

Kategória: Poľnohospodárstvo

Ponúkame prácu stajníka v jazdeckom areáli v Šamoríne (x-bionic equestor sphere). Vhodné pre ľudí (mužov) priamo zo Šamorína, alebo blízkeho okolia.
Náplň práce: čistenie boxov - hnojenie, nastielanie podstielky pre kone, kŕmenie koní jadrom a senom, udržiavanie poriadku v stajni.
Práca v ranných dopoludňajších hodinách a v poobedňajších večerných hodinách, 6 dní v týždni.
Nástupný plat 800 eur Brutto, stravné lístky. Neskôr možnosť lepšieho zárobku.
Možnosť práce aj brigádne na záskoky (2-3 krát do týždňa a v prípade potreby aj viac dní).
Záujemcov prosím poslať info a telefonický kontakt na mail: daniela.dovalova@ a my vás budeme spätne kontaktovať.
Hľadáme šikovného stajníka v Šamoríne
Podobné inzeráty
Hľadáme šikovného stajníka v Šamoríne
Ponúkame prácu stajníka v jazdeckom areáli v Šamoríne (x-bionic equestor sphere). Vhodné pre ľudí (mužov) priamo zo Šamorína, alebo blízkeho okolia. Náplň práce: čistenie boxov - hnojenie, nastielanie podstielky pre kone, kŕmenie koní jadrom a senom, udržiavanie poriadku v stajni. Práca v ranných dopoludňajších hodinách a v poobedňajších večerných hodinách, 6 dní v týždni. Nástupný plat 800 eur Brutto, stravné lístky. Neskôr možnosť lepšieho zárobku. Možnosť práce aj brigádne na záskoky (2-3 krát do týždňa a v prípade potreby aj viac dní). Záujemcov prosím poslať info a telefonický kontakt na mail: daniela.dovalova@ a my vás budeme spätne kontaktovať.
hľadáme stajnika
hľadáme stajnika do konskej maštale pri Prešove, ubytovanie grátis, možnosť ustajnenia vlastného koňa
Hľadáme spoľahlivého stajníka
Hľadáme spoľahlivého stajníka a hospodára do športového arealu v Trnave s ubytovaním. Skúsenosti s koňmi a práca s malotraktorom nutná. Nástupný plat 1 000 eur. Kontakt
Prijmeme stajnika na TPP
Hľadáme stajnika Požiadavky na zamestnanca: Svedomitosť, zodpovednosť, pozitívny vzťah ku zvieratám. Vyššie platové ohodnotenie ak: máte skúsenosti s prácou pri koňoch, ovládate prácu s traktorom Nulová tolerancia alkoholu počas pracovnej doby. Pracovná činnosť: hnojenie a kŕmenie koní, vyvádzanie koní do výbehov Robí sa 6 dní a 3 dni volno Plat 750 -950 Podmienky: ponúkame zadarmo ubytovanie (vlastná kuchynka a kúpeľňa), dobrý kolektív, krásne pracovné prostredie Stupava
Práca stajnika
Do nášho klubu hľadáme stajnika na trvalý pracovný pomer. Možnosť ubytovania. Hľadám zodpovednu osobu s kladným vzťahom k zvieratám a serióznym prístupom k praci
Hladam stajnika / osetrovatela ku konom
Ak máš rád zvieratá a rád by si sa staral o kone v príjemnom prostredí v Trsticiach, tak sa prihlás u nás. Firma EKO-BAU hľadá stajníka so skúsenosťami pri koňoch na trvalý pracovný pomer - bez závislostí na návykové látky. Ponuka vhodná aj pre párov, skúsenosťi sú povinné! Ubytovanie je zabezpečené. Plat dohodou osetrovatel koni stajnik starostlivost o kone kone jazdectvo