inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Poľnohospodárstvo

Poľnohospodárstvo - inzercia, predaj, predám, bazár

Dojič/Fejő
Hladáme dojičov na farmu v okrese DS, 3 zmenná prevádzka, strava zadarmo, bez ubytovania. Mzda 1300€ v hrubom. Volať Pondelok – Piatok 8:00-16:00. Fejőket keresünk tehenészeti telepre dunaszerdahelyi járásban. 3 műszakos munkarend, étkezés ingyenes, szállást nem biztosítunk.Bér 1300€ bruttó. Érdeklődni Hétfő – Péntek 8:-16:00.
Prijmeme kŕmiča/opatrovateľa hospodárskych zvierat
Prijmeme kŕmiča/opatrovateľa hospodárskych zvierat, ubytovanie a strava zabezpečená. Informácie podávame len telefonicky na t.č. . Mzda dohodou.
Práca s koňom
Príjmeme do ťažby v lese pohoniča s koňom na približovanie dreva. Práca v oblasti Orava a Liptov. Cena dohodou podľa parametrov potrieb konkrétnej ťažby. Práca dlhodobo.
Vodič kamiónu .- Šaľa
Do našej spoločnosti hľadáme šikovného vodiča kamiónu. Náplňou práce je preprava kŕmnych zmesí a komponentov so sklápacím návesom, vykonávanie bežnej údržby, jazdenie s novou súpravou. Mzda vrátane bonusov a príplatkov od 1 200 EUR/. Máme príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, letný tábor pre deti našich zamestnancov, ponúkame stabilné a priateľské pracovné prostredie a balík ďalších benefitov. Na výkon práce je potrebný vodičský preukaz E, karta vodiča a kvalifikačná karta vodiča.
Mechanik ťažkých strojov
Prijmeme na TPP/živnosť (dohodou) MECHANIKA NA ŤAŽKÉ STROJE, vítaná znalosť elektriky. Mzda od 1000 €. Pre viac informácií nás kontaktujte. Sme renomovanou spoločnosťou, ktorá úspešne pôsobí na trhu poľnohospodárskych strojov od roku 1991. Ponúkame komplexný balík služieb v oblasti opravy a servisu ťažných, stavebných a poľnohospodárskych strojov, najmä generálne opravy LKT 80, LKT 81, LKT 81T, vrátane výroby náhradných dielov.
Koordinátor  operatívy  TPP - invalidný dôchodca Senica
Si šikovný s chuťou pracovať na vzduchu? Máš logistické myslenie, rád pracuješ s ľuďmi, si aktívny, čestný a etický, komunikatívny, máš všeobecný rozhľad, vysokú mieru zodpovednosti a spoľahlivosti, si flexibilný, ochotný, samostatný a IT gramotný? Máš chuť vzdelávať sa a miluješ vôňu pokosenej trávy? Máš za každých podmienok úsmev? Si to potom TY, koho hľadáme! Rozrastáme sa a hľadáme kolegu ( na TPP)  na riadenie pracovníkov v teréne pre mesto Senica. Práca na skrátený úväzok. 6 € / hodina voľná pracovná doba teambuildingy Jedná sa o celoročné zabezpečenie letnej a zimnej údržby. Nejedná sa o prácu v kancelárii. Požiadavky: VP sk B. Sme firma Unicarback, s.r.o. zo Žiliny založená v r. 2012, s najväčším pokrytím služieb údržby exteriérov na Slovensku.. Názory našich pracovníkov:
Nádvorný robotník / údržbár
Príjmeme do pracovného pomeru nádvorného robotníka/údržbára. Mzda 4,5/hodina netto.
Hľadám prácu
Dobrý deň hľadám si prácu pri zvieratách prax mám dlhodobo pri rôznych druhoch zvierat nefajčím nepijem mám 40 rokov rada sa učím nové veci práca s ubytovaním
Stajnik
Do nášho kolektívu hľadáme stajnika. Prax nie je potrebná. Vieme ponúknuť aj ubytovanie. Platove podmienky a blizsie informácie na č. telefónu . Vyžadujem zodpovednosť a seriózne jednanie
Elektrikár - Vištuk (ubytovanie zadarmo)
Stabilná farma s ošípanými vo Vištuku hľadá do svojho kolektívu elektrikára. Hlavnou náplňou práce sú elektrikárske a údržbárske práce na farme, vrátane údržby systému napájania, kŕmenia a ventilácie. Ide o zaujímavú práca v dynamickom prostredí modernej farmy. Záujemca musí mať el. vyhlášku minimálne par. 21, prax minimálne 1 rok, vodičský preukaz B. Máme bonusový systém, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, dochádzkový bonus, prídelové ošípané, vzdelávanie, letný tábor pre deti našich zamestnancov, ubytovanie a obedy zadarmo, ponúkame priateľské pracovné prostredie. Mzda od 1 300 EUR + bonusy podľa skúsenosti + príplatky
ošetrovateľ HD
Farma Východná hľadá šikovných, pracovitých, flexibilných pracovníkov na pozíciu Ošetrovateľ HD. Prax je vítaná, ale nie je podmienkou. Náplň práce. -starostlivosť o zvieratá -nastieľanie boxov -preháňanie zvierat -starostlivosť o poriadok v maštali
Ponuka prace
Ponukam pracu v oblasti realizacie a udržby okrasnych zahrad, vykopy a montaz zavlahovych systemov,strihanie a udržba hotovych zahrad,kosenie,sadenie,zemne prace. Tel: .
Údržbár exteriérov -  Senica
Údržbár exteriérov - Senica Máš chuť pracovať na vzduchu a miluješ vôňu pokosenej trávy? Hľadáme na TPP zamestnanca na 8/h (aj invalidný dôchodca) do sociálneho podniku . 5,50-€/h. Doprava na miesto výkonu práce zabezpečená. Sme firma Unicarback Slovakia, s.r.o. RSP poskytujúca služby údržby exteriérov, na celom území SR. U nás pracujete na čerstvom vzduchu . Vďaka nám budete stále v dobrej kondícii. Názory našich pracovníkov: --
Údržbar - Vištuk (ubytovanie zadarmo)
Stabilná farma s ošípanými vo Vištuku hľadá do svojho kolektívu údržbára. Hlavnou náplňou práce sú údržbárske práce na farme, vrátane údržby systému napájania, kŕmenia a ventilácie, údržba budov a zariadení, zváranie, sledovanie stavu vody, spotreby plynu a elektriny, vývoz úhynov, práca s hnojovicou a ostatné činnosti podľa potreby a pokynov nadriadeného. Ide o zaujímavú prácu v dynamickom prostredí modernej farmy. Máme bonusový systém (individuálny, tímový, dochádzkový bonus), príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, prídelové ošípané, vzdelávanie, ubytovanie a obedy zadarmo, letný tábor pre deti našich zamestnancov. Mzda od 950 EUR podľa skúsenosti + príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy.
Pracovník v lesníctve, poľnoh./ працівник у лісовому, сільсь
Pracovník v lesníctve, poľnohospodárstve/ працівник у лісовому, сільському господарстві (vhodné aj pre ukrajinsky hovoriacich kandidátov) Ponúkame serióznu prácu na trvalý pracovný pomer (do kmeňového stavu) pre manuálne zručných, pracovitých, fyzicky zdatných kandidátov hľadajúcich uplatnenie v poľnohospodárstve, živočíšnej výrobe, lesníctve. Jedná sa o kumulovanú funkciu. Práca je vhodná skôr pre mužov (dobrá fyzická kondícia). Aktívna znalosť slovenského jazyka nie je nevyhnutná. Možnosť komunikovať s personálnym oddelením aj v ukrajinskom / ruskom jazyku. Poskytujeme pomoc pri legalizácii pobytu. Ми пропонуємо серйозну роботу на постійній основі (до базового статусу) для кваліфікованих, працьовитих, фізично підготовлених кандидатів, які шукають роботу у сфері сільського господарства, тваринництва, лісового господарства.Це загальні вимоги. Робота більше підходить для чоловіків (з гарним фізичним здоров’ям). Знання словацької мови не обов’язкове. Можливість спілкування з відділом кадрів українською/російською мовами. Надаємо допомогу в легалізації проживання (ВНЖ, зміна роботодавця, тимчасовий притулок, odídenec). Zamestnanecké výhody, benefity Možnosť zabezpečenia ubytovania pre zamestnancov, stravovanie, resp. stravné lístky. Можливість забезпечення проживанням працівників та харчуванням, ваучери на харчування. Mzdové podmienky (brutto): 900 - 1 200 EUR/mesiac a viac, v závislosti od skúseností, praxe a prístupu k práci / євро / місяць - і більше, залежно від досвіду та підходу до роботи.
Orezávanie
Ponúkam orezovanie oviec a kôz. V okolí Zvolena, Banskej Bystrice ale aj širšom okolí. Cena a podmienky po telefonickom dohovor. Kontaktovať ma môžete na tel. čísle
Traktorista / partia na zvážanie dreva
Hľadám traktoristu, prípadne partiu na zvážanie dreva (metroviny) z lesa. Vlastný traktor / v3s JE podmienkou. Práca je prevažne v okolí Pliešoviec. Všetky ostatné informácie len telefonicky na .
Práca v živočíšnej výrobe
PD Bzince pod Javorinou ponúka pracovnú pozíciu: denný, nočný ošetrovateľ. Zmena je 12 hodín. Plat 1000€ brutto. Možnosť na živnosť s ubytovaním.
Čelný nakladač na traktor Kubota - montáž
Hľadám niekoho, kto mi vie namontovať hydraulický čelný nakladač na malotraktor. Komplet dodanie aj montáž. Kubota Granbia GB20 - 20 koní. Ideálne západne Slovensko, ale viem priviesť kamkoľvek.
Poľnohospodárska firma príjme zamestnancov
Poľnohospodárska firma príjme zamestnancov -traktorista na traktory JCB Fastrac -traktorista na tahače Tatra traktor -kombajnista na kombajn New Holland CR -rezačkár na rezačku New Holland FR -pracovník s lisom Krone Big Pack -mechanik
inzercia, predaj, predám, bazár, Poľnohospodárstvo
12345 .. 9