inzercia, predaj, predám, bazár

Ošetrovateľ koní / Stajník

Kategória: Poľnohospodárstvo

Cutting Ranč Hosťová hľadá zodpovedného ošetrovateľa koní / stajníka na TPP. Náplňou práce je kŕmenie koní, starostlivosť o čistotu boxov + výbehov, vyvádzanie koní do a z výbehov, prípadné lahšie práce v okolí stajní podľa potreby. Ubytovanie poskytnuté v areáli. Aspoň minimálne skúsenosti a pozitívny vzťah ku koňom potrebný. Platové podmienky upresnené v telefonickom, osobnom pohovore.
Ošetrovateľ koní / Stajník
Podobné inzeráty
Ošetrovateľ koní - stajník
Práca na TPP. Ošetrovateľ koní. Krátky a dlhý týždeň. 8 hodinový prac čas. Mzda dohodou pri pohovore.
Ošetrovatel koní
♦️Osetrovatel koni, stajnik♦️ Hladame zodpovedneho clena/clenku do nasho timu k nasim konikom v Šamorine, ktory bude zodpovedat za nizsie spomenute aktivity. Praca je zatial bez ubytovania. Napln prace: - kmenie, vodenie koni - Cistenie boxov, nastielanie - Udrziavanie poriadku v stajni - Prace okolo stajne od 600 eur ( podla skusenosti) Pre viac info prosim piste
Stajnik/osetrovatel koni
Jazdecky klub v Bratislave V Zahorskej Bystrici prijme na TPP osetrovatela koni/stajnika. Ubytovanie, strava zdarma. Zodpovedneho, nealkoholika. Ostatne info na tel. .
stajnik/ ošetrovateľ koni
Jazdecký klub v Bratislave (Záhorská Bystrica) hladá na TPP ošetrovateľa/stajníka koní. Zodpovedneho, nealkoholika. Ubytovanie (unimobunka), obedy zdarma. Info na tel. .
Hladam stajnika / osetrovatela ku konom
Ak máš rád zvieratá a rád by si sa staral o kone v príjemnom prostredí v Trsticiach, tak sa prihlás u nás. Firma EKO-BAU hľadá stajníka so skúsenosťami pri koňoch na trvalý pracovný pomer - bez závislostí na návykové látky. Ponuka vhodná aj pre párov, skúsenosťi sú povinné! Ubytovanie je zabezpečené. Plat dohodou osetrovatel koni stajnik starostlivost o kone kone jazdectvo
Osetrovatel koni/stajnik
Jazdecky areal v Trnave hlada stajnika k 15 konom. Robi sa kratky dlhy tyzden. V pripade potreby viem zabezpecit pracu navyse v upratovacej firme. Prax povinna. Nulova tolerancia alkoholu. Ubytovanie priamo na mieste.