inzercia, predaj, predám, bazár
Domov > Poľnohospodárstvo

Poľnohospodárstvo - inzercia, predaj, predám, bazár - strana 36

Dojenie oviec
Hľadáme na farmu k ovciam zodpovedného človeka so vzťahom k zvieratám. Náplň práce: dojenie, kŕmenie, starostlivosť o jahňatá a všetko čo k tomu patrí. Plat dohodou
Hladam stajnika / osetrovatela ku konom
Ak máš rád zvieratá a rád by si sa staral o kone v príjemnom prostredí v Trsticiach, tak sa prihlás u nás. Firma EKO-BAU hľadá stajníka so skúsenosťami pri koňoch na trvalý pracovný pomer - bez závislostí na návykové látky. Ponuka vhodná aj pre párov, skúsenosťi sú povinné! Ubytovanie je zabezpečené. Plat dohodou osetrovatel koni stajnik starostlivost o kone kone jazdectvo
Traktorista
CHCEŠ SI SPLNIŤ SVOJ CHLAPČENSKÝ SEN a jazdiť na parádnych strojoch? -obsluha na moderných strojoch a traktoroch -starostlivosť o traktory -manuálna činnosť v teréne -kŕmenie zvierat -zabezpečíme ubytovanie Mzda sa odvíja od skúseností min:8-10 €/hod Práca sa vykonáva na živnosť
Hľadám prácu agronóma ovocných sadov a viníc
Hľadám si prácu agronóma ovocného sadu, agronóma viníc. Mám vyššie poľnohospodárske vzdelanie v odbore, prax doma a v zahraničí.
Hľadám prácu
Dobrý deň.Hľadàm prácu v oblasti poľnohospodárstva. Mám skúsenosti na manuálnej aj zootechnickej pozícii.Inseminačný kurz,spracovanie mlieka, vodičský preukaz ABCT.
Koordinátor operatívy  TPP  - invalidný dôchodca BB
Si šikovný s chuťou pracovať na vzduchu? Máš logistické myslenie, rád pracuješ s ľuďmi, si aktívny, čestný a etický, komunikatívny, máš všeobecný rozhľad, vysokú mieru zodpovednosti a spoľahlivosti, si flexibilný, ochotný, samostatný a IT gramotný? Máš chuť vzdelávať sa a miluješ vôňu pokosenej trávy? Máš za každých podmienok úsmev? Si to potom TY, koho hľadáme! Rozrastáme sa a hľadáme kolegu ( na TPP)  na riadenie pracovníkov v teréne pre mesto Banská Bystrica. Práca na skrátený úväzok. 6 € / hodina voľná pracovná doba teambuildingy Jedná sa o celoročné zabezpečenie letnej a zimnej údržby. Nejedná sa o prácu v kancelárii. Požiadavky: VP sk B. Sme firma Unicarback, s.r.o. zo Žiliny založená v r. 2012, s najväčším pokrytím služieb údržby exteriérov na Slovensku.. Názory našich pracovníkov:
Hľadám  akúkoľvek prácu
Hľadám akúkoľvek stabilnú prácu,vek- 45.r,som slobodný, abstinent, FAJČIAR,-B, manuálne zručný,čo neviem rád sa učím ,mám vzťah k akejkoľvek práci, len seriózne jednanie,ďakujem.
Práca v  Holandsku v skleníkoch a triediarňach - pre ženy
Ponúkame možnosť dlhodobej práce v HOLANDSKU v skleníkoch, kt. je vhodná najmä pre ženy. Práca zahŕňa zastrihávanie, triedenie či balenie chryzantém a orchideí ako aj ďalšie práce s rôznymi druhmi plodín v skleníkoch či pri triedení zeleniny a ovocia na halách. Práca je na jednu zmenu, aktuálne volné pozície sú najmä pre ženy na prácu s kvetmi a triedení ovocia. Potrebná aspoň základná znalosť angličtiny alebo sa vedieť dohovoriť po poľsky. Potrebné je mať dobrý zdravotný stav, nakoľko sa jedna o manuálnu prácu. Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet. Mzda závisí od veku: 17 rokov 9,70 € brutto / hod. 18 rokov 9,70 € brutto / hod. 19 rokov 9,80 € brutto / hod. 20 rokov 10,00 € brutto / hod. 21 rokov a viac 10,48 € brutto / hod. Tieto sumy platia do 38 hod/týždeň. Nad 38 hod/ týždeň je hradený príplatok + 35% (celkovo 135%) Ubytovanie zabezpečené, plne vybavené s internetom, vybavenou kuchyňou, práčkou, sušičkou. Na izbe sú 2-3 osoby. Cena ubytovania 97€ /týždeň a je zrážané z výplaty. Ubytovania sú v lokalite Westland. Cena povinného zdravotného poistenia je 30.35€/ týždeň. Zabezpečená doprava do práce a z práce Dopravu do práce a z práce zabezpečujú služobné vozidlá alebo bicykle v závislosti od vzdialenosti ubytovania a pracoviska, jazda na bicykli je asi 7 km. Transport je poskytovaný zdarma. V prípade záujmu je potrebné nám poslať životopis s fotkou a aktuálnym tel. kontaktom na náš email.
Traktorista
Prijmem traktoristu na lesny traktor,lokalita Bojna okres Topolcany mzda na hodinu 8eur,aj zaucim,podmienka vlastna doprava tel
Opravár poľnohospodárskych strojov
Prijmem pracovníka na opravu poľnohospodárskych strojov, prípadne ich obsluhu. Nástup možný ihneď. Platové ohodnotenie od 4,50€ do 7,00€ podľa zručností pracovníka.
Kydač/krmič
PD Horné Obdokovce príjme zodpovedného pracovníka na pozíciu kydač/krmič.Pracovný čas od 5-00 do 16-00. Vodičský preukaz T nutnosť. Práca s nakladačom,unc,kŕmny voz. Min.plat brutto 1150€.
inzercia, predaj, predám, bazár, Poľnohospodárstvo