inzercia, predaj, predám, bazár

Skleníkové práce v Kolárove

Kategória: Poľnohospodárstvo

AGROTREND Kolárovo s.r.o.

Do nášho skleníka v Kolárove hľadáme nových kolegov pre zelenú prácu, zber paradajok a iné skleníkové práce, s okamžitým nástupom.

Prihlásiť sa môžete osobne v skleníku, na mailovej adrese agrotrendkolarovo@ alebo na telefónnom čísle +935

Ponúkaný plat: Brutto 700-750 € + bonusy a prémie

Charakter práce: Jedna zmena, 8 hodinová práca, ubytovanie nie je zabezpečené.

Adresa: AGROTREND Kolárovo, s.r.o. Kolárovo, Částa 297
Prihlásiť sa môžete v pracovných dňoch od 7:30 do 14:00, prosíme, nevolajte cez víkendy, ďakujeme.

O našej spoločnosti: Agrotrend je členom družstva GreenCoop, najväčšieho pestovateľa paradajok na Slovensku. Najznámejším produktom družstva sú Veselé paradajky zo Žitného Ostrova. Zamestnávame okolo 500 ľudí v našich 5 skleníkoch (25 hektárov) a ročne vyprodukujeme 10 000 ton paradajok. Viac informácií nájdete na našej webovej stránke: Kolárovo, s.r.o.

Gútai üvegházunkba keressük új kollégáinkat zöldmunkára, paradicsomszedésre és egyéb üvegházi munkákra, azonnali kezdéssel.

Érdeklődni és jelentkezni lehet személyesen az üvegházban, a agrotrendkolarovo@ email címen vagy a +935-es telefonszámon

Bérezés: Brutto 700-750 € + juttatások és bónuszok

Munka jellege: Egy műszakos, 8 órás munka, szállást nem tudunk biztosítani

Cím: AGROTREND Kolárovo, s.r.o. Kolárovo, Částa 297

Jelentkezni hétköznaponként 7:30-14:00 között lehet, kérjük, hétvégén ne telefonáljanak, köszönjük.

Cégünkről:Az Agrotrend s.r.o. tagja Szlovákia legnagyobb paradicsomtermesztő szövetkezetének, a GreenCoopnak. A szövetkezet legismertebb terméke a Vidám Csallóközi Paradicsom. 5 üvegházunkban, 25 hektár területen összesen mintegy 500 embert foglalkoztatunk és évi 10 000 tonna paradicsomot termesztünk. További információkért látogasson el weboldalunkra:
Skleníkové práce v Kolárove
Podobné inzeráty
Zelená práca a iné skleníkové práce v Hornej Potôni
Prima Fruit, a.s. – Horná Potôň Do nášho skleníka v Hornej Potôni hľadáme nových kolegov pre zelenú prácu, zber paradajok a iné skleníkové práce, s okamžitým nástupom. Prihlásiť sa môžete osobne v skleníku, na mailovej adrese gita@ alebo na telefónnom čísle u našej personalistky, Gity Écsiovej. Ponúkaný plat: 700-750 € + bonusy a prémie Charakter práce: Jedna zmena, 8 hodinová práca, ubytovanie nie je zabezpečené. Adresa: Prima Fruit, Benkova Potôň 1409, 930 36 Horná Potôň Prihlásiť sa môžete v pracovných dňoch od 7:30 do 14:00, prosíme, nevolajte cez víkendy, ďakujeme. O našej spoločnosti: Prima Fruit je členom družstva GreenCoop, najväčšieho pestovateľa paradajok na Slovensku. Najznámejším produktom družstva sú Veselé paradajky zo Žitného Ostrova. Zamestnávame okolo 500 ľudí v našich 5 skleníkoch (25 hektárov) a ročne vyprodukujeme 10 000 ton paradajok. Viac informácií nájdete na našej webovej stránke: Prima Fruit, a.s. - Felsőpatony Felsőpatonyi üvegházunkba keressük új kollégáinkat zöldmunkára, paradicsomszedésre és egyéb üvegházi munkákra, azonnali kezdéssel. Érdeklődni és jelentkezni lehet személyesen az üvegházban, a gita@ email címen vagy a -es telefonszámon Écsi Gita személyzetis kollégánknál. Bérezés: 700-750 € + juttatások és bónuszok Munka jellege: Egy műszakos, 8 órás munka, szállást nem tudunk biztosítani Cím: Prima Fruit, Benkova Potôň 1409, 930 36 Horná Potôň Jelentkezni hétköznaponként 7:30-14:00 között lehet, kérjük, hétvégén ne telefonáljanak, köszönjük. Cégünkről: A Prima Fruit tagja Szlovákia legnagyobb paradicsomtermesztő szövetkezetének, a GreenCoopnak. A szövetkezet legismertebb terméke a Vidám Csallóközi Paradicsom. 5 üvegházunkban, 25 hektár területen összesen mintegy 500 embert foglalkoztatunk és évi 10 000 tonna paradicsomot termesztünk. További információkért látogasson el weboldalunkra:
Zber paradajok a iné pracovné pozície v skleníku.
Toptoma s.r.o. Dunajská Streda Do nášho skleníka v Hornej Potôni hľadáme nových kolegov pre zelenú prácu, zber paradajok a iné skleníkové práce, s okamžitým nástupom. Prihlásiť sa môžete osobne v skleníku, na mailovej adrese toptoma@ alebo na telefónnom čísle +034 Ponúkaný plat: 700-750 € + bonusy a prémie Charakter práce: Jedna zmena, 8 hodinová práca, ubytovanie nie je zabezpečené. Adresa: Toptoma s.r.o. Dunajská Streda Budovateľská 7194 Prihlásiť sa môžete v pracovných dňoch od 7:30 do 14:00, prosíme, nevolajte cez víkendy, ďakujeme. O našej spoločnosti: Toptoma je členom družstva GreenCoop, najväčšieho pestovateľa paradajok na Slovensku. Najznámejším produktom družstva sú Veselé paradajky zo Žitného Ostrova. Zamestnávame okolo 500 ľudí v našich 5 skleníkoch (25 hektárov) a ročne vyprodukujeme 10 000 ton paradajok. Viac informácií nájdete na našej webovej stránke: Toptoma . Dunaszerdahely Dunaszerdahelyi üvegházunkba keressük új kollégáinkat zöldmunkára, paradicsomszedésre és egyéb üvegházi munkákra, azonnali kezdéssel. Érdeklődni és jelentkezni lehet személyesen az üvegházban, a toptoma@ email címen vagy a +034-es telefonszámon Bérezés: 700-750 € + juttatások és bónuszok Munka jellege: Egy műszakos, 8 órás munka, szállást nem tudunk biztosítani Cím: Toptoma s.r.o. Dunajská Streda Budovateľská 7194 Jelentkezni hétköznaponként 7:30-14:00 között lehet, kérjük, hétvégén ne telefonáljanak, köszönjük. Cégünkről:A Toptoma s.r.o. tagja Szlovákia legnagyobb paradicsomtermesztő szövetkezetének, a GreenCoopnak. A szövetkezet legismertebb terméke a Vidám Csallóközi Paradicsom. 5 üvegházunkban, 25 hektár területen összesen mintegy 500 embert foglalkoztatunk és évi 10 000 tonna paradicsomot termesztünk. További információkért látogasson el weboldalunkra:
Zber paradajok a iné pracovné pozície v skleníku.
Toptoma s.r.o. Dunajská Streda Do nášho skleníka v Hornej Potôni hľadáme nových kolegov pre zelenú prácu, zber paradajok a iné skleníkové práce. Prihlásiť sa môžete osobne v skleníku, na mailovej adrese toptoma@ alebo na telefónnom čísle +034 Ponúkaný plat: Brutto 700-750 € + bonusy a prémie Charakter práce: Jedna zmena, 8 hodinová práca, ubytovanie nie je zabezpečené. Adresa: Toptoma s.r.o. Dunajská Streda Budovateľská 7194 Prihlásiť sa môžete v pracovných dňoch od 7:30 do 14:00, prosíme, nevolajte cez víkendy, ďakujeme. O našej spoločnosti: Toptoma je členom družstva GreenCoop, najväčšieho pestovateľa paradajok na Slovensku. Najznámejším produktom družstva sú Veselé paradajky zo Žitného Ostrova. Zamestnávame okolo 500 ľudí v našich 5 skleníkoch (25 hektárov) a ročne vyprodukujeme 10 000 ton paradajok. Viac informácií nájdete na našej webovej stránke: Toptoma . Dunaszerdahely Dunaszerdahelyi üvegházunkba keressük új kollégáinkat zöldmunkára, paradicsomszedésre és egyéb üvegházi munkákra. Érdeklődni és jelentkezni lehet személyesen az üvegházban, a toptoma@ email címen vagy a +034-es telefonszámon Bérezés: Brutto 700-750 € + juttatások és bónuszok Munka jellege: Egy műszakos, 8 órás munka, szállást nem tudunk biztosítani Cím: Toptoma s.r.o. Dunajská Streda Budovateľská 7194 Jelentkezni hétköznaponként 7:30-14:00 között lehet, kérjük, hétvégén ne telefonáljanak, köszönjük. Cégünkről:A Toptoma s.r.o. tagja Szlovákia legnagyobb paradicsomtermesztő szövetkezetének, a GreenCoopnak. A szövetkezet legismertebb terméke a Vidám Csallóközi Paradicsom. 5 üvegházunkban, 25 hektár területen összesen mintegy 500 embert foglalkoztatunk és évi 10 000 tonna paradicsomot termesztünk. További információkért látogasson el weboldalunkra:
Práca v  Holandsku v skleníkoch a triediarňach - pre ženy
Ponúkame možnosť dlhodobej práce v HOLANDSKU v skleníkoch, kt. je vhodná najmä pre ženy. Práca zahŕňa zastrihávanie, triedenie či balenie chryzantém a orchideí ako aj ďalšie práce s rôznymi druhmi plodín v skleníkoch či pri triedení zeleniny a ovocia na halách. Práca je na jednu zmenu, aktuálne volné pozície sú najmä pre ženy na prácu s kvetmi a triedení ovocia. Potrebná aspoň základná znalosť angličtiny alebo sa vedieť dohovoriť po poľsky. Potrebné je mať dobrý zdravotný stav, nakoľko sa jedna o manuálnu prácu. Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet. Mzda závisí od veku: 17 rokov 9,70 € brutto / hod. 18 rokov 9,70 € brutto / hod. 19 rokov 9,80 € brutto / hod. 20 rokov 10,00 € brutto / hod. 21 rokov a viac 10,48 € brutto / hod. Tieto sumy platia do 38 hod/týždeň. Nad 38 hod/ týždeň je hradený príplatok + 35% (celkovo 135%) Ubytovanie zabezpečené, plne vybavené s internetom, vybavenou kuchyňou, práčkou, sušičkou. Na izbe sú 2-3 osoby. Cena ubytovania 97€ /týždeň a je zrážané z výplaty. Ubytovania sú v lokalite Westland. Cena povinného zdravotného poistenia je 30.35€/ týždeň. Zabezpečená doprava do práce a z práce Dopravu do práce a z práce zabezpečujú služobné vozidlá alebo bicykle v závislosti od vzdialenosti ubytovania a pracoviska, jazda na bicykli je asi 7 km. Transport je poskytovaný zdarma. V prípade záujmu je potrebné nám poslať životopis s fotkou a aktuálnym tel. kontaktom na náš email.
Inseminacne prace na farme moriek
Spoločnosť MOVOS s.r.o. farma Rišňovce hľadá do svojho kolektívu inseminátora moriek: Náplňou práce inseminátora moriek je umelá inseminácia moriek na produkčnej farme, občasný zber vajec a ostatné práce podľa pokynov. Pracuje sa v pondelok až piatok, výnimočne cez víkend cca 8 hodín. Odmeňovanie pracovníkov je mesačným platom, príplatky za znevýhodnené prostredie a vo sviatok, v zmysle Zákonníka práce. Mzdové ohodnotenie na tpp dohodou. Možnosť práce i na živnosť 12 €/hodina po zaučení a zvládnutí prace. Striktnou podmienkou prijatia do zamestnania je nechovať doma žiadnu hydinu ani iné vtáctvo. Bližšie informácie na telefónnom čísle: movos.movos@
Realizácia a údržba záhrad
PONUKA PRÁCE /REALIZÁCIA ZÁHRAD Ponúkame prácu alebo brigádu pre študentov, pracujúcich, dôchodcov alebo na tpp. Ponuka je určená pre zodpovedných, pracovitých ľudí. Sídlo firmy je vo Veľkom Bieli a pracuje sa u klienta prevažne v Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji. Pracuje sa od pondelka do soboty.Pracovný čas cca 8-9hod. Pri brigádach možnosť pracovať podľa svojho voľného času. Partie nehľadáme a ubytovanie neposkytujeme. Možnosť pracovať na tpp, dohodu, živnosť. Konkrétne podmienky si vysvetlíme na pracovnom pohovore. Náplň práce:Nosenie materiálu,údržba zelene, kosenie,strihanie , sadenie rastlín čistenie pozemkov terénne úpravy drobné stavebné práce , príprava závlahového systému, búracie práce, pomocné práce na stavbe, vozenie materiálu a tovaru na dodávke. Prácu vám zabezpečíme aj v zimnom období. Platové podmienky 1000-1300€/netto za 160hod. Nástup možný ihneď. Pred nástupom je potrebné prísť na pracovný pohovor.Partie nehľadáme. Dohodnite si stretnutie u nás na čísle